هدف اصلی نظارت دفتر مرکزی حل مشکلات انسانی است


پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۳:۰۵

سومین روز از سی وششمین کوتین روسای تعریف و پروشی کیشور

تهران (پانا) – رئیس شورای اسلامی امروز گفت که برای شرکت در اجلاسیه شهید رئیسعلی دلواری باید به این استان بروم اما حاضر نشدم فقط به این مراسم بروم. و رفع برخی از مشکلات مردم; هدف اصلی دفتر مرکزی مدیریت امور مردم و رفع مشکلات آنان است.

محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر صبح امروز برای بازدید از ستاد حوزه های انتخابیه استان بوشهر به این استان رفت. وی پیش از ترک عسلویه در جلسه ای با حضور استاندار بوشهر، فرماندار و ائمه جمعه شهرستان عسلویه با بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان بزرگ، گفت: مسائل و مشکلات شهرستان را جمع بندی و پیگیری می کنیم. با حضور روسای کمیسیون ها

رئیس شورای اسلامی شهر ادامه داد: امروز فقط برای شرکت در جلسه شهید رئیسعلی دلواری باید به این استان می رفتم که موافقت نکردم تا بتوانیم امور دولت و رفع برخی مشکلات عمومی و مردم را بررسی کنیم. بازدید ستاد از نقاط مختلف استان بوشهر. هدف اصلی دفتر مرکزی مدیریت امور مردم و رفع مشکلات آنان است.

وی با بیان اینکه در این سفرها به دنبال رفع مشکلات مردم هستیم، گفت: در این سفر به مشکلات مردم در صیادی، تجارت و بخشی به نام ته لنجی از جمله مسائل مربوط به معلولیت و بهداشت و درمان می پردازیم. بوشهر نسبت به سایر استان ها کوچکتر است، آن را در دستور کار قرار داده و پیگیری می کنیم.

در این دیدار استاندار بوشهر، ائمه جمعه و فرماندار شهرستان عسلویه مشکلات منطقه خود از جمله مشکلات تقسیم اراضی، نحوه توزیع محدوده شهری مالیات املاک، بیکاری بالا را ارائه کردند. علیرغم تلاش های دولت و شهرستان و اجرای قانون مربوط به تغییر وضعیت شهود در ساختمان های پارس جنوبی و …