مدیرکل معاونت توسعه فناوری صوتی و تصویری منصوب شد


سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ – ۱۵:۳۱

محمدرضا فرجی

تهران (پانا) – طی مصوبه ای از سوی محمد خزاعی، رئیس مدیریت ویدئو، محمدرضا فرجی به عنوان مدیر عامل معاونت توسعه فناوری ویدئو و ویدئو منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تصویر، مستندات این تصمیم به شرح زیر است:

جناب آقای. محمدرضا فرجی

با توجه به درخواست معاونت فناوری های نوین و تحقیقات فیلم و تجربه، دانش و صداقت جنابعالی، شما را به سمت مدیر کل معاونت توسعه فناوری های تصویری و سمعی و بصری منصوب می کنم. امیدوارم با استفاده از توانمندی های روز و تعامل با مدافعان این حوزه، زمینه های رشد، توسعه و ارتقای فناوری های تصویربرداری را فراهم آورید.

تهیه و تدوین ضوابط، دستورالعمل ها، استانداردها و صدور مجوز برای تأسیس و نظارت و بررسی فعالیت مراکز پشتیبانی فنی، صدور مجوز و نظارت بر ساخت، بهره برداری و تغییر کاربری سینماها، تئاترها و سینماها، انتشارات. تصویب در پروژه ساخت سالن های سینمایی و توجه به قوانین و مقررات لازم الاجرا، تهیه برنامه سالانه برای تامین نیازهای فیلم و فناوری صوتی- تصویری در زمینه فیلمسازی و نظارت و هماهنگی و همکاری مکان های مناسب. بررسی و ارزیابی کیفیت خدمات آژانس‌های پشتیبانی فنی و تهیه گزارش عملکرد برای ارتقای کیفیت خدمات فنی در سینمای ملی سازماندهی و تدوین و نظارت بر اجرای دستورالعمل‌ها، استانداردها و مدل‌های ساخت و ساز اصلی، توسعه و نوسازی سالن‌های سینما، بررسی و نظارت بر اجرای آن. ارزیابی ماهیت اندازه گیری و کیفیت تجهیزات مرکز پشتیبانی فنی و تهیه گزارش عملکرد مورد نیاز، برنامه ریزی برای مقایسه روند تولید فیلم برای حفظ و ارتقای کیفیت فنی آثار سینمایی، محصولات صوتی، برنامه ریزی برای توسعه تولید، سرمایه گذاری. و مشارکت بخش غیردولتی با ایجاد دسترسی و برنامه ریزی بر اساس تشویق به منظور نوآوری، توسعه و غیره. حفظ فن آوری و به روز رسانی تجهیزات فنی، ارائه گزارش به مراجع ذیصلاح نظارتی و ارجاع سایر مراجع به تشخیص افسران بخشی از مأموریت ها و فعالیت های این بخش می باشد. از خدا میخوام موفق بشی

سرپرست مدیریت فیلم از خدمات و زحمات عالی علی احمدی نقدی در پایان ماموریت مدیریتی وی قدردانی کرد.