مشکل اینستاگرام، حساب کاربری شما به خطر افتاده است راه حل این مشکل چیست؟


اینستاگرام قوانین سختگیرانه ای برای حفظ حقوق کاربران دارد

اینستاگرام همواره به دنبال ارائه بالاترین سطح امنیت برای کاربران خود است. به مرور زمان و با به روز رسانی این اپلیکیشن، قوانین سخت گیرانه تری توسط اینستاگرام برای حفظ حقوق کاربران وضع و اجرا خواهد شد. یکی از بزرگترین مشکلاتی که می تواند با حساب های مختلف رخ دهد، سردرگمی است حساب شما به خطر افتاده است است. این مشکل زمانی رخ می دهد که اینستاگرام فعالیت های مشکوک را در یک حساب کاربری شناسایی کند. در این صورت اینستاگرام به طور موقت صفحه را می بندد. در این مقاله به بررسی مشکل اینستاگرام می پردازیم حساب شما به خطر افتاده است و ما راه حلی برای رفع آن ارائه می دهیم.

مسئله حساب شما به خطر افتاده است چگونه به وجود می آید؟

در صورت مشاهده مهمترین موارد در زیر به مشکلات اینستاگرام پیام دهید حساب شما به خطر افتاده است یا “حساب شما به خطر افتاده است” به کاربر نمایش داده می شود. در این صورت اینستاگرام صفحه را می بندد و از کاربر می خواهد رمز عبور خود را تغییر دهد.

متن این پیام بدین شرح است: به نظر می رسد رمز عبور خود را با سرویس هایی به اشتراک گذاشته اید که به شما کمک می کند لایک و فالوور بیشتری داشته باشید. این نقض قوانین ماست. رمز عبور خود را برای استفاده از اینستاگرام تغییر دهید. اگر رمز عبور جدید خود را با چنین سرویس هایی به اشتراک بگذارید، از دنبال کردن، لایک کردن یا نظر دادن منع خواهید شد. اقدامات زیر می تواند باعث این مشکل شود:

 • برای جذب لایک و فالوور صفحه را به ربات های اینستاگرام ارسال کنید
 • با سرعت بالا فالو و آنفالو کنید
 • محتوای تکراری بیش از حد در صفحات غیر مرتبط
 • پیام رسانی مکرر و تبلیغات مستقیم
 • انتشار اطلاعیه ها و اطلاعات یکی پس از دیگری بدون رعایت سرعت مجاز برای انتشار
 • فعالیت های متمایز و فضایی
 • دسترسی شخصی غیرمجاز به حساب
 • ورود به حساب کاربری از سایت ها و برنامه های غیرمجاز
 • تغییر یا عدم ارسال شماره یا آدرس ایمیل در صفحه نمایه
 • به اشتراک گذاری محتوای غیرمجاز و قوانین اینستاگرام در پست ها و نظرات
 • تغییر رمز عبور با استفاده از دستگاه دیگری

تغییر یا عدم ارسال شماره تلفن یا آدرس ایمیل در صفحه نمایه

برای ایجاد حساب کاربری در اینستا، حساب‌های جدید باید یک ایمیل و شماره تلفن را تأیید کنند. برای تایید ایمیل، کد و تایید تلفن، پیامکی حاوی یک کد برای کاربران ارسال می شود که باید در صفحه ایجاد حساب وارد شود. اگر کاربر ایمیل و شماره تلفن خود را در صفحه قرار ندهد و پروفایل خود را تکمیل نکند با مشکلات زیادی از جمله مشکل اینستاگرام مواجه خواهد شد. حساب شما به خطر افتاده است او شروع کرد

دنبال کنید و یکی پس از دیگری گره بزنید. یکی از دلایل اصلی مشکل است حساب شما به خطر افتاده است

یکی دیگر از دلایل مشکل اینستاگرام حساب شما به خطر افتاده است، عملکرد ربات در صفحه. وقتی کاربر در مدت زمان کوتاهی کارهای زیادی مانند فالو کردن و آن‌فالو کردن انجام می‌دهد، اینستاگرام حساب کاربری او را می‌بندد و از او می‌خواهد با تغییر رمز عبور ثابت کند که ربات نیست.

تغییر رمز عبور با استفاده از دستگاه دیگری

هنگامی که کاربر سعی می کند رمز عبور حساب اینستاگرام خود را از تلفن یا سیستم دیگری تغییر دهد، هنوز وارد صفحه خود نشده است. حساب کاربری او مسدود خواهد شد. این حالت تا زمانی که وی با دریافت کد پیامکی از طریق تلفن یا ایمیل، حساب خود را مجدداً اعتبار سنجی کند، به قوت خود باقی خواهد ماند.

سوء استفاده و اسپم در اینستاگرام; علت مشکل حساب شما به خطر افتاده است

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که اینستاگرام اکانت کاربر را مسدود می‌کند، شناسایی فعالیت‌های غیرعادی و اسپم در آن است. در این صورت اینستاگرام کاربر را از حساب کاربری خود حذف می کند و این پیام را به او نشان می دهد: “ما متوجه فعالیت غیرعادی در حساب کاربری شما شدیم، بنابراین شما را حذف خواهیم کرد.” در این صورت اینستاگرام از کاربر می خواهد که هویت خود را تایید کند. هویت را می توان از طریق ایمیل یا شماره تلفن تأیید کرد.

چگونه اینستاگرام بهم ریخته است حساب شما به خطر افتاده است تمام کردن؟

اگر کاربر با این مشکل مواجه شود، اینستاگرام از او می خواهد رمز عبور خود را تغییر دهد. تغییر رمز عبور امکان پذیر نیست و بدون تغییر آن، شخص نمی تواند به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشد. تغییر رمز عبور بسیار آسان است. در پایین صفحه مشکل اینستاگرام است حساب شما به خطر افتاده است معلوم شد، این کلمه است رمز عبور را تغییر دهید آنجاست. با کلیک بر روی آن و وارد کردن رمز قدیم و جدید و تایید، کاربر می تواند رمز عبور خود را تغییر دهد.

اقدامات لازم پس از حل این مشکل

پس از تغییر رمز عبور و رفع مشکل، توصیه می شود کاربر فعالیت هایی مانند فالو کردن و لغو فالو کردن و گذاشتن نظر را به مدت ۷۲ ساعت کاهش دهد. همچنین یکی از مواردی که همیشه باید از آن اجتناب کرد خرید فالوور و ارسال صفحه به ربات های اینستاگرام برای جذب فالوور و افزایش علاقه است.

در صورت استفاده و دسترسی به اینستاگرام، کاربر باید از طریق تنظیمات دسترسی خود به اینستاگرام را قطع کند. همیشه باید از ارسال پیام های مستقیم و تبلیغات و ارسال محتوای غیرمجاز، غیرقانونی و دارای حق چاپ در اینستاگرام خودداری کنید. یکی از موارد امنیت صفحه و ظاهر نشدن مشکل اینستاگرام است حساب شما به خطر افتاده است پیوند دادن حساب به صفحه شخصی خود در فیس بوک.

با رعایت قوانین اینستاگرام مشکلی برای بستن اکانت وجود ندارد

همانطور که گفتیم اینستاگرام همچنان به حقوق کاربران خود احترام می گذارد و به طرق مختلف کپی رایت را اعمال می کند. این پلتفرم به ربات ها بسیار حساس است و هدف از این رویکرد افزایش درآمد آن است. دلیل اصلی اعمال همه این محدودیت ها و ارسال آن پیام ها به کاربران دلیل دیگری است. اینستاگرام می خواهد با اجرای این قوانین سختگیرانه از درآمد تبلیغات خود محافظت کند. این پلتفرم همچنین با هدف جذب افراد برای صرف هزینه در کمپین های اینستاگرام و افزایش فالوور صفحات آن ها می باشد.