مشارکت سپاه در حفظ آب و برق، رمز موفقیت جنگ اقتصادی است.


در این نشست همکاری در زمینه صرفه جویی در آب و برق آغاز شد.

چهارشنبه ۱ ژوئیه ۱۴۰۱ – ۴:۳۰ بعد از ظهر.

حسین سلامی

تهران (پانا) – فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امسال ۸ هزار خانه زیر آب گرفته می شود، گفت: مسیر موفقیت آمیز کارزار اقتصادی، مشارکت سپاه در نجات آب و برق است.

به گزارش هپا نیوز؛ سردار سرلشکر حسین اسلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم آغاز همکاری برای صرفه جویی در مصرف آب و برق، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو با حضور جمعی از سران ستادی برگزار شد. و مسئولان ستاد فرماندهی سپاه. اینکه ما در جنگ اقتصادی هستیم امری قابل قبول است، بنابراین برداشت ما از شرایطی که در آن قرار داریم نشان دهنده این است که در این جنگ هستیم و همه شرایطی که می توان برای جنگ در نظر گرفت.

وی افزود: جنگ ها به هر شکلی که باشد با هدف زیر پا گذاشتن اراده طرف مقابل است و امروز مورد هجوم دشمن قرار می گیرد.

سرلشکر سلامی گفت: در حالی که این تحریم ها به تحولات بزرگی منجر شده است تا همه پیوندهای اعتماد با بیگانگان را قطع کند، چون در محاصره جنگ اقتصادی هستیم، کشور باید بتواند از امکانات درونی خود برای ادامه حیات و استقلال خود استفاده کند. ادامه.

وی افزود: رویکرد موفقیت آمیز جنگ اقتصادی مبنای مشارکت سپاه در صرفه جویی در مصرف آب و برق است، کشوری که بخواهد زنده بماند نیاز به آب دارد پس اینطور نیست، مردی که قدرت دارد سرمایه خود را هدر دهد. زباله

سرلشکر سلامی با اعلام اینکه امسال ۸۰۰۰ خانه توسط سپاه به آب پمپاژ می شود، گفت: سپاه همچنان در حال بهره برداری است، بنابراین مصمم است مصرف بهینه برق را اجرا کنیم، به این دلیل که تلاش می کنیم تا در معرض خطر قرار دهیم. نیات شیطانی دشمن در سیاهی کار میدان آب و برق می کند.» بیایید زمین بخوریم، قدر کارهای کسانی را بدانیم که در گرما و سرما تلاش می کنند تا به همه نیرو بدهند.