هیچکس برومند نجفی را نکشته


هیچکس برومند نجفی را نکشته

گزارش کردن گلو بهمن ایزدی در اینستاگرام خود نوشت:

دیروز به جای آزادی پاسدار برومند نجفی از زندان و اعدام، در کمال ناباوری شاهد مرگ پاسدار بیستون بودیم.

این حادثه ای است که می تواند به بوی گل ختم شود تا بوی باروت و فرصت های بیشتر.

در این درگیری تلخ در نگاه اول ممکن است هر یک از طرفین ماجرا و عامل آن را مقصر بدانیم. اما بیش از همه به دلیل عدم موفقیت سیاست گذاران محیط زیست به دلیل عدم حمایت های قانونی از جامعه محیط زیست و عدم تمایل آنها به مدیریت همه جانبه و اخلاقی، این تشریفات رخ می دهد.

تلخی که تا به حال دیده نشده بود، تمام جنبه های شیطانی را که برای ویران کردن چهار منطقه رخ داده بود، کاملاً درک نکرد و همچنان در مسیری بی هدف و بی پروا حرکت کردند.

یکی از دلایل حادثه تلخ کرمانشاه این است که جامعه و دست اندرکاران به طور منطقی و بدون ملاحظه صدای خانواده فلاحی را نشنیده و حقوق نجفی و خانواده اش را رعایت نکردند.

درگیری به درگیری ختم شد که با صدای شلیک گلوله تمام نشد. چرا سران سازمان محیط زیست نخواستند از موفقیت کار موفق در پرونده بیستون که با آزادی سه فعال محیط زیست به پرداخت و پسر کوچک یک مرد طبیعی دیگر خاتمه یافت، سوء استفاده کنند.

البته ما نباید در محدودیت های ایجاد شده و در آزادی حضور رسانه های مستقل و صادق زندگی کنیم که زمینه اظهارات احمقانه و احساسی برخی را فراهم می کند، افرادی که نمی دانند و یک طرف. و ایجاد فضای ناامید کننده توسط صاحبان برخی از صفحات مجازی که باز بودند یا از جایی سفارش می گرفتند و فضای ملتهبی ایجاد می کردند، فراموش کنیم.

کسانی که برای جلب توجه به داستان ها و دیگران علاقه مند هستند، از واقعیت های جاری فاصله گرفتند و شکاف عمیقی بین طرفین پرونده ایجاد کردند.

در آینده کارشناسان اجتماعی، حقوقی، روانشناسی و زیست محیطی به بررسی و تحلیل فاجعه بیستون خواهند پرداخت تا خطای انسانی در مدیریت بلایای بیستون را بهتر درک کنند.

این ضایعه را به خانواده محترم نجفی و سایر اعضای خانواده محترم ایشان، جامعه پیشرو محیط بانان و محیط بانان درگذشته تسلیت عرض می نمایم.

مدافع برومند نجفی کشته شد

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین