نمایش «دختر» در تهران روی صحنه رفت


جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۷:۰۷

ایرانیان

تهران (پانا) – نمایش «دختر» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی حسن حسامی در تماشاخانه شهرزاد تهران به روی صحنه رفت.

در این نمایش حامد خسروی، زهرا قره پور، محمد حداد کاشانی و حنا جاشوند بازیگر هستند.
سید محمد هاشمی مطهر مدیر عامل و مریم رحیمی دستیار، نیلوفر محمدی دستیار و تهیه کننده برنامه، سمانه عباسی کارگردان صحنه، عقیق دل زنده منشی صحنه، مهدی نفری دستیار صحنه، سعید محرابی و پژال مرادی، دکور، فلورا. فغانی طراح صحنه و لباس، نیلوفر محمدی خواننده، بنیامین خزایی کارگردان، افکت، صدا و موسیقی بهار رحیمی و امیرحسین قاسمی، مینا رئیسی و متین تاجیک عکاسان محمد لهک هستند. مدیر روابط عمومی و تبلیغات نکیسا ناپلئونی طراح آگهی و حامد خسروی کارگردان هستند.
این نمایش که از ۱۶ خرداد روی صحنه رفته است تا ۷ تیرماه ادامه دارد.
راوی این درام می گوید: این درام دختری سرکش است که با دستکاری تمام شخصیت ها اعم از ویدئو، صدا، فضا و مقاله سعی در به چالش کشیدن ذهن مخاطب دارد.
«حسن حسامی» نیز گفت: زن و شوهر صبح بدون اینکه دخترشان را پیدا کنند از خواب بیدار شدند، پشت در اتاق دختر با هم صحبت کردند و در مورد اتفاقات گذشته تا امروز بحث کردند. بحث قوی بین این دو در مورد انواع مختلف دانش وجود دارد. ملاقات های احتمالی: آیا آنها یک دختر دارند؟ آیا دختر در کودکی ناپدید شده است؟ آیا دختر با یک خواننده در حال دویدن؟ دخترشان را کشتند؟
او ادامه می دهد که با ایفای شخصیت هایی مانند بازی های ابزورد و گروتسک در هوا با طراحی طبیعی، فقط سعی می کند مخاطب را برای روایت داستان تحت تاثیر قرار دهد.
حسامی گفت: بله، این فقط یک تجربه برای بررسی نظرات مخاطبان برای استفاده از ارائه های زیر است.