میراث یزد نسبت به مهاجرت در بافت های تاریخی هشدار می دهد


خرید از پایین صفحه اصلی و در

میراث یزد نسبت به مهاجرت در بافت های تاریخی هشدار می دهد

سرپرست اداره کل میراث استان یزد از خطر آسیب به زمین و امکان مهاجرت در گذشته خبر داد و گفت: در برخی از پارکینگ‌های مشترک با تکایا و حسینیه‌ها امکان تجمع و برگزاری مراسمی مانند نخل وجود دارد. درختان. حذف درختان خطر ریزش زمین را افزایش می دهد.

پتانسیل مهاجرت در زمینه های تاریخی

گزارش کردن گلو به گزارش میراث آریا، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، میراث و هنری استان یزد، عبدالمجید شکری شمسی روز پنجشنبه ۲۲ مردادماه گفت: به دلیل جاری شدن سیل در روزهای اخیر، احتمال فرونشست زمین وجود دارد. بسیاری از مناطق از ساختارهای تاریخی.”

وی با بیان اینکه امروزه مردم باید سعی کنند از ورود خودروها به گذشته به ویژه پارکینگ ها جلوگیری کنند، گفت: برخی از پارکینگ ها با تکایا و حسینیه ها مشترک است، امکان تجمع و برگزاری مراسمی مانند نخل وجود دارد که حذف آن افزایش می یابد. خطر ریزش زمین.” می توان این موضوع را به خوبی درک کرد.»

شکری از مردم خواست از تجمع خودروهای امروز و خودروهای آنها در پارکینگ ها به شدت جلوگیری کنند.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، ادب و فعالیت یزد در پایان یادآور شد: یکی دیگر از خطراتی که عموم مردم را تهدید می کند استفاده از پشت بام تکایا و حسینیه ها است که به دلیل رطوبت، اتفاق بدی است. باران های اخیر، ما باید روی این موضوع نیز تمرکز کنیم.

برای مقابله با تهدید مهاجرت به اصفهان چه باید کرد؟

قلعه حسین آباد هرات در استان یزد در حال بازسازی است

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین

کد نظر: ۲۷۲۳۸۸ زمان نظر دادن: ۱۹:۱۶