میانجی محبوب یحیی با پرسپولیس به توافق نرسید


یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ – ۱۴:۵۱

را اسدی

تهران (پانا) – دیدار رضا اسدی و باشگاه پرسپولیس روز گذشته انجام نشد تا این بازیکن در بیست و دومین سال با تیم دیگری به کار خود ادامه دهد.

رضا اسدی، هافبک هشت ساله قرمزها، سال گذشته در حالی به تیم ملحق شد که توانست فصل را با چهار گل به پایان برساند که در اولین جلسه با مدیران باشگاه، درخواست یحیی گل محمدی برای بازنشستگی را در قراردادش تحت تاثیر قرار داد. این باشگاه هیچ توافقی برای تاخیر حاصل نشد.

دیدار روز گذشته پرسپولیس و مدیر برنامه این بازیکن با این توجیه که تیم ها برای ادامه همکاری به نتیجه خوبی نرسیده اند و با در نظر گرفتن فاصله گروه ها بار دیگر راه برای مذاکرات دیگر بسته شده است به پایان رسید. . با توجه به این شرایط، اگر رضا اسدی را یکی از بازیکنان دائمی پرسپولیس بدانیم، این باشگاه باید به دنبال گزینه دیگری برای این پست باشد.

پرسپولیس در حال حاضر میلاد سرلک و کمال صغدا نیا را در پست میانجی دفاعی در اختیار دارد و این با وجود اینکه هنوز با محمد شریفی برای ادامه همکاری قبلی خود به توافق نرسیده اند، این بازیکن را نیز راهی نساجی مازندران کرد. رضا اسدی که بودجه خوبی از یکی از گروه های صنعتی دارد شاید بگوید پس از عدم توافق با پرسپولیس، مذاکرات خود را برای عقد قرارداد با این باشگاه ادامه خواهد داد و بعداً به تیم دیگری خواهد پیوست. هافبک هشت ساله سرخپوشان با تجربه بازی در سایپا، نفت تهران، تراکتورسازی و سپاهان باید دید کدام تیم به ششمین دیدارش در لیگ برتر صعود می کند.

با این شرایط البته باید دید با رد گزینه یحیی گل محمدی برای تمدید قرارداد در پست هافبک دفاعی، پرسپولیس به کدام بازیکن می رود.