مجموعه تئاتر شهر اجتناب کرده اند هفتم فروردین تحریک کردن به واقعاً کار می کند


تاخیر ماهانه

تهران (پانا) – ورزش مجموعه تئاترشهر اجتناب کرده اند هفتم فروردین ۱۴۰۱ مصادف همراه خود فرا رسیدن روز سراسری هنرهای نمایشی همراه خود اجرای ۲ حاضر تحریک کردن تبدیل می شود.

همزمان همراه خود فرارسیدن روز سراسری هنرهای نمایشی، ۲ حاضر در تالارهای بی نظیر تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تئاتر شهر در سال ۱۴۰۱ ورزش اجرایی این گروه باقی ماند.

«دکتر نون همسرش را اصولاً اجتناب کرده اند مصدق {دوست دارد}» به نویسندگی شهرام رحیمیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی هادی مرزبان عنوان یکی اجتناب کرده اند بروزترین tp-date حاضر های تئاترشهر است کدام ممکن است اجتناب کرده اند هفتم فروردین ماه در ۲ سانس ۱۹:۳۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹:۳۰ به مدت ۹۵ دقیقه روی صحنه {می رود}. . قیمت بلیت ۱۰۰۰۰۰ تومان در سالن. گروه بی نظیر آغاز به اجرا می تنبل.

نمایشنامه «دکتر نون همسرش را اصولاً اجتناب کرده اند مصدق {دوست دارد}» زمینه ای عاشقانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در چکیده داستان آن آمده است: شد. اکنون در کودتای ۱۳۳۲ اجتناب کرده اند اسفندیار (دکتر نون) اجتناب کرده اند یاران نزدیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فداکار دکتر مصدق درخواست شده است تبدیل می شود به همان اندازه علیه نخست وزیر جایگزین وی مصاحبه تنبل. اسفندیار زندانی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مصاحبه به بسیاری از شکنجه ها متوسل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار کدام ممکن است به همان اندازه به تشک سلطنت همراه خود از دوام دکتر نون مواجه می شد، تضاد عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثابت بودن به نخست وزیر تحریک کردن می شد…»

حامد می کمیلی، بهنام تشکر، شیوا مکینیان، عارف امریان، زهره پرتوفی، کامبیز نجد امینی، علی الخزنی، محمدرضا بختیاری، سامان یر تیرانداز، مرجان قنوری، خواه یا نه قبادیان، غلامرضا بودینه، زهینا علی بودا. , مهراد ابریشمکار, حمیدرضا ژاله, آرش نزاری, نیاز صراف رضایی, گلریز ابراهیم, لیدا حقانی, معصومه آماجی, لیلا احمدی, محدثه سیفی, کسری ریاحی, کیمیا نوری, کیمیا نوری, غزل فرشیدری, فاطیمی, لایلا فرشیدری, فاطیمی. حمید فرشوری، فاطمه لنگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد رجبیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علیرضا باغ فرز شناخته شده به عنوان بازیگر {در این} حاضر حضور دارند.

در تالار چهارسو، حاضر جدید «هملت پشتکوهی» به نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی ابراهیم بوشتکوهی یکشنبه ۱۳ فروردین ساعت ۱۹:۱۵ همراه خود طول ۸۵ دقیقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهای بلیت ۷۰ هزار تومان به حاضر در موجود است.

در چکیده این حاضر کدام ممکن است مهدی عطیه دره‌ای، مجید کشاورز، جتا عابدی، وهم برزکار، یاسمن صیادکار، غزل لوری، سعید سلیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد جام چورانی در آن حضور دارند، آمده است: پیرزنی در محله عجیب و غریب شهر به قتل رسید. بندرعباس می رسد صولت عج {در خانه} طلا گم شده است.» البرکه رازی دارد کدام ممکن است حاضر نیست به خانوار اش بگوید.

«خماری» عنوان تولید دیگری حاضر جدید مجموعه تئاتر شهر است کدام ممکن است اجتناب کرده اند چهاردهم وروردین ۱۴۰۱ به آهنگسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی این مجموعه ساخته تبدیل می شود.

سهیلا گلستانی، محسن حسن زاده، پردیس شیروانی، خالق استوفری، ایمان دبیری بازیگران این حاضر هستند کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه میزبان بینندگان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت بلیت آن ۶۰ هزار تومان است.

او در دلیل کارگردان این حاضر می گوید: «کل محتوای متنی حول این ایده می چرخد ​​کدام ممکن است خماری چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه تأثیری بر کار کردن هر شخص دارد؟» از یک راه یا دیگری، هرکسی کدام ممکن است به هر طریقی خماری داشته باشد، ممکن است برای کشتی همراه خود آن انگشت به هر کاری بزند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید این پدیده ربطی به داروها مخدر ندارد.”

حاضر «بی خوابی» به نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی سعید هاشمی پور را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تفریحی رضا بهرامی، علی تاب امام، حورا سلیمانی، سحر کلشیرازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امین نبی الله اجتناب کرده اند یکشنبه ۷ فروردین ماه ساعت ۱۹ در سالن سایه مجموعه حاضر داده تبدیل می شود. بعد اجتناب کرده اند ظهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۸۰ دقیقه. قیمت بلیط ۴۰۰۰۰ تومان. اجتناب کرده اند سرگیری.

در چکیده حاضر بی خوابی آمده است: سامانا دوست پدرام کدام ممکن است مدیرعامل منصفانه نمایندگی عظیم بازرگانی است بر تأثیر تصادف کشته تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر پدرام مدیریت نمایندگی را به هادی (مرد عموی پدرام) واگذار می تنبل. منصفانه سال بعد، سامانا شواهدی پیدا کرد کدام ممکن است آرم دهنده پیشرفت های جدید بود.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/