هفته لباس – کات غذای واقعی بخورید


هفته مد است! (LOL) در اینجا چند لباس جدید پاییزی آمده است!

هفته مد پاییزی

اثر توس !!

هفته مد

هفته مد است!

(آیا استعاره من را می شنوی ؟!)

من واقعاً خرید را دوست ندارم. من عاشق لباس های راحت هستم که بتوانم بخوابم. لباس پوشیدن از سر تا پا مانند یک کار روزانه مفرح است. علاوه بر این ، من 2 سال بارداری و مامایی و 2 سال سقط را پشت سر می گذارم – من به لباس جدید زیاد احتیاج ندارم!

اما با تغییر فصل ، ما کمی خارش داریم. و از آنجا که من به زودی خانه ام را ترک می کردم ، یک خانه جدید احساس خوبی دارد!

یکشنبه بعدازظهر بیرون آمدم و با چند لباس نو به خانه آمدم. و من سفارش Stitch Fix را برنامه ریزی کردم که یک برنده بزرگ بود! این چیزی است که من پیدا کردم.

“مرکز خرید” جدید

بنابراین بهترین “بازار” واقعاً مرکز خرید خیابان بارارکس است. تنها مرکز عادی ما در واقع بسته است. Barracks Street فروشگاههای مورد علاقه من را دارد: Outdoor Points ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من پاسخ دادم. LOFT 40 off تخفیف داشت!

پارچه باز؟

من از خارج از کشور چیزی نخریدم ، اما این ژاکت پاتاگونیا برای من انواع و اقسام راحتی ها را داشت !! این نرم ترین خز بود!

کت خز پاتاگونیا

انجمن آب جدید

من سالها پی جی واقعی نداشتم. اگر آنهایی را که هنگام تولد بچه هایم خریدم حساب نکنید ، برای مدت طولانی امتحان کنید. اینها توجه من را به خود جلب کرده اند و عالی ترین هستند. من عاشق پوشیدن آنها بودم !! حالا من بیشتر می خواهم – هیچ کس دریاچه پیژامه را دوست ندارد؟ به نرم ترین نقطه نرم رفتم!

انجمن آب جدید

پیراهن Lou & Grey

همه چیز را دوست داشته باش Lou & Grey. این لباس عرق کرده یک لباس Signaturesoft است که بسیار شیرین است. و البته من باید مشکی داشته باشم.

پیراهن Lou & Gray |  هفته مد

مادر شلوار جین

اینها را در یک توده فروخته شده قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین باریک بخرم و اکنون دیگر نمی توانم روی پای خود بایستم. شاید فقط این دو زوج افتخار نمی کنند و رنگ آنها اشتباه است (دوش تیره FTW). همچنین: محصولات زمانی که شما 5’2 موم غیر ممکن است! من وقت نداشتم به Madewell بروم ، اما شاید دفعه بعد آن را دریافت کنم!

مناسب برای شلوار جین مادر

تونیک راحت

من لباس را دوست دارم ، و رنگ پیراهن تونی بسیار زیبا بود. (شوک من سیاه نشدم!) من تا پاییز در آن زندگی کردم. همچنین: اگر مجبور بودم یک نوع لباس انتخاب کنم تا هر روز تا آخر عمر بپوشم ، شورت + تانک + آستین بلند خواهد بود. این ترکیبی است که من همیشه دوست داشتم!

چی می شدی ؟؟ لبیس؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

هونی تونیک

وبلاگ خوانندگان عزیز!

در حین چک کردن ، اینگرید ، خواننده KERF من را متوقف کرد! البته ما باید عکس بگیریم 🙂 ماسک Athleta بهترین است!

دوست وبلاگ خوان

ورزش ها

من مخزن اساسی را در آب آبی بالا پوشیده بودم و وقتی آنها آن را برای یک سال یا بیشتر فروختند بسیار ناراحت شدم. اما اکنون Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را مشکی خریدم !! من همچنین دو شورت Mesh Racer Run برای فوتبال برداشتم. دوست دارم یک جیب محکم برای برداشتن تلفن من وجود داشته باشد.

جدید از Stitch Fix

تا سال 2014 در Stitch Fix خرید می کردم؟ قبلا، پیش از این؟ خرید بدن من آسان نیست (محصولاتی که من از بسته ها تولید می کنم هرگز خوب مناسب نیستند) اما سبک شناسان Styl Fix درست می گویند. یا شاید نامهای معمولی آنها – 41 Hawthorn and Market & Spruce – فقط برای من ساخته شده است! تعداد زیادی قطعه این دو نام است. وقتی قطعات خاصی می خواهم ، منظورم Fix است! 25 دلار برای تعمیرات در اینجا دریافت کنید!

من یک فیکس برنامه ریزی می کنم و می نویسم که من یک لباس و یک لباس می خواهم (که فکر می کنم Stitch Fix برای من بهترین است). من در نهایت هر پنج عکس گرفتم !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من معمولاً لباس های بلند نمی پوشم زیرا فکر می کنم لباس های کوتاه از نظر قد من زیبا به نظر می رسند ، اما من برای پاییز از لباس های بلند استفاده کردم و این لباس را بسیار دوست داشتم! زیبا و در عین حال زیاد تحریک کننده نیست ، همچنین بسیار ساده است.

Loveappella Torri لباس بافت ماکسی |  هفته مد

لباس Loveappella Maxi

Market & Spruce Rowan Cotton Cotton

شما مرا می شناسید-من بی طرفی و تاپ های آستین بلند مناسب را دوست دارم. این یکی برای فصل پاییز مناسب است ، مخصوصاً با جواهرات زیبا.

Market & Spruce Rowan Cotton Clothing |.  هفته مد

41 جزئیات لباس زالزالک سلیا

من واقعاً این لباس گلدار را دارم (این پست را ببینید) و اگر لباسی وجود داشت همه جعبه ها را اینجا چک کنید. من دوست دارم که این یکی کاملاً متفاوت است اما دارای تمام ویژگی های رنگ قرمز است که من دوست دارم. بنابراین تصمیم گرفتم آن را نگه دارم.

41 جزئیات لباس آستین زالزالک سلیا |  هفته مد

یقه گردن مارکت و صنوبر Jaylah

بنفش ، گل ، جریان پاییزی. او فکر کرد که این مکان عالی برای رفتن با دوستان برای یک ساعت معمولی و شاد خواهد بود.

یقه گردن مارکت و صنوبر Jaylah |  هفته مد

همچنین: Scream Sculptek Athleta Jeans. بهترین شلوار جین تاریخ!

شلوار جین Athleta Sculptek

چرخش لباس لیلی پولیتزر کریستن

من روی حصار این یکی بودم. من سبک را دوست دارم و راحت است. همچنین پشت آن واقعاً زیبا و زیبا است. مطمئن نیستم که لباس تاب دار است اغلب اغوا کننده ، اما 25 off تخفیف در تمام خرید ، رایگان بود-من انجام دادم!

تاب لباس لیلی پولیتزر کریستن |  هفته مد

فرهنگ حیوانات

Rockin ‘box action جدید خود در روز تولدش!

پسر بچه ماهیگیری می کند

ضبط جدید

پدر ماهی گرفت

بز در محله دوستانه ما!

بزها در محله ای دوستانه

حیوانات لباس توس!

توس با یک حیوان متراکم

کار را به یک هفته مد تبدیل کنید –

کار را به یک هفته مد تبدیل کنید

کار را به یک هفته مد تبدیل کنید

یک قطعه بسیار قدیمی!

حدس بزنید چه کسی این لباس را در سال 1985 پوشیده است؟!

کاپشن بارداری

من !! نام من هنوز در حال پردازش است <3

ژاکت برداشت

شما هرگز بدون لبخند به طور کامل لباس نمی پوشید!

شما هرگز بدون لبخند به طور کامل لباس نمی پوشید!

اداره پستدیدگاهتان را بنویسید