حاضر ویژه ایرانسل برای عید سعید فطر گفتن شد


حاضر ویژه ایرانسل برای عید سعید فطر گفتن شد

ایرانسل، حاضر ویژه شخصی به رویداد عید سعید فطر را گفتن کرد. این حاضر، منصفانه بسته مختلط دیتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکالمه ایرانسلی است.

به گزارش گلونی به نقل اجتناب کرده اند روابط نهایی ایرانسل، اولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین اپراتور دیجیتال ایران، به رویداد گرامی‌داشت عید سعید فطر، ضمن آرزوی قبولی طاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبادات همه ایرانیان گران قیمت، حاضر بسته مختلط دیتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکالمه ایرانسلی را همراه خود قیمت تخفیفی، به مشترکان شخصی حاضر کرده است.

همزمان همراه خود فرارسیدن عید سعید فطر، تمامی مشترکان ابدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتباری ایرانسل می‌توانند منصفانه بسته مختلط، برای ادغام کردن ۲ ساعت مکالمه ایرانسلی (داخل جامعه) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ گیگابایت وب بین‌المللی را تنها همراه خود تیز کردن ۸۰۰۰ تومان بدست آمده کنند.

این بسته تخفیفی، در روزهای ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرت آن اجتناب کرده اند زمان پرانرژی‌سازی، ۲ روز {خواهد بود}. پرانرژی‌سازی این بسته حاضر، همراه خود شماره‌گیری کد دستوری #۵* را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو برای مشاوره بخش کسب بسته وب پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل ممکن است، امکان‌پذیر است.

گفتنی است نمایندگی ارائه دهندگان ارتباطاتی ایرانسل (Irancell) در سال ۱۳۸۴ همراه خود سرمایه‌گذاری مشترک نمایندگی افزایش الکترونیک ایران (۵۱٪) را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه ام‌تی‌ان آفریقای جنوبی (۴۹٪) تشکیل شد.

در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره سراسری قهرمانان صنعت ایران برند ایرانسل شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

ایرانسل توانست در گذشته تاریخی ششم آذر ماه ۱۳۸۴، مجوز اپراتوری دوم تلفن در کنار توسط گروه ترتیب مقررات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباطات رادیویی ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزارت ارتباطات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری داده ها کسب تنبل.

ایرانسل در دلیل بخشی اجتناب کرده اند ارائه دهندگان شخصی به بینندگان دلیل می‌دهد:

سریعترین جامعه

همراه خود فوری‌ترین وب در کنار ملت، هر دوم همراه خود جهان ارتباط برقرار کنید، اجتناب کرده اند اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویدادهای روز آگاه شوید، صفحات دیجیتال آنلاین‌موقعیت یابی‌ها را بررسی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارها را سرراست‌تر، فوری‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استاندارد‌تر انجام دهید.

محافظت‌دهی فشرده

هر جا کدام ممکن است هستید، {در خانه} هر دو دفتر، در شهر خودتان هر دو در بازدید، در جاده هر دو بزرگراه … خواهید کرد در دنیای ایرانسل هستید. هر جا کدام ممکن است باشید، همراه خود بزرگ‌ترین محافظت‌دهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتن‌دهی ملت همراه خود خواهید کرد هستیم.

پشتیبانی

ما اختصاص داده شده هستیم کدام ممکن است بهتر از پشتیبانی را برای شما ممکن است فراهم آوریم. در تمامی روزهای هفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت ۲۴ ساعته کنار هم قرار دادن خدمت‌رسانی ارائه می دهیم هستیم. یاری رساندن ارائه می دهیم خوشحال از ماست.

اطلاعات ایرانسل را اجتناب کرده اند این لینک می‌توانید بیاموزید

بالا پیام

ایرانی‌ها چه دغدغه‌هایی دارند؟
همین جا را ببینید