لیست حساب های بانکی به روز شده است


چهارشنبه ۱ ژوئیه ۱۴۰۱ – ۱۸:۵۰.

در دهه 1400 از اطلاعات خود بیشترین بهره را ببرید

تهران (پانا) – بانک مرکزی فهرست اوراق جاری و غیرجاری و غیرجاری و ادغام بدهی های عمده شبکه مالی را در خصوص مقررات افشای اطلاعات و اطلاعات مربوط به معاملات و بدهی ها به روز کرد.

به گزارش بانک مرکزی، بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر لزوم انتشار اطلاعات و اطلاعات سرمایه‌گذاری‌ها و بدهی‌های کلان و همچنین سرمایه‌گذاری‌ها و بدهی‌های افراد متضرر، پرداخت‌شده توسط بانک و مؤسسات اعتباری غیربانکی. در سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین جایگاه در شورای پول و اعتبار در پایان هر فصل آماری از سرمایه گذاری ها و بدهی های عمده و پذیرش و بدهی سهامداران برای پرداخت توسط بانک ها منتشر می کند. و موسسات اعتباری غیر مالی.

بنابراین امکان مشاهده لیست ورودی های کلان جاری و غیرجاری هر بانک وجود دارد.

بر اساس این گزارش، تعداد کل سرمایه‌گذاری‌ها و بدهی‌های مربوط به هر ذینفع یا سهامداران که مبلغ آن معادل یک هزار میلیارد روپیه است، آمار و اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری‌ها و بدهی‌های کلان و سهم و تعهدات سهامداران باید باشد. توسط هر بانک پرداخت می شود و مؤسسات اعتباری غیربانکی را در پایان هر فصل بعدی به صورت فهرستی در پایگاه داده خود در اختیار عموم قرار می دهد.

اطلاعات مربوط به حوزه ها و بدهی های گرانبها بانک های ملی ایران، خاورمیانه، صنعت، معدن و سرمایه و سرمایه گذاری ها و بدهی های افراد مرتبط با شبکه مالی موجود است که بررسی شده و بعداً در «مصوبه شورای پول و اعتبار» منتشر شده است .

برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب و راه اندازی ماکروهای جاری و غیر جاری به https://www.cbi.ir/simplelist/23703.aspx مراجعه کنید.