ماسک برای آکنه ؛ 10 ماسک بسیار مثر


بسیاری از افراد مبتلا به آکنه به دنبال بهترین ماسک برای آکنه هستند. آکنه یکی از جدی ترین مشکلاتی است که برخی افراد آن را می شناسند و می خواهند از شر آن خلاص شوند.

علت ایجاد آکنه بسیار متفاوت است و هنگامی که علت آن را می دانید می توانید به خوبی از شر آن خلاص شوید. ماسک پیشگیری از آکنه یکی از راه های درمان آکنه شامل انواع مختلف است و هر کدام مزایا و علائم متفاوتی دارند.

از آنجا که بسیاری از مردم از پیشگیری از آکنه آگاهی کامل ندارند ، به همین دلیل ، ما برخی از مهمترین و م effectiveثرترین روشهای پیشگیری از آکنه را ارائه می دهیم.

مزایای ماسک برای آکنه

مزایای ماسک برای آکنه:

ماسک پیشگیری از آکنه برای از بین بردن فینانکا آنها دارای مزایای زیادی هستند و از آنجا که آنها به اشکال مختلف ظاهر می شوند ، هر یک دارای خواص و مزایای زیادی هستند.

ماسک آکنه می تواند آکنه را به طور موثری از بین ببرد و از آنجایی که کل صورت را به خوبی می پوشاند ، می تواند بر هر نوع آکنه ای تأثیر بگذارد و قابل درمان است.

ترکیبات موجود در ماسک ضد آکنه برای درمان و از بین بردن آکنه بسیار مناسب است. شما می توانید از هر کدام که می خواهید برای از بین بردن آکنه خود استفاده کنید ، در اینجا برخی از مهمترین آنها برای آشنایی بیشتر آن آمده است.

بنابراین اولین قدم این است که علائم آکنه بینی را بشناسید و سپس به دنبال درمان باشید.

هر تعمیر را فقط در 15 روز برطرف کنید

جای جوش

من به شما قول می دهم این آخرین باری است که صورت شما جوش می زند … اگر می خواهید در عرض 15 روز هر گونه جوش را بر روی صورت خود برطرف کنید مشکلی وجود ندارد! روی دکمه زیر کلیک کنید.

برداشتن پلاکت به مدت 15 روز


معرفی 10 ماسک آکنه و از بین بردن آنها

همانطور که اشاره کردیم ، ماسک آکنه یکی از آنهاست بهترین راه ها برای خلاص شدن از شر آن آکنه یک بیماری شایع پوستی است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

البته افرادی هستند که می خواهند از ماسک ضد آکنه استفاده کنند ، اما ممکن است ندانند که چیست. به همین دلیل ، در زیر ، برخی از مهمترین آنها را ارائه می دهیم ، یعنی:


 1. بلغور جو دوسر و سیب

  جو دوسر و سرکه سیب:

این ماسک یکی از بهترین ماسک های ضد آکنه است که برای از بین بردن آکنه استفاده می شود.

از آنجا که سرکه سیب سرشار از اسیدها و ویتامین های میوه است ، تأثیر غیرمعمول روی پوست دارد.

افراد زیادی نقاط قهوه ای آنها بقیه آکنه خود را روی صورت خود دارند و می توانند سرکه سیب را به طور موثری درمان کنند. می توانید با ترکیب بلغور جو دوسر و سرکه سیب از آن به عنوان لایه بردار بسیار قوی استفاده کنید.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید از 2 قاشق غذاخوری جو خام خوب آسیاب شده استفاده کنید. سپس باید یک قاشق غذاخوری عسل و یک چهارم قاشق غذاخوری سرکه سیب به آن اضافه کنید ، باید آن را خوب هم بزنید تا یکدست شود.

برای افزایش عملکرد این ماسک ، می توانید یک قطره روغن درخت چای اضافه کنید تا توانایی آن را در از بین بردن آکنه افزایش دهید.

قبل از استفاده از ماسک شما باید صورت خود را تمیز کنید روی صورت خود بمالید تا خوب خشک شود. پس از 15 دقیقه ، باید صورت خود را با آب گرم بشویید.


 1. ماسک لیمو ، ماست و سفیده تخم مرغ

  ماسک لیمو ، ماست و سفیده تخم مرغ:

یکی دیگر از ماسک های ضد آکنه که برای درمان آکنه زیر پوستی استفاده می شود ، ماسک است.

این ماسک دارای خواص ضد باکتریایی است که لیمو را بسیار افزایش می دهد.

شما نیز باید بدانید ماست و لیمو از بهترین لایه بردارهای صورت هستند تا حد ممکن ، آنها می توانند آکنه را از بین ببرند. محتوای پروتئین این ماسک بسیار زیاد است حتی اگر تخم مرغ سفید باشد سیستم دفاعی پوست آن کمک می کند.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید چهار قاشق غذاخوری آب لیمو و دو قاشق غذاخوری عسل را با هم ترکیب کرده و سپس سه قاشق غذاخوری ماست به آن اضافه کنید. سپس سفیده تخم مرغ را اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.

اگر راه حل پیدا شد باید انعطاف پذیر باشید کمی آرد از ذرت اضافه کنید تا یکدست و یکدست شود. باید ماسکی را به مدت 15 دقیقه روی صورت خود بگذارید و سپس آن را با آب گرم بشویید.


 1. ماسک خیار و آلوئه

  ماسک خیار و آلوئه ورا:

یکی دیگر از ماسک های ضد آکنه که تاثیر بسزایی در از بین بردن آکنه دارد ، ماسک است.

آلوئه ورا به تنهایی می تواند آکنه را درمان کند ، وقتی با خیار ترکیب شود ، بسیار قوی تر است.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید پوسته را آب دهید و رنده کنید و دو قاشق غذاخوری آب آلوئه را اضافه کنید. اگر یک قاشق عسل اضافه کردید قدرت تیز زیاد می شود. باید ماسک را روی صورت خشک خود بمالید و بعد از 15 دقیقه بشویید.


 1. ماسک توت فرنگی و خامه ترش

  ماسک توت فرنگی و خامه ترش:

این ماسک یکی از موثرترین ماسک های ضد آکنه در اروپا است.

خامه ترش دارای اسید لاکتیک و توت فرنگی دارای ویتامین C است که هر دو می توانند به درمان آکنه کمک کنند.

از ماسک روی صورت خود استفاده می کنید محبوبیت و جوانی شما می بخشید و این باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید چند توت فرنگی رسیده را با خامه ترش مخلوط کرده و خوب هم بزنید تا همان محلول تشکیل شود. پس از تهیه ماسک ، باید آن را به مدت 10 دقیقه روی صورت خود بگذارید و سپس صورت خود را با آب گرم بشویید.


 1. ماسک موز و عسل

  ماسک عسل و موز:

یکی دیگر از ماسک های ضد آکنه که برای درمان آکنه زیر پوستی استفاده می شود ، ماسک است.

همه ما به خوبی از فواید عسل آگاه هستیم ، وقتی با موز ترکیب شود ، فواید آن بسیار زیاد است.

تهیه ماسک بسیار آسان است و با ماسک های دیگر مقایسه می شود کم هزینه به همین دلیل است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید دو قاشق غذاخوری عسل و موز را با هم ترکیب کرده و خوب مخلوط کنید تا یک ماسک صاف و یکدست ایجاد شود. باید صورت خود را به مدت 10 دقیقه با ماسک بپوشانید و سپس کاملاً با آب گرم بشویید.

اگر روزی یکبار از ماسک استفاده کنید ، آثار غیرمعمول آن را مشاهده خواهید کرد.

 1. ماسک پیاز و جو برای آکنه

  ماسک پیاز و جو برای آکنه

همه ما می دانیم که پیاز فواید زیادی دارد و برای درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پیاز در تشکیل کلاژن پوست بسیار قوی است و می تواند سلول های پوست را بازسازی کند. جو همچنین می تواند به عمق منافذ پوست نفوذ کند.

ماسک پیاز و جو می تواند از رشد آکنه جلوگیری کرده و همچنین آکنه را به طور موثری از بین ببرد.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، ابتدا باید جو را بپزید و وقتی گرم شد ، آن را با پیاز سرخ کنید. مالاب اضافه کردن. توصیه می شود هفته ای یکبار از ماسک استفاده کنید و برای از بین بردن آکنه باید 15 دقیقه روی پوست باشد.


 1. ماسک خاک رس و سفیده تخم مرغ

  ماسک سفالی تخم مرغ و سفیده:

این ماسک می تواند تمام آلودگی های پوست را از بین ببرد ، در واقع ، استفاده از آن منافذ پوست را بسیار تمیز می کند و برای افرادی که پوست خشک دارند بسیار مناسب است. برای کسانی که ساعات زیادی در روز در خارج از خانه هستند ، بهتر است از ماسک برای از بین بردن آکنه استفاده کنند.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید دو قاشق غذاخوری آرد را با آرد ذرت مخلوط کرده و سپس تخم مرغ سفید را اضافه کنید. برای افزایش اثربخشی این ماسک هنگام از بین بردن آکنه ، می توانید استفاده کنید یک قطره روغن بابونه اضافه کردن.

ماسک را به مدت 10 دقیقه روی صورت خود قرار دهید ، سپس صورت خود را کاملاً بشویید تا پوست شما از آکنه پاک شود.


 1. ماسک لیمو و تخم مرغ سفید

  ماسک لیمو ترش و سفیده تخم مرغ:

لیموترش یکی از بهترین موادی است که آکنه را از بین می برد و تاثیر زیادی در درمان آنها دارد. تخم مرغ سفید همچنین دارای مقدار زیادی پروتئین است و می تواند به طور موثر پوست شما را از آکنه پاک کند.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید سفیده تخم مرغ را جدا کرده و آب لیمو را به آن اضافه کنید. این ماده و ماسک باید دور ریخته شود و سپس به صورت شما زده شود ، بنابراین بهتر است ماسک را خوب مخلوط کنید.


 1. ماسک پخت

  ماسک پخت:

ماسک یکی دیگر از راه های از بین بردن آکنه است که در گذشته تا کنون بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. جوش شیرین دارای ویژگی های زیادی است مقدار زیادی دارد و به همین دلیل یکی از بهترین ماسک ها برای آکنه نامیده می شود.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید مقداری جوش شیرین به آن اضافه کنید تا یک بطری غلیظ به دست آید ، سپس ماسک را به خوبی روی صورت خود بمالید ، بعد از 10 دقیقه ماسک را با آب گرم بشویید.


 1. ماسک عسل و انگور برای آکنه

  ماسک عسل و انگور برای آکنه

این ماسک همچنین یکی از بی ضررترین و عالی ترین ماسک ها است که تاثیر بسزایی در از بین بردن آکنه دارد. انگور مانند عسل دارای خواص زیادی است نقش مهمی در درمان بسیاری از مشکلات ایفا می کند.

طرز تهیه ماسک:

برای تهیه ماسک ، باید انگور و عسل را مخلوط کنید ، و همچنین اگر آرد ذرت اضافه کردن اثر دو برابر می شود. پس از آن ، باید این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی صورت خود بگذارید و سپس با آب گرم کاملاً بشویید.


ماسک خلاصه برای آکنه:

همانطور که گفته شد ، پیشگیری از آکنه تأثیر زیادی در از بین بردن آکنه دارد ، بنابراین ، می توانید از آن برای از بین بردن آکنه خود استفاده کنید.

جنبه های مختلفی برای پیشگیری از آکنه وجود دارد و هر کدام ویژگی ها و علائم متفاوتی دارند که می توانید برای هر کدام از آنها که می خواهید به خوبی از شر آکنه خود خلاص شوید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید