مردم تهران در بهار امسال ۱۳ میلیارد صدقه دادند


شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۳:۴۳

صندوق صدقه

تهران (پانا) – رئیس توسعه مردمی کمیته حمایت استان تهران گفت: مردم استان تهران در سه ماهه نخست امسال ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای حفظ نیازمندی های مستضعفین به صورت محبت آمیز پرداخت کرده اند. . .

محمد دهرویی در تشریح عملکرد اداره خدمات انسانی این اداره کل گفت: نیکوکاران در ۳ ماه سال جاری بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پول صندوق پرداخت کردند.

وی با اشاره به اینکه ۱۱۱ هزار و ۷۵۵ مشترک وجوه خود را از طریق کد QR پرداخت کرده اند، گفت: میزان پول مردم در سه ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۲۹ درصد افزایش داشته است.

دهرویه یادآور شد: مراکز خیریه زیر نظر کمیته حمایت استان تهران ۸ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان کمک خیریه جمع آوری و برای رفاه خانواده های بی بضاعت هزینه کردند.

دوم توسعه روابط عمومی کمیته امداد استان تهران گفت: کمک های جمع آوری شده از محل صندوق های صدقات در جدول توزیع و با توجه به نیاز جامعه بهزیستی برای رفاه، درمان، مسکن، مالی و آموزشی هزینه می شود. از فقرا گفت: در حال حاضر ۳۲۳ هزار و ۴۸۰ صندوق صدقات در دولت تهران، ۲۸۴ هزار و ۹۹۱ وجوه که در اختیار مشترکان منازل قرار دارد و مابقی به صورت مبالغ هنگفت و زبان در جاده ها، ادارات، صنعتی نصب شده است. ساختمان ها و مدارس

وی از آمادگی ۳۶ دفتر کمیته پشتیبانی استان تهران و حدود ۱۰۰۰ مرکز خیریه برای دریافت کمک های مالی خبر داد و افزود: خیران می توانند با شماره تلفن گویا ۷۳۵۵، کد ۰۲۱ * ۸۸۷۷ * کمک ها با بررسی کد (QR الکترونیکی) تماس بگیرند. پرداخت. پورتال) شما را نگه دارد.

به گزارش کمیته پشتیبانی، دهرویه گفت: کد QR یکی از روش‌های جدید پرداخت اقتصادی است که به مشترکان این امکان را می‌دهد تا با اسکن کدی که کد به حقیقت و قانون داده شده، به راحتی به خانواده‌های فقیر پرداخت کنند. مشترکین و ادارات دولتی پایین شهر تهران آماده صدور کد QR و ارسال آن برای افراد قانونی و قانونی جهت پرداخت وجه هستند.