واسطه های غیرآمریکایی مورد نیاز هستند / تغذیه: تغذیه


برش بزنیم. ما واقعاً به واسطه های بیشتری نیاز داریم ، به ویژه کسانی که خارج از آمریکا هستند ، بنابراین واحد هر ساعت کمک می کند. ما به دنبال این هستیم که چندین کاربر Reddit با تجربه تغذیه و تمایل به کمک به بهبود / تغذیه را به عنوان فضایی مشارکتی برای بحث تغذیه آگاهانه در نظر بگیریم.

در اینجا چیزی است که ما در متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفا درخواست ها را به modmail ارسال کنید.

  1. تغییر تجربه Reddit بسیار عالی است ، اما ضروری نیست. البته کمی تجربه کد داشته باشید. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در موارد ارسالی دیگر و تجربه مشابه مانند واسطه گری در انجمن ها / سایت های دیگر ، استفاده از دومی در وب و غیره ، به ما اطلاع دهید.

  2. روشها باید از کاربران مکرر Reddit استفاده کنند. بهترین راه این است که شخصی چندین بار در روز وارد Reddit شود ، زمانی که به مسائل مربوط به میانجیگری رسیدگی می کند ، وقت بگذارد و پیش بینی کند که در آینده به این کار ادامه خواهد داد.

  3. شما باید یک تیم با فرایندها و رویه هایی از جمله استفاده از کانال های ارتباطی باشید تا در همان صفحه بمانید و اولویت های سازگار و سازگاری را ارائه دهید که به تغذیه و کاربران اصلی آن اولویت می دهند.

  4. شما باید فردی باشید که از اجرای قوانین راضی است و می تواند بدون شکستن ، عصبانی شدن و تسلیم شدن از طریق بازخورد های تند از غریبه ها در اینترنت استفاده کند.

در صورت تمایل به درخواست ، لطفاً به واسطه ها پیام دهید توجه به تمام نکات بالا (لطفاً از شماره استفاده کنید)به درخواست خود را برای اظهار نظر در اینجا رها نکنید.

آیا به دنبال ارسال قوانین معمولاً ارسال شده هستید؟ برو اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید