مراسم نوروزی در موزه سراسری ایران


در پایین خانه و فضای داخلی نگهداری شود

مراسم نوروزی در موزه سراسری ایران

مدیرکل موزه سراسری ایران اجتناب کرده اند برگزاری جشن نوروز در موزه سراسری ایران در سال ۱۴۰۱ میلادی خبر داد.

بر ایده مطالعات گالن جبرئیل نوکندی در سوم وروردان ۱۴۰۱ به نقل اجتناب کرده اند کمیته {اطلاع رسانی} ستاد مرکزی توافق شرکت ها بازدید ذکر شد: نوروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیین های مرتبط همراه خود آن میراث گرانبهایی اجتناب کرده اند سرزمین کهن ایران است. موزه سراسری ایران اطمینان حاصل شود که ایمنی اجتناب کرده اند این میراث ارزشمند ناملموس، این سیستم‌های نوروزگاهی را در محوطه این موزه برگزار می‌تنبل.

مدیرکل موزه سراسری ایران شکسته نشده داد: جشنواره نوروزی اجتناب کرده اند اول به همان اندازه سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۱ همه روزه ساعت ۱۶ در محوطه جاده پروفسور رولین (خارج اجتناب کرده اند محوطه) در موزه سراسری ایران برگزار تبدیل می شود. موزه سراسری ایران)

وی شکسته نشده داد: حاضر عروسکی در نوروز، کاروانسراهای عروسکی بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محلی، موسیقی اقوام، آواز نوروزی، حاضر ویژه کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید … اجتناب کرده اند جمله این این سیستم ها {خواهد بود}.

نوکنده علاوه بر این اجتناب کرده اند ویژه این سیستم «شبی همراه خود موزه» در ۸ فروردین ۱۴۰۱ خبر داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: این مراسم برای اولین بار در نوروز ۱۳۹۵ در موزه سراسری ایران برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد استقبال ترکیبی کثیری اجتناب کرده اند بازدیدکنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسایگان قرار گرفت. موزه‌ها: «۲ سال {به دلیل} محدودیت‌های کرونا، امسال سعی می‌کنیم شبی فراموش‌نشدنی را برای تهرانی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافران نوروزی برگزار کنیم.»

گابریل نوکنده افزود: برپایی سه نمایشگاه لحظه ای آثار تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس، برپایی کیوسک برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان، مسابقات به تصویر کشیدن کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان، نمایندگی در رویدادهای باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب زیستی، موزه بودن خانه شخصی شما را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکن لوگوی مردم موزه رسالت موزه سراسری ایران در قرن جدید خاص یادآوری موزه سراسری ایران در قرن جدیدترین اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های ویژه ای است کدام ممکن است موزه سراسری ایران در نوروز اجتناب کرده اند آن استقبال کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعاقباً اجتناب کرده اند آن {اطلاع رسانی} خواهد بود.

اجرای زنده نوروزگا {به دلیل} برگزاری در خارج از درب مشمول شرایط جوی مساعد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در شرایط جوی مرطوب امکان لغو این سیستم موجود است.

افتتاحیه نوروزگاه در محوطه تاریخی از قلعه فلک افلاک لرستان

انتهای پیام

ترس ایرانی ها چیست؟
همین جا دیده تبدیل می شود

کد خبر: ۲۶۴۹۰۷ ساعت خبر: ۲۰:۱۵

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/