همه عامل دانستن درباره غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فواید آنها


فوادیر و مست بری شکم

تهران (پانا) – غذاهای تخمیر شده {به دلیل} دارا بودن میکرو ارگانیسم های مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور سیستم امنیت برای سلامت هیکل فوق العاده مفید هستند. ماست یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین غذاهای تخمیری است.

به گزارش نمناک، خواه یا نه خواهید کرد هم کنجکاوی مند به آشنایی همراه خود غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به بهزیستی شخصی هستید؟ در زیر خواهید کرد را همراه خود قوانین اولین غذاهای تخمیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواص آنها شناخته شده می کنیم. به دلیل می توانید انتخاب بگیرید که اجتناب کرده اند این وعده های غذایی بیشترین استفاده را ببرید هر دو نه.

تخمیر چیست؟

وقتی با اشاره به غذاهای تخمیر شده صحبت می کنیم، منظور تخمیر لاکتوز است. این بدان معناست که نشاسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند حال در سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها به اسید لاکتیک تغییر تبدیل می شود.

تخمیر فرآیندی است آن اجتناب کرده اند میکروارگانیسم هایی مربوط به میکرو ارگانیسم هر دو مخمر برای تغییر کربوهیدرات ها به الکل هر دو اسیدهای آلی در شرایط بی قلبی استفاده تبدیل می شود. میکروارگانیسم ها هر دو میکرو ارگانیسم ها برای همه زمانها مفید هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج مهمی بر سلامت انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات دارند.

اسید لاکتیک منصفانه نگهدارنده خالص است که اجتناب کرده اند انجام میکرو ارگانیسم های خطرناک جلوگیری می تنبل. تخمیر لاکتوز بسیاری از میکرو ارگانیسم های هیکل را اجتناب کرده اند بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تبدیل می شود میکرو ارگانیسم های خوشایند بیشتر حرکت کنند.

منصفانه جو با بیرون اکسیژن عملکرد مهمی در استراتژی تخمیر وعده های غذایی ایفا می تنبل از اکسیژن قابل دستیابی است تأثیر تخمیر را معکوس تنبل.

بهتر از غذاهای تخمیر شده

غذاهای تخمیر شده تشکیل میکرو ارگانیسم های مفیدی هستند که شناخته شده به عنوان آسانسور کننده میکرو ارگانیسم های مفید در سیستم گوارش حرکت می کنند.

کفیر

کفیر یکی اجتناب کرده اند بهتر از غذاهای تخمیر شده است که اسید لاکتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمیر الکلی لاکتوز را بهره برداری مخلوط کردن می تنبل.

کیمچی

کیمچی منصفانه غذای ترجیح در کره است که کم چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمیر شده، سرشار اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی، چرخ دنده معدنی، فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده شیمیایی طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مدیریت وزن {مفید است}.

کامبوچا

این می تواند یک نوشیدنی خوب است که همراه خود کلنی میکرو ارگانیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخمر انبساط می تنبل.

ناتو

ناتو منصفانه غذای استاندارد ژاپنی است که اجتناب کرده اند دانه های تخمیر شده سویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید باسیلوس سوبتیلیس تهیه تبدیل می شود. ناتو منصفانه نوشیدنی خالص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنزیم های آن در دوره استراتژی تخمیر ناتوکیناز ساخت می کنند.

میسو

میسو منصفانه غذای نیمه قوی است ژاپن غیرمعمول نیست که اجتناب کرده اند آن برای تهیه سوپ میسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان چاشنی استفاده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک دارد.

کلم تلخ

کلم تلخ اجتناب کرده اند کلم تخمیر شده تهیه تبدیل می شود. میکرو ارگانیسم هایی که اسید لاکتیک تخمیر شده ساخت می کنند، گل کلم هر دو کلم بروکلی را به کلم تلخ تغییر می کنند.

تمپه

تمپه یکی اجتناب کرده اند پرطرفدارترین غذاهای طبیعی در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند غذاهای اندونزیایی است که خوردن روزانه آن به مدت ۲ ماه همراه خود معامله با های معمول برای مبتلایان تحت تأثیر سل ریوی پرانرژی {مفید است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث افزایش وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم در انجام جسمی تبدیل می شود.

ماست

ماست پروبیوتیک سرشار اجتناب کرده اند کلسیم، روی، ویتامین های گروه B را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ منصفانه اجتناب کرده اند غذاهای تخمیر شده اجتناب کرده اند ماست ترجیح نیستند.

فواید غذاهای تخمیری برای هیکل

غذاهای تخمیر شده فواید زیادی دارند یکپارچه این نیمه به آنها خواهیم تیز کردن.

۱. به افزایش هضم {کمک می کند}

غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته سرشار اجتناب کرده اند آنزیم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل خواهید کرد برای هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم صحیح به آنزیم هایی برای فریب دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده بدون در نظر گرفتن تا حد زیادی وعده های غذایی خواستن دارد. به طور معمول است شخص خاص که {نمی تواند} شیر بدهد، ماست را غیر از آن محدوده می تنبل. از لاکتوز شیر تجزیه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ماست تغییر تبدیل می شود.

۲. تعادل صحیح میکرو ارگانیسم ها را در روده محافظت کنید

به خاطر داشته باشید که تقریباً ۸۰ نسبت اجتناب کرده اند سیستم امنیت هیکل در روده محور است. مصرف کردن غذاهای تخمیر شده میکرو ارگانیسم های مفید را به روده فراهم می کند، تعادل میکرو ارگانیسم ها را محافظت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود لاکتوز، گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلاتی مربوط به یبوست، سندرم روده تحریک پذیر، عفونت های قارچی، واکنش آلرژیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسم {به دلیل} ضعیف میکرو ارگانیسم مقابله می تنبل.

۳. جلوگیری اجتناب کرده اند هلیکوباکتر پیلوری

عفونت هلیکوباکتر پیلوری {برای بسیاری} اجتناب کرده اند بیماری های تجهیزات گوارش آسیب رسان است. برخی اجتناب کرده اند غذاهای تخمیر شده به سرکوب عفونت هلیکوباکتر پیلوری کمک می کنند.{افرادی که} بیش اجتناب کرده اند منصفانه بار در هفته غذاهای تخمیر شده می خورند کمتر به بیماری های گوارشی مبتلا می شوند.

۴. پیشگیری اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها

ورزش غیر خالص هر دو جهش ژنتیکی یکی اجتناب کرده اند توضیحات بیشتر سرطان ها است که باعث انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطع مدیریت نشده سلولی تبدیل می شود. پروبیوتیک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای تخمیر شده همراه خود بردن سموم اجتناب کرده اند هیکل، افزایش امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم جو روده، افزایش ساخت محصولات متابولیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش ساخت ترکیباتی که مانع اجتناب کرده اند انبساط سلول های سرطانی می شوند، خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها را کاهش می دهند.

۵. افزایش محتوای ویتامین های غذایی در هیکل

غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات لبنی از به طور منظم درجه اسید فولیک مربوط به پیریدوکسین، ویتامین های B، ریبوفلاوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیوتین را افزایش می دهند.

۶. به هیکل در فریب دادن چرخ دنده مغذی {کمک می کند}

همراه خود افزایش هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم، فریب دادن بیشتر تبدیل می شود. تخمیر به تحمیل چرخ دنده مغذی جدید، افزایش هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیار زیاد اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی {کمک می کند}.

۷. افزایش امنیت

غذاهای تخمیر شده آنزیم های مفید، ویتامین های B، اسیدهای چرب امگا ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اجتناب کرده اند بسیاری از پروبیوتیک ها را برای حفاظت اجتناب کرده اند وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مغذی ساخت می کنند. غذاهای تخمیر شده گروه کاملی اجتناب کرده اند میکرو ارگانیسم های مفید هستند که به قلب کمک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند {بیماری ها} جلوگیری می کنند.

۸. افزایش عمر وعده های غذایی

استراتژی تخمیر باعث افزایش اندازه عمر وعده های غذایی تبدیل می شود، شناخته شده به عنوان مثال شیر در فریزر ناسالم است، با این حال استاندارد ماست برای مدت زمان بسیار طولانی تری مفید {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نیز {به دلیل} تخمیر است.

۹. افزایش علائم آرتریت

علائم آرتریت روماتوئید قابل دستیابی است همراه خود مصرف کردن غذاهای تخمیر شده تنظیم تنبل. تحقیقات نماد داده است که اشخاص حقیقی تحت تأثیر آرتریت پس اجتناب کرده اند سه ماه معامله با همراه خود پروبیوتیک ها، افزایش قابل توجهی را در نمرات بهزیستی شخصی تخصص می کنند.

۱۰. معامله با بیماری های التهابی روده

شیر تخمیر شده تشکیل پروبیوتیک ممکن است تأثیر مستقیمی بر روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت مسائل التهابی روده داشته باشد. پروبیوتیک ها در کاهش علائم بیماری التهابی روده اجتناب کرده اند جمله بیماری کرون عملکرد دارند.

۱۱. قیمت زیرین

وعده های غذایی برای تخمیر بودجه است. این خوراکی های بودجه قیمت برای هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گوارش فوق العاده مفید هستند، متعاقباً اجتناب کرده اند این محصولات بودجه قیمت برای افزایش بیماری های گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور سیستم امنیت بیشترین استفاده را ببرید.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/