معرفی برخی از معروف ترین گل های جهان


جشنواره دهمین ل محمدی در روستای مقان بخش عنصرود

تهران (پانا) – گل ها یکی از زیباترین و زیباترین گیاهان روی زمین هستند و با تنوع رنگ و ظاهر و همچنین عطر و بویشان چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند و البته به دلیل طبیعت زیبای شکل، اولویت محسوب می شود. عنصری برای تزئین خانه ها و گروه ها.

به گزارش دنیای اقتصاد، گل هدیه خوبی برای مراسم و مجالس مختلف نیز هست. از تولد گرفته تا روز ولنتاین و سال نو در میان دیگران، خرید یک دسته گل می تواند احساسات درونی را نشان دهد.

در حالی که بیشتر مردم گل های مورد علاقه خود را دارند، برخی از گل ها محبوب تر از بقیه هستند. معروف ترین گل های دنیا در رنگ های مختلف، عطر و بوی فوق العاده ای دارند و از نظر ظاهری زیبا هستند.

بنابراین، چه هدیه ای محبت آمیز، چه تشکر و چه احترام، می توانید برای هر مناسبتی گل های زیبایی بخرید. در این مطلب که در وبلاگ گل باما نوشته شده است، می خواهیم تعدادی از محبوب ترین گل هایی را که در سرتاسر دنیا به فروش می رسند و به فروش می رسند، معرفی کنیم.

۱. گل رز

گل رز یکی از معروف ترین گل های جهان است که نمادی از قدردانی، عشق، محبت یا دوستی پایدار است. گل رز به دلیل زیبایی منحصر به فردش به عنوان یکی از زیباترین گل های دنیا شناخته می شود و اغلب بخشی از دسته گل عروسی یا جشن های دیگر است.

گل رز یک گونه درخت کوچک از خانواده گل رز است و گفته می شود که بیش از ۳۰۰ نوع گل رز در جهان وجود دارد که تعداد باغ های دیگر به هزار عدد می رسد. گل رز می تواند قرمز، سفید، زرد، صورتی، نارنجی، بنفش تیره یا چند رنگ باشد که معمولاً رز آبی و سیاه است. گل های رز شاخه ای که به صورت تکی، دسته ای یا همراه با گل های دیگر فروخته می شوند، محبوب ترین گل های دنیا هستند.

۲. لاله

آنها یکی از معروف ترین گل های بهاری جهان هستند. لطافت و زیبایی این گل ها مایه عشق، شادی و امید است. لاله گیاهی گلدار و چند ساله از خانواده سوسن است.

در انتهای هر ساقه سبز بلند یک فنجان یا نوک پیکان بزرگ وجود دارد و روی نوع لاله، گلبرگ های آن گرد، مثلثی، گرد، بلند و نازک است. گل لاله در رنگ های مختلف از جمله قرمز، صورتی، بنفش، زرد و یا رنگ های متنوع موجود است و از بین رنگ های مختلف این مدل گل های مورد علاقه را انتخاب کنید.معروف جهانی، ترکیب رنگ های مختلف عالی خواهد بود. زیبا و خیره کننده

۳. میخک

این گل همچنین یکی از معروف ترین گل های جهان است که به دلیل زیبایی طبیعت برای عروسی ها، جشن ها، برای ابراز آرزوها و تعریف ها استفاده می شود. محبوب ترین رنگ های گل میخک قرمز، صورتی و سفید است.

۴. دیزی

در حالی که مین ها معمولاً به عنوان گل های معمولی در باغ کاشته می شوند، انواع دیگری از معادن وجود دارند که در گل آرایی محبوب هستند. آنامل رنگ های زیادی دارد و در ظرفی زیبا به نظر می رسد. در خانواده کاسیان بیش از ۳۲۰۰۰ نوع بابونه وجود دارد.

البته گونه دیزی (آستر) یکی از رایج ترین گل ها در جهان است. این گیاه با ظرافت و زیبایی یکی از معروف ترین گل های جهان است. گل مینا دارای گلبرگ های بنفش، سفید، زرد یا صورتی با مرکز زرد است.

۵. ارکیده

یکی از محبوب ترین گل های دنیا، یکی از زیباترین و ساده ترین گل هایی است که می توانید در خانه خود پرورش دهید. گل ارکیده یکی از قدیمی ترین گیاهان شناخته شده برای بشر است و گفته می شود که ارکیده بیش از ۱۰۰ میلیون سال قدمت دارد.

گل ارکیده با بیش از ۳۰۰۰۰ گونه مختلف، یکی از محبوب ترین گل های جهان است و حس عشق، باروری، تفکر و زیبایی را به همراه دارد. با این حال، هر نوع ارکیده دارای معانی متفاوت و رنگ های خاص خود است. به عنوان مثال، ارکیده شاپرکی نماد سلامتی و تندرستی است، در حالی که ارکیده دندروبیوم نمادی از خرد و زیبایی است.

شرایط نگهداری گل در زمان خرید

هر چند وقت یکبار ساقه ها را می برید و آب گلدان را می چرخانید؟

استفاده از مواد مغذی برای گیاهان

درجه حرارت و شفافیت مکانی که گل ها را در آن نگهداری می کنید.

با این حال، می توانید عمر گل های خود را افزایش دهید. یکی از اشتباهاتی که فرد بعد از چیدن گل مرتکب می شود این است که قطع کردن ساقه گل ها را فراموش می کند. هر روز شاخه ها را با یک چاقوی تیز خرد کنید.

برش مورب دستگیره ها باعث بهبود جذب آب می شود. پس از اولین هرس، به یاد داشته باشید که این کار را چند روز دیگر تکرار کنید. و فراموش نکنید که آب گلدان خود را عوض کنید.

مراقب باشید که هیچ برگ در پایین ساقه در آب قرار نگیرد، زیرا برگ های قرار گرفته در آب باعث باکتری بیشتر می شود و در نتیجه گل های شما پوسیده می شوند.