مخالفت استقلالی ها از کی روش؛ چرا روح حسینی را تباه کردی؟


در ابتدای نیمه اول دیدار تیم ملی کشورمان مقابل انگلیس پس از بازی علیرضا بیرانوند و سیدمجید حسینی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان، اقدامی که هواداران استقلال به شدت از آن انتقاد کردند. البته این رفتار با تعجب بسیاری از طرفداران فوتبال مواجه شد و نقش سرمربی تیم ملی را بی تاثیر دانستند.

در این لحظه بیرانوند ایستاد و تصمیم گرفت بازی را ادامه دهد و دقیقه ای نگذشت که با اشاره به داور و درخواست تعویض روی زمین و سپس درازکشید. در آن زمان دوربین تلویزیون سرمربی تیم ملی کشورمان را نشان داد، او چشمانش را بست و سرش را به دو طرف تکان داد و با دو دستش ضربه ای به سرش زد.

این رفتار به معنای از دست دادن مدافع اصلی و موقعیت های بد برای تیم ملی است. در حالی که حسین حسینی خود را برای ورود به عرصه پشت سر کی روش آماده می کند. این رفتار باعث شد بسیاری از اهالی فوتبال به خصوص افراد خصوصی تصور کنند که واکنش سرمربی تیم ملی به حسینی غیرحرفه ای و ضعیف بوده است. به همین دلیل هواداران استقلال به شدت از حرکت سرمربی تیم ملی از آن زمان تا ساعتی پس از پایان بازی انتقاد کردند و معتقد بودند که این رفتار او روح سیدحسین حسینی را قبل از صعود وی به خاک و خون کشیده است. میدان

لازم به ذکر است؛ هر چند نزدیکان تیم ملی بعد از پایان بازی گفتند حسینی در آن زمان این وضعیت را ندیده است اما او به خوبی مدافع دوم تیم فوتبال سرخپوشان کشورمان را می شناسد.بازدید ویدیوی بازی. یا از طریق آن دوستانش.