ما علاوه بر اصلاح ساختارهای اقتصادی معیوب، زیرساخت های کشور را توسعه می دهیم.


آیت الله رئیسی در جمع مردم کرمانشاه:

پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ – ۲۰:۴۸

ریسی

تهران (پانا) – رئیس جمهور با بیان اینکه برخی از کشورهای منطقه در حال انتقال ناامنی و تروریسم از غرب و آمریکا به منطقه هستند، گفت: آمریکا و دوستانش در منطقه گفته می شود بزرگ هستند. مردم ایران تحت تاثیر مشکلات و بحران ها نیستند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز پنجشنبه در ادامه برنامه های سفر خود به استان کرمانشاه در دیدار با مردم این استان در موزه امام خمینی (ره) کرمانشاه اظهار داشت: کرمانشاه و نزدیک به ۱۰ هزار شاهد و شاهد کفر دنیا و ایستادگی در برابر منافقین به غافل بودن از خدا معروف است.
رئیس جمهور با بیان اینکه کرمانشاه به مردان و زنان فرهیخته ای معروف است که فعالیت های علمی، فرهنگی، اجتماعی و گوناگونی برای بیان حضور و سنت های خود ایجاد کردند، افزود: کرمانشاه مهد موبدان، موبدان و بزرگان استقلال، فرهنگ و هنر و توجه به دیگران بر اساس نور توجه به خدا و ستون شجاعت و شجاعت است.
دکتر فکر کرد. رئیسی کرمانشاه را یکی از مفاخر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: امروز افتخار می کنم که در تاریخ زندگی می کنم، آینده شاید با زن و مرد کار کنم. دولت فکر می کند که او خود برده شما توسط مردم عاشق و خانواده های بیش از ۲۰ هزار شاهد، قربانی و سرباز است. امروز ما متعهد هستیم که اجازه دهیم اراده مردم برای ما تصمیم بگیرد.
آیت الله رئیسی در ادامه سخنان خود با قدردانی از همه زحماتی که در سال های گذشته برای توسعه کرمانشاه انجام شده است، گفت: با همه این اقدامات به چهره دولت و نیازهای مردم نگاه می کنیم، می بینیم که وضعیت متفاوت است و با این همه نیرو، شاهد بیکاری در کشور نیستیم.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه در ابتدای تصدی استانداری کرمانشاه به ایشان توصیه کردم که تمرکز اصلی ایشان در این دولت با سابقه شجاعت و ایستادگی دلیل این اقدام بوده است، گفت: و همه اینها. حاضرند کار کنند، پشتکار داشته باشند، قدرت خوبی داشته باشند، در صنایع مختلف، کشاورزی و معدنی در دولت باشند، بیکاری در دولت نبینیم. کرمانشاه می تواند رکن کشاورزی منطقه باشد.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تمرکز اصلی دولت مردمی توسعه و پیشرفت کشور است، گفت: متأسفانه تاخیرهای زیادی در زیرساخت ها صورت گرفته است، اما دولت کار خود را در زمینه برق سازی، پروژه های بزرگ آبرسانی آغاز کرده است. ، برق. ساخت نیروگاه و ساخت پالایشگاه و پالایشگاه نفت.” است. راه‌هایی برای کنترل تورم در نظر گرفته شده است که مردم، دولت و همه حاکمان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به فضل الهی قدرت خواهد داشت.
آیت الله رئیسی همچنین با بیان اینکه نرخ رشد سود به کمترین میزان خود در ۱۶ ماه گذشته رسیده است، گفت: فعالیت پول سازی بانک ها کاهش یافته و همه اینها نشانه هایی است که علاوه بر اصلاح ساختارهای غلط اقتصادی، کارهایی نیز انجام می شود. به سوی خدا در حال حذف شدن است، خوبی های او دیده می شود و ثمرات آن در زندگی انسان دیده می شود.
رئیس جمهور صبر، استقامت و همراهی مردم را برای دولت بسیار مهم دانست و گفت: همراهی مردم شما با دولت کارهای بزرگی را به دنبال دارد که دوستان و متحدان متخاصم انجام می دهند.
معرفی شده توسط دکتر برنج کرمانشاه به عنوان مسیر ترانزیتی برای تبادل کالا و انرژی و نوشتار: نزدیکی کرمانشاه به عراق فرصت خوبی است تا بازارهای محلی را فعال کنیم تا کولبری به اینجا سرازیر شود.
رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به انتقال ناامنی و تروریسم برخی کشورهای منطقه از غرب و آمریکا به منطقه اشاره کرد و گفت: باید در یک کنفرانس با آمریکایی ها و دوستان محلی آنها صحبت کنم. . اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران مشکلات و معضلات منطقه را نمی پذیرند و اشتباهات این منطقه پاسخ منفی و ناگوار را در پی خواهد داشت.
آیت الله رئیسی همچنین گفت: آمریکایی ها و همپیمانانشان باید بدانند که مردم مسلمان منطقه با روابط تحقیرآمیز دولت هایشان با آمریکایی ها دشمنی دارند که می تواند به غارت اموال آنها منجر شود.
رئیس جمهور اقتدار، قدرت و اقتدار نظامی ایران در منطقه را ایجاد امنیت و رفاه دانست و خاطرنشان کرد: دخالت بیگانگان و آمریکایی ها در منطقه نتیجه ای جز ایجاد مشکل و ناامنی نخواهد داشت.
دکتر دکتر با بیان اینکه دولت صهیونیستی باید مراقب باشد که در این زمینه به هیچ چیز طمع نداشته باشد. رئیسی: گفتگو و ایجاد اتحاد به هیچ وجه برای رژیم صهیونیستی ایجاد امنیت نمی کند. همه خبرنگاران امروز باید این پیام را به تمام جهان برسانند که ایران قوی‌تر از همیشه و آمریکا ضعیف‌تر است.
رئیس‌جمهور با اشاره به اعلام رسمی آمریکا مبنی بر عدم امکان اعمال فشار اساسی بر جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: شما ما را با مجازات‌ها و تهدیدها امتحان کردید، چرا عاقلان را دوباره امتحان می‌کنید.
آیت الله رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه به نظر ما اعتماد عمومی سرمایه بزرگی است که برای اداره مردم مسئولیت ایجاد می کند، گفت: دولت ها و همه مردم به نام دولت مردمی بر سر ایده این مسئولیت انجام می دهند. ، باید در تمام نقاط کشور بدون کار با گردان به صورت چرخشی بدون حاشیه حضور داشته باشد.
رئیس جمهور گفت: اگر در هیچ اداره یا اداره ای مدیر و کارشناس با روحیه انقلابی، انقلابی، دموکراسی، مردمی وجود نداشته باشد و دغدغه اش این باشد که مردم نگران نباشند، باید سرنگون شود. نه اینکه از سمتش برکنار شود، بلکه مدیر و تصمیم گیرنده نهایی نباشد. این انتظار عمومی از یک حکومت برده انقلابی است.
دکتر رئیسی با تاکید بر اینکه مردم به دولت اعتماد دارند زیرا از این دولت انتظار تغییر، سرعت و عدالت دارند و مشکلات زندگی خود را حل می کنند، گفت: تا زمانی که اصلاح طلب نباشد کار امروز را به فردا می اندازد و زنده نمی ماند. ائتلاف ها، رشوه ها و اقدامات گروهی که به دنبال رفع مسائل هستند را نباید در این وضعیت رها کرد.