نسخه اندروید تی وی اپلیکیشن لنز منتشر شد


نسخه اندروید تی وی اپلیکیشن لنز منتشر شد

نسخه اندروید تی وی اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل منتشر شد.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این نسخه از اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلویزیون های اندرویدی و اندروید باکس است و به کاربران لنز امکان می دهد تا رویدادهای لنز را مستقیماً از تلویزیون تماشا کنند.

برنامه های اندروید تی وی برنامه هایی هستند که با نصب بر روی اندروید تی وی یا اندروید باکس می توانند در صورت وجود با استفاده از ریموت کنترل، ویژگی های برنامه را کنترل کرده و از آن استفاده کنند.

کاربران تلویزیون اینترنتی لنز که نسخه اندروید تی وی را نصب کنند، اشتراک سه ماهه این اپلیکیشن را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

اما کاربران لنز ایرانسل می توانند برنامه های موجود در لنز را بدون نیاز به خرید اشتراک و با هزینه کامل اینترنت به صورت رایگان مشاهده کنند.

نسخه Android TV برنامه لنز

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران است که به کاربران امکان دانلود رایگان و دسترسی به مجموعه ای از جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی (با زیرنویس فارسی) را در هر زمان و مکان می دهد. ، پخش زنده بازی های ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه ۳ و …)، پادکست، کتاب صوتی، موسیقی و خبرنامه و از جمله می توان از تلفن همراه یا تلویزیون در منزل لذت برد.

از جمله ویژگی های اپلیکیشن لنز، دسترسی به مجموعه بزرگی از فیلم ها، سریال ها، کتاب های موسیقی و مستندهای ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و رویدادهای ورزشی و فرهنگی، قابلیت ضبط برنامه های زنده تلویزیونی به صورت خودکار در فاصله مشخص شده ، امکان مشاهده لیست رویدادهای پخش شده از فرمت های مختلف تلویزیونی، امکان مشاهده رویدادها در بخش اخبار تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن موضوعات مورد علاقه کاربر به لیست “بهترین علاقه مندی ها” با دسترسی آسان. به آنها.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن