هشدار سیل در استان تهران؛ امروز و فردا در خانه بمانید


خرید از پایین صفحه اصلی و در

هشدار سیل در استان تهران؛ امروز و فردا در خانه بمانید

اداره کل هواشناسی استان تهران از رشد زیاد ابرهای همرفتی و فعالیت سامانه بارشی، بارش باران و رعد و برق، وزش باد شدید در مناطق شمالی به ویژه ارتفاعات استان تهران خبر داد.

گزارش کردن گلو به گزارش ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به رشد زیاد ابرهای همرفتی و فعالیت سامانه بارشی، بارش باران و رعد و برق، وزش باد شدید در مناطقی که احتمال بارش تگرگ از چهارشنبه تا چهارشنبه وجود دارد، هشدار نارنجی رنگی داده است. پنجشنبه (۱۲ و ۱۳ مرداد) در مناطق شمالی به ویژه در ارتفاعات استان تهران، خبرداد.

در نتیجه این خسارت، جریان آب روان، طغیان برخی از جاده ها، طغیان رودخانه ها و مسیل های فصلی، وقوع رعد و برق، ممکن است برای مدت کوتاهی در اثر وزش باد شدید آسیب ببیند، مه گرفتگی و کاهش دید وجود داشته باشد. در ارتفاعات و کوهستان ها گردنه ها، اختلال در تردد به ویژه در جاده های کوهستانی، خطر آسیب به درختان کهنسال و آسیب به صنایع و بخش های مختلف کشاورزی و وزش باد شدید در مناطق جنوبی و غربی دولت پیش بینی می شود.

هشدار سیل در استان تهران

اداره مرکزی هواشناسی دولت تهران به منظور کاهش خسارات و تلفات، تردد و استراحت در حاشیه و بستر رودخانه ها و نهرهای سال، عدم حرکت زائران، اجتناب از کوهنوردی و ارتفاعات. ، در کنار پارک نکنید. درختان خسته شده اند، با هواپیماها پرواز نکنید تصویر و هلیکوپتر برای تقویت سازه های موقت مانند پوشش گلخانه ها و بیلبوردها و سازماندهی گروه های کنترل مانند نیروهای امدادی، مدیریت راه، شورا، وزارت خانه توصیه می شود. انرژی، و دیگران برای مقابله با مشکل. .

در اخطار نارنجی سازمان هواشناسی وضعیت بد جوی پیش بینی شده است که خساراتی را به همراه خواهد داشت. یک هشدار ساعت برای هشدار به دستگاه های مجاز در صورت بروز یک موقعیت خطرناک ارسال می شود.

پیش بینی هواشناسی را از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن

کد نظر: ۲۷۲۲۸۱ زمان نظر دادن: ۱۸:۳۲