نگاه جامعه زنده اربعین از نظر بصری جذاب است


نگاه جامعه زنده اربعین از نظر بصری جذاب است

تمرکز ایرانسل پخش زنده و دقیق مراسم مهم اربعین حسینی است.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، لنز، تلویزیون اینترنتی، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با مراسم پیاده روی زائران امام حسین (ع) این رویدادها را به صورت زنده و مستقیم برای کاربران خود پخش می کند. ) و اجتماع عظیم اربعین حسینی.

علاقه مندان به تماشای این برنامه می توانند اینجا کلیک کنند یا با مراجعه به قسمت پخش زنده اپلیکیشن لنز، کانال «معلی» را در این قسمت انتخاب کنند.

کاربران لنز ایرانسل می توانند این برنامه را به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک با نصف قیمت اینترنت تماشا کنند.

نگاه جامعه زنده اربعین از نظر بصری جذاب است

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران است که به کاربران امکان دانلود رایگان و در هر زمان و مکان، مجموعه جدیدترین فیلم ها و بازی ها و سریال های ایرانی (دوبله با زیرنویس فارسی) را می دهد. برنامه های تلویزیونی، پخش زنده مسابقات ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه ۳ و …)، اخبار، کتاب های صوتی، موسیقی و کتاب های جدید و … از طریق تلفن همراه یا تلویزیون در منزل قابل دسترسی است.

در ویژگی های اپلیکیشن لنز امکان دسترسی به مجموعه بزرگی از فیلم ها، سریال ها، کتاب های موسیقی و برنامه های مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و رویدادهای ورزشی و فرهنگی وجود دارد که قابلیت ضبط خودکار را دارند. برنامه های زنده تلویزیونی در زمان مقرر امکان مشاهده جدول زمانی برنامه های پخش شده از شبکه های مختلف تلویزیونی، امکان مشاهده برنامه ها در بخش اخبار تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن برنامه های مورد علاقه کاربر به لیست “بهترین” و دسترسی آسان آنها گفت.

اطلاعات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین