محدودیت های ترافیکی در چالوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هراز نوک کشف شد


رئیس وسط دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بازدید کنندگان پلیس راهور:

جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱ – ۲۳:۵۳

خیابان بازگشای چلوش

تهران (پانا) – رئیس وسط دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت پلیس راهور اجتناب کرده اند بازگشایی محورهای هراز، چالوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران – شمال در هر ۲ محور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سرهنگ احمد الشیرانی همراه خود ردیابی به تفکیک محورهای هراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید چالوس، ذکر شد: اجتناب کرده اند ظهر در حال حاضر (جمعه ۴ فروردین)، اتوبان تهران – شمال، خیابان چالوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید محورهای هراز {به دلیل} {وجود ندارد}. به محل تخلیه بازدید کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت اجتناب کرده اند پروازهای نوروزی. اجتناب کرده اند شمال به جنوب تردد در جهت جنوب به شمال این محورها ممنوع است.

وی شکسته نشده داد: اجتناب کرده اند امشب همراه خود تخلیه بار ترافیکی {در این} محورها، ممنوعیت باند جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمالی این محورها نیز تعمیر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری حاضر هر ۲ باند {در این} ۲ محور در جاری انجام است.

الشیرانی علاوه بر این دانستن درباره وضعیت ترافیکی خیابان های ملت ذکر شد: مطالعات حاکی اجتناب کرده اند بازدید کنندگان روان را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گره ترافیکی در خیابان های ملت است.

رئیس وسط دانش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت پلیس راهنمایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رانندگی پلیس راهور دانستن درباره وضعیت جوی خیابان ها ذکر شد: در برخی عوامل استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کرمانشاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کردستان بارش برف را انتخاب کنید و انتخاب کنید باران بارید. علاوه بر این در برخی عوامل شهرستان ایلام بارش باران گزارش شده است.

به آموزش داده شده است وی در برخی عوامل استان های یزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرمان وزش باد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند گزارش شده است.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/