معجون برای caatada | معجون برای رانهای باریک


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله به بررسی انواع خاک رس نازک کننده می پردازیم.

بهترین دارو برای کاهش:

بسیاری از افراد از قرص و نوشیدنی های باریک و نوشابه برای کاهش وزن استفاده می کنند. مصرف نوشیدنی های کاهش وزن همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، من چند ظرف نازک ارائه می دهم.

ترکیبی از سرکه سیب

ترکیبی از سرکه سیب

سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و باعث احساس سیری می شود. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این مخلوط و هر فنجان یک روز در هفته لازم است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید روزانه یک لیوان از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از یخچال برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

ضد آفتاب: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. از یک تکه دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک لیوان آب گرم استفاده کنید باید این دارو را هفته ای یکبار استفاده کنید.

معجزه چای جینسینگ: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای اضطراب ، کاهش وزن و علائم ضد سرطان است. این مایع انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط دو تکه جینسنگ ، دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از بیرون آمدن نوشیدنی را بخورید.

شراب آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

آناناس و زنجبیل: زنجبیل دارای چربی سوزاننده است و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که شما را سیر می کند. همچنین دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که فاقد چربی هستند. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک لیوان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در یک کاسه بریزید و سپس آتل بزنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

آب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. هر دو کالری را افزایش می دهند و سیری بیشتری دارند. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

زنجبیل و آب لیمو

زنجبیل و آب لیمو

جنج زنجبیل و بادرنجبویه: این گیاه دارای مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را مسموم می کند که در نهایت باعث تجمع سموم در بدن و در نهایت کاهش وزن می شود. دو انگشت لیمو زنجبیل تازه را با هم ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از دارچین استفاده کنید. مخلوط را مخلوط کرده و صبح مکمل کنید.

ترکیب تمشک و لیمو: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم بدن را دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، منجر به کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید مقداری تمشک را با نصف لیمو مخلوط کنید.

گریپ فروت و گریپ فروت: گریپ فروت دارای چربی سوزاننده است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این خاک رس دارای خواصی است که حتی در زمان استراحت می توانید وزن خود را کاهش دهید. برای تهیه قوقان ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، انگور ، آب لیمو و کمی ریحان مخلوط کنید.

شما باید سه تا پنج بار در روز از این نوشیدنی استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان موجود در این قابلمه باعث می شود فرد وزن مناسبی از دست بدهد.

چای سبز و شراب زنجبیل

چای سبز و شراب زنجبیل

چای سبز ترکیب چای و زنجبیل: چای سبز یکی از قدیمی ترین چای هایی است که برای پوست استفاده می شود. ترکیب چای سبز و زنجبیل خواص باریک آن را افزایش می دهد. مصرف یک فنجان از این نوشیدنی قبل از ورزش اثرات آن را افزایش می دهد.

لیمو ترکیب لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خاصیت چربی سوزی زیادی است و ترکیب با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. وقتی رژیم غذایی سالمی دارید و از این دارو استفاده می کنید ، ممکن است کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. نصف فنجان آب به آن اضافه کنید و کمی لیمو و فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا غذای یکسان -اورورینتانا هضم بهتر و احساس رضایت را ایجاد کند.

هندوانه و زغال اخته: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث مسمومیت بدن می شود. برای تهیه این مجموعه ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان انواع توت های نارس و یک چهارم آب لیمو مخلوط کنید. مایع را خوب هم بزنید و صاف کنید. از این نوشیدنی بعد از ورزش فعال استفاده کنید.

آناناس و الکل

آناناس و شراب آفتابی: آناناس حاوی مواد گوارشی است که التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین بخش خوبی برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را به 2 قاشق چای خوری آب لیمو اضافه کنید تا اسموتی به دست آید.

Con م آب تمشک: آب تمشک را می توانید برای روشن شدن آماده کنید. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که آنها را سمی می کند. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. 4 تمشک ، زغال اخته 4 ، 4 قطعه خیار ، مقداری یخ و آب اضافه کنید تا تیره شود ، تگا را به مدت نیم ساعت در یخچال و سپس یک کفش قرار دهید.

Co کرفس و آب لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده به خیار اضافه شود ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و آب لیمو را با هم مخلوط کرده و در یک لیوان بخورید.

آب کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب گل را مخلوط کنید تا از این نوشیدنی صبح و عصر استفاده کنید. همچنین می توانید از این نوشیدنی بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

رانهای باریک:

در قسمت اول ، نوشیدنی هایی را معرفی کردیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم پوست نازک را به شما معرفی کنیم. ترکیب مورد استفاده برای این منظور ترکیب جوش شیرین است. این مایع برای پوست نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

به تورم را کاهش می دهد.
به PH و روند درمان را متعادل می کند.
energy باعث ایجاد انرژی و افزایش کارایی می شود.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه نوشابه ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو و نصف قاشق چایخوری جوش شیرین را با هم ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این نوشیدنی را صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این خاک دارای چربی سوزان است و از یک سری سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد از جمله:

ردن کاهش استرس ؛
از سرطان جلوگیری می کند ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب این دارو ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای طبیعی و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به نتیجه دلخواه کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در اثرات این دارو دارد.

معجون سینوهه برای لاغری:

معجون سینوهه برای لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی های بدون چربی و نوشابه است. در قسمت های قبل انواع خاک رس نازک را معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد چاق ، چربی انباشته شده در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و نوشیدنی ها می توانند این چربی را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. مواد تشکیل دهنده این گیاهان دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم و ​​در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از نوشیدنی ها دارای خواص سمی و سمی هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی سوزی می کنند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به این نوشیدنی های زیاد اشاره کردیم. در ادامه شما را با یک نوشیدنی نازک آشنا می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با نوشیدن این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتایج عالی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه اسموتی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق چایخوری شیر ، یک قاشق چایخوری روغن دانه کتان و یک قاشق چای خوری روغن است.

برای تهیه این اسموتی باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این قرص صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی دارای خواص سمی و مقوی است. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای نوشیدن چهار تمشک ، زغال اخته چهار ، معادل مقدار کمی آب و آب معدنی ، چهار تکه خیار و مقداری یخ.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام مواد فوق را در یک لیوان آب ریخته و سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به حل شدن آب در خواص میوه کمک می کند.

ناملموس:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن باعث اختلال در ورزش می شود و به نظر می رسد بسیاری از افراد این چربی را از بین می برند. یکی از راه های کاهش وزن و افزایش چربی ، استفاده از مایعات ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم را افزایش دهند.

مصرف نوشیدنی های کم چرب به تنهایی جواب نمی دهد. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی سالم پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد و هر کدام حاوی مواد مختلفی هستند که بیشتر گیاهان دارویی هستند. هر یک از این مواد ویژگی های خاص خود را دارند که در نهایت باعث می شود نوشیدنی دارای علائم کاهش وزن و چربی سوزی باشد. در این مقاله ، ما انواع مختلفی از نوشیدنی های مختلف را که برای کمک به کار می روند ، ارائه کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید