میله های تغذیه JSHealth من بالاخره به اینجا رسیدند!


تغذیه روزانه همیشه در خط مقدم مراقبت از خود قرار دارد. من معتقدم که هر روز سه وعده غذایی بزرگ و 1 تا 2 میان وعده می خورم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون شما کمک می کند ، به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس کم آبی در اطراف غذا جلوگیری می کند و می تواند هوس شما را برای قند اضافی کاهش دهد.

اغلب ، ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در سفر هستیم و به چیزی ساده و مناسب نیاز داریم ، به دنبال یک میان وعده سالم باشیم. به همین دلیل من توصیه می کنم یک نوار تغذیه داشته باشید که حاوی موادی باشد که می توانید با دست به آنها اعتماد کنید. با این حال ، من واقعاً تلاش کردم که مقدار کمی قند ، به علاوه پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون و سیری دریافت کنم … من احساس می کردم که همیشه باید چیزی را رها کنم ، خواه دسرهای خانگی ، با شکر یا طعم.

بنابراین ، به طور طبیعی ، من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام الزامات مهم را برآورده کند – که BAR HIGH را تنظیم می کند! من به معنای واقعی کلمه از شروع این خط میله های پروتئینی خودداری می کنم اگر احساس نکنم که آنها بهترین میله های ممکن هستند. ما همچنین می خواستیم برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه من مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را به میله های مختلف اضافه کنیم و نتایج سلامتی را نیز ارائه دهیم!

بسیار خوشحالم که سرانجام نتیجه نهایی را نشان دادم … این غذا با غذاهای کامل تهیه شده و حاوی پروتئین های گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و بسیاری دیگر است. هر Nourish Bar به طور ویژه با مواد واقعی و بدون قند یا افزودنی پنهان تهیه شده است و دارای برچسب مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح متعادل قند خون است.

در 3 طعم موجود است و هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خود را دارند. PS بازی با بازی های مورد علاقه دشوار است زیرا هر یک را بسیار دوست دارم ، اما اگر مجبور باشم انتخاب کنم…

تغذیه + نوار زیبایی کره بادام زمینی کره بادام زمینی

صبحانه حاوی پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک و فیبر برای تغذیه بدن ، به علاوه پاک ترین منبع زیست کلاژن دریایی برای حمایت از پوست سالم و درخشان! گندم سیاه فعال بر اساس کره بادام زمینی به این آبگوشت شیرینی می بخشد.

Nafaqee + Bar Bar Protein – تراشه دوتایی

شکلات خود را با پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک و فیبر پر کنید که برای تغذیه و افزایش روز شما طراحی شده است! مارمولک های کاکائو خارش بسیار شیرینی به این تکه خراب می کنند.

تغذیه + نوار پروتئین مغذی – قورفه قورفه

زندگی خود را با یک نوار جالب و پر از هضم که از پروبیوتیک ها و فیبر و پروتئین های گیاهی پشتیبانی می کند ، تشویق کنید. دارچین طعم شیرینی را اضافه می کند ، به علاوه از سطح قند خون سالم پشتیبانی می کند.

می توانید در مورد مزایای مختلف Nutrition Bar بیشتر بیاموزید اینجا. من نمی توانم منتظر ملاقات با بهترین بارهای جهان باشم (به هر حال من اینطور فکر می کنم!).

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید