مرکز تحقیقات در تلاش است تا ایده های پیشرو را به استراتژی های مدیریتی در حوزه انرژی تبدیل کند


رئیس مرکز مطالعات راهبردی ریاست جمهوری:

چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۳:۴۰

خیاطیان

تهران (پانا) – نشست «نارضایتی ملی انرژی؛ چرایی، آثار و نتایج در بخش‌های مختلف» با حضور رئیس مرکز مطالعات راهبردی و جمعی از کارشناسان و صاحب‌نظران این حوزه برگزار شد.

در این نشست حاضران تصویری کلان از وضعیت بخش انرژی، بیماری های روزافزون و اثرات این روندها در حوزه های مختلف استراتژیک، اقتصادی و جغرافیایی کشور نوشتند و به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

در این دیدار محمد صادق خیاطیان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ریاست جمهوری نیز دو هدف اصلی این مرکز را در زمینه توسعه شبکه رهبری و نقش مشورتی این مرکز در حوزه های استراتژیک برای رئیس جمهور مورد اشاره قرار داد و گفت. این مرکز برای به انجام رساندن کار خود باید از متخصصان در فعالیت های مختلف ایده بگیرد.

خیاطیان موضوع انرژی را یکی از حوزه های معرفی شده از سوی مرکز مطالعات راهبردی و با هدف استفاده از توان تخصصی و علمی شبکه نخبگان کشور و تبادل نظر و پیشنهادات به تیم های مدیریتی دانست.

وی گفت: ریاست جمهوری آمادگی بررسی طرح ها را برای ارائه طرح دارد و با جمع بندی این جلسات و رسیدن به هماهنگی با چهار نفر، طراحی یک دستور اجرایی برای رئیس جمهور، سایت انرژی را به دقت ساماندهی کند.