ما ۱۱۰۰۰ تمرکز بر زمینه از دستگاه پزشکی در ملت داریم


چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ – ۱۸:۵۸

تجهیزات پزشکیا

تهران (پانا) – رئیس اداره کل از دستگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملزومات پزشکی گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو همراه خود دقیق اینکه سهمیه ارزی در بخش از دستگاه پزشکی نخواهیم داشت، اظهار داشت: ۱۱ هزار متخصص {در این} بخش مشغول به کار هستند. اجتناب کرده اند از دستگاه پزشکی کار در ملت

به گزارش وزارت بهداشت، روح الله مزنانی {در این} خصوص اظهار داشت: اما در مجموع حدود ۳۰ هزار متخصص از دستگاه پزشکی در ملت تحصیل کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت استفاده اجتناب کرده اند آن در ملت موجود است.

وی اظهار داشت: حدود ۳۶۰ هزار قطعه از دستگاه پزشکی IRC در ملت موجود است کدام ممکن است اجتناب کرده اند این انواع ۱۲۰ هزار قطعه وارداتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۰ هزار قطعه IRC برای ساخت خانه وارد تبدیل می شود.

مزنانی افزود: هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۰۰ واحد تولیدی از دستگاه پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۲ هزار پرانرژی مالی در ملت برای واردات این موارد موجود است. علاوه بر این ۳۰۰۰ نمایندگی چاپ شده در زمینه های مختلف اجتناب کرده اند جمله dishing out، شرکت ها پس اجتناب کرده اند کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت استاندارد در زمینه از دستگاه پزشکی ورزش می کنند.

رئیس اداره کل از دستگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملزومات پزشکی گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو اظهار داشت: در بخش از دستگاه پزشکی رانت شخصی {وجود ندارد}، اما تخلفات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی نظمی هایی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این چیزها باید همراه خود مهندسی مجدد مدیریت شود. عملیات.” “

مازنانی خاطرنشان کرد: در بخش از دستگاه پزشکی به اصطلاح سهمیه ارزی نخواهیم داشت، پوشش بسیار زیاد پول خارجی داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا از نزدیک مدیریت تبدیل می شود.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/