واکنش شدید کریم باقری به اظهارات بازیکنان به عنوان سرمربی بوده است


ریم باقری

تهران (پانا) – کریم باقری به شایعات پیرامون بازیکنان تیم ملی و دخالت در انتخاب سرمربی واکنش منفی نشان داد.

به گزارش خبروزی، باقری یکی از دستیاران اسکوچیچ در راه صعود به جام جهانی قطر بود. او در ۴ مسابقه معتبر در بحرین به این تیم پیوست و پس از صعود ایران به مرحله نهایی مقدماتی، با دراگان به جشن صعود زودهنگام و تیم ملی پرداخت.

با این حال کریم باقری که در آن زمان در پرسپولیس هم مرد قوی ای بود، ماندن در تیم باشگاهی اش را برای جدایی از تیم ملی ترجیح داد. بازیکن سابق تیم ملی ایران و یکی از مدیران ارشد تیم ملی به شدت از بازیکنان انتقاد کرد که در مورد محل حضور تیم ملی سابق اظهار نظر کرده و نمی‌گویند این مسائل روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد. این مربی در ادامه با ایران ورزشی درباره مسائل مختلف پرسپولیس صحبت می کند و با فشارهای اینترنتی به جدایی مربیان این تیم می اندیشد.

مشروح گفتگوی کریم باقری را در این صفحه بخوانید.

* بسیاری از بازیکنان مشهور دیگر

وی ادامه داد: باشگاه مانند سال های گذشته با صلاحدید سرمربی بازیکن جذب کرد و تعدادی از بازیکنان رفتند اما امسال نسبت به گذشته بازیکنان بیشتری جذب شد، سال گذشته بازیکنان زیادی اضافه نشدند اما امسال شاهد بودیم. بازیکنان مشهورتر در تیم ما. در آینده، باشگاه به دنبال یک یا دو بازیکن است که یک قاتل خوب باشد، او بتواند در این موقعیت خوب عمل کند. آمادگی بدنی بازیکنان خواهد بود.بازیکنان و اقدامات آنها.

*فضای مجازی معلمان پرسپولیس را ترک کرد!

در مورد مربیانی که رفتند، فکر می کنم فضای مجازی بیشترین تاثیر را داشت و در این مقطع اتفاقاتی افتاد که باشگاه را مجبور به ترک این مربیان کرد، اما فردی که سال ها با این دوستان کار کرده است. ، من می خواهم آنها موفق شوند. . من می خواهم مربیانی که کارهای درست انجام داده اند، اکنون در تیم های جدید خود موفق باشند. در پایان خوشحالم که سه مربی مجزا از سایر تیم ها به عنوان سرمربی و مربی کار کردند.

* هر دو معلم خارجی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند

این معلمان به تازگی به کادر فنی اضافه شده اند، بنابراین در اینجا، ممکن است زمان بیشتری برای ایده گرفتن بهتر باشد، اما مهم نیست که این چه چیزی است، کیفیت فنی معلمان خارج از کشور خوب است، به علاوه به نظر رئیس بیشتر. معلم، و ارزش های آنها باید در طول زمان بهبود یابد

*یحیی استادیار اول را منصوب می کند

باشگاه در حال کار است و من به عنوان عضوی از تیم در کنار سایر اعضا هستم. نفر اول بر اساس نظر سرمربی تیم انتخاب می شود و من یکی از اعضای آن هستم که قصد دارم کارها را به روش خودم پیش ببرم.

امیدوارم سیدجلال در کلاس های آموزشی موفق باشد

من به شخصه فکر می‌کنم به لطف تمام زحماتی که سیدجلال در این چند سال برای پرسپولیس و فوتبال ما انجام داده است و فکر نمی‌کنم هر بازیکن یا فردی در فوتبال ما بتواند در این راه موفق باشد و شاید هم چند نفر. آنها متوجه شده اند که در فوتبال ما باید بتوانند در کنار بازی قهرمانی با موفقیت سوار شوند و بالاترین کیفیت خود را حفظ کنند. بنابراین، من از حضور آن شخص با تمام صفات و ویژگی هایی که در معلمان جرگه ذکر کردم، قدردانی می کنم. او عادات مربیگری را هم دارد و امیدوارم سید در کلاس ها موفق باشد تا بتواند با تکنیک های بهتری پیش برود.

*همه باید بازی خداحافظی داشته باشند؟

ما برای هرکسی که می رود سر و صدا نمی کنیم. یک فوتبالیست یک روز می‌پیوندد و یک روز فوتبال را ترک می‌کند و برای این منظور نمی‌توان برای هر بازیکنی که خداحافظی کرد، یک بازی خداحافظی ترتیب داد. دلایلی که شما ذکر کردید بسیار رویایی هستند و به نظر من این اشتباه نیست که یک بازیکن خداحافظی کند و به کادر مربیگری ملحق شود یا وارد دنیای جدیدی شود. در سایر کشورهای جهان، برای همه بازیکنان بازی خداحافظی وجود ندارد. لطفا از انتظارات خود برای این پروژه فراتر نروید.

برای پیروزی سخت کار خواهیم کرد

در پرسپولیس همه باید سخت کار کنند تا بازیکنی بگوید من فلانی هستم و این چیزها واقعا در پرسپولیس درست نمی شود. در واقع همه اینجا باید تلاش کنند تا موفق شوند. در پرسپولیس همیشه باید در بهترین فرم و در بالاترین فرم باشی.

در مورد بازی قهرمانی هم باید بگویم که همه می‌دانند که پرسپولیس همیشه به برد امیدوار است و به همین دلیل تمرکزمان روی وقفه یک ساله نیست، اما کادرفنی و بازیکنان سخت تلاش می‌کنند تا در یک مسابقه دیگر پیروز شوند.

* من در تیم ملی کار نمی کنم

کادر فنی تیم ملی را کاملا رها کرده ام و در پرسپولیس کار می کنم. نیمی از درخواست های من مربوط به تمرین کادر فنی تیم ملی بود.

* انتخاب سرمربی تیم ملی چه ربطی به بازیکن دارد؟

اما شرایط متفاوتی روی فوتبال ما تاثیر گذاشته و اتفاقاتی رخ داده که معلوم نیست مسبب و بانی آن کیست. ظاهراً تیم های زیادی در فدراسیون حضور دارند و ما فوتبال ملی و سازمان های خوب را در این بین از دست داده ایم. به همین دلیل ما نمی دانیم چه کسی باعث این مسائل شده است، چه کسی مسئول است، من نمی دانم با بازیکن چه نسبتی دارد، مربی کیست؟

به خاطر این وضعیت چرا باید صعود کنیم؟

این موردی است که نشان می دهد کنفرانس فوتبال ما روی هواست. متأسفانه افسران واقعاً از هر نظر حرف نمی زنند و در سخنان افسران نشانه ای از عزم برای دادن جامع ترین پاسخ به بسیاری از مسائل دیده نمی شود. به همین دلیل درباره سرمربی تیم ملی صحبت های زیادی می شود و درباره تیم ملی ما هم صحبت های زیادی می شود. با این فوتبال و مسائلی که در آن وجود دارد و مسائلی که بدون آن موفقیت دارد، چرا باید تیم خود را ارتقا دهیم؟ با کدام بازی تدارکاتی و شدت بازی های تدارکاتی باید تیم خود را از جام جهانی دور کنیم؟ و به نظر من رسیدن به جام جهانی و روی صحنه رفتن و شانس حضور در جام جهانی عالی بوده است. کافی است مسئولان کنفرانس ما و مسئولان فوتبال فقط در جام جهانی حاضر شوند و عکس‌ها و فیلم‌هایشان را بگیرند، همه مسائل برای ما کافی است. در ضمن باز هم انتخابات فدراسیون برگزار می شود و در فوتبال ما یعنی باهوش در آب کثیف برای خودش ماهی می گیرد و جلو می رود.

* نظر من به سرمربی تیم ملی آنقدرها هم عالی نیست!

نظر شخصی من آنقدرها مهم نیست و فعلاً امثال من نظرشان را بگویند یا نه فرقی نمی کند چون اطلاعات و نظرات فوتبال ما مخابره می شود در عین حال ظرف ۹۰ حل می شود. دقایق.

*هیچ فردی در مجلس وجود نخواهد داشت که دیگران را به جای آنها قرار دهد

آنچه مهم است تصمیم دوستان پشت آن است. حالا این تصمیم مذهبی باشد یا غیر مذهبی، واقعاً مهم نیست. عجیب است، آنها من را باور نمی کنند. آیا در جلسه ما هرج و مرج زیاد است؟ همه در این گروه و فوتبال درباره سرمربی صحبت خواهند کرد. در مجمع باید یک رهبر باشد، یک مدیر خیلی قاطع که حرفش پایان بحث است و ما می گوییم حرفش حرف است و هیچکس نمی تواند روی حرف آن مدیر و رئیس حرف بزند. خودمان ای فدراسیون، تا به حال ندیده ایم که یک نفر اینطوری هر نفر را سر جای خودش بگذارد، بنشین مدیری که به دستیارش بگوید حرف نزن و اجازه نده بازیکن همش در مورد سرمربی حرف بزند و اینکه خودش یا او می خواهد با معلم کار کند یا نه. بازیکن باید سرش را پایین بیاورد و تمریناتش را انجام دهد.

*وقتی معلم را عوض می کنند می گویند پول ندارند

هر وقت معلم جدیدی می‌خواهد بیاید، مسئولان فدراسیون می‌گویند پولی نیست، جالب است در چنین مواقعی دنبال تغییر معلم هستند.»