لطفا این سوالات را از وکیل مهاجرت استرالیا بپرسید


لطفا این سوالات را از وکیل مهاجرت استرالیا بپرسید

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، بهتر است از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید تا سرعت رسیدگی به پرونده خود را افزایش دهید. وکلای مهاجرت با تجربه خود در امر مهاجرت و درک آخرین تغییرات و مدارک مورد نیاز پرونده شما کمک شایانی در مدیریت این فرآیند می کنند.

اما یکی از بزرگترین مشکلات برای کسانی که می خواهند وارد آینده شوند این است که واقعا نمی دانند از چه خدماتی باید از وکلای مهاجرت خود کمک بگیرند. در این مقاله سعی می کنیم سوالات کلیدی که باید در مورد کار وکلای مهاجرت بپرسید را روشن کنیم.

سوالات کلیدی که باید از وکیل خود بپرسید!

بله، اگر به یک وکیل مهاجرت نرسیده اید یا با یک وکیل مهاجرت صحبت نکرده اید، نمی دانید از کجا شروع کنید. برنامه های مهاجرتی زیادی به استرالیا برای افراد واجد شرایط طراحی شده است و شما باید بر اساس ویژگی های فردی خود بهترین گزینه مهاجرت را انتخاب کنید. ابتدا می توانید گزینه های خوبی را از برخی وکلای مهاجرت به استرالیا بیابید. قبل از پرداخت وجه و عقد قرارداد رسمی با وکیل باید سوالات زیر مطرح شود.

۱- آیا در سامانه «مارا» ثبت نام کرده اید؟

قبل از هر مورد دیگری، باید مطمئن شوید که وکیل مهاجرت یا دفتر مهاجرتی مورد نظر شما در اداره مهاجرت (MARA) ثبت شده است. وضعیت یک وکیل استرالیایی توسط گواهی MARA به رسمیت شناخته می شود. MARA مخفف Migration Agents Registration Authority است، یک آژانس دولتی استرالیا که وکلای مهاجرت را تایید می کند.

دریافت این گواهی به این معنی است که وکیلی که منصوب کرده اید دارای صلاحیت قانونی است که می توانید به آن اعتماد کنید. قدرت قانونی یک وکیل تضمین می کند که با اطلاعات ناقص، اطلاعات نادرست مواجه نشوید و کسی شما را گمراه نکند. این به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت پرونده خود را به این وکیل مهاجرت استرالیا ارسال کنید و اطمینان حاصل کنید که او هر کاری را برای موفقیت آن انجام می دهد.

۲- تاکنون چند مورد موفق داشته اید؟ میتوانی چند مثال برنی؟

یکی از راه های اطمینان از داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب در استرالیا، بررسی تعداد پرونده های موفقی است که وی داشته است. از آنها بپرسید که برای کمک به مشتریان سابق خود چه می کنند تا موفق شوند و چگونه برای آنها ویزا بگیرند.

هنگامی که آنها جزئیات پرونده قبلی خود را به شما می دهند، می توانید آن را با استفاده از اطلاعات موجود در پرونده توسط وکیل خود تأیید کنید.

۳. آیا دفتر مهاجرت در استرالیا دارید؟

اکثر وکلای مهاجرت ادعا می کنند که می توانند پاسپورت شما را دریافت کنند. یک راه برای اطمینان از صحت این موضوع این است که از آنها بخواهید با دفاتر استرالیایی خود تماس بگیرند تا در مورد جزئیات پرونده شما صحبت کنند.

داشتن دفتر مهاجرت در استرالیا به معنای اقامت در این کشور و اطلاع از قوانین و مقررات عمومی برای مهاجران است.

۴- چه کسی مدارک را تایید می کند؟

طبق قوانین مهاجرت برای اکثر کشورهای جهان، یک آژانس مهاجرتی ثبت شده می تواند مدارک شما را تایید کند. یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب وکیل مهاجرت استرالیا تایید مدارک شماست. اگر با یک وکیل یا شرکت مهاجرتی کار می کنید که صلاحیت انجام این کار را ندارد، بهتر است گزینه های دیگری را در نظر بگیرید. اگر برای دریافت مدارک نهایی نیاز به مراجعه به اداره دیگری دارید، کار کمتری می طلبد. بنابراین برای تسریع در مهاجرت بهتر است یک وکیل واجد شرایط انتخاب کنید.

۵. روند درخواست چقدر طول خواهد کشید؟

زمان پردازش پاسپورتی که در استرالیا درخواست می کنید ممکن است بسته به نوع آن متفاوت باشد. مشاور و مشاور مهاجرت استرالیا در صورت داشتن تجربه کافی می تواند به موفقیت پرونده شما نزدیک شود. دانستن زمان قریب الوقوع تایید ویزا و اخذ آن برای برنامه ریزی سایر فعالیت های مهاجرتی مهم است.

لطفا این سوالات را از وکیل مهاجرت استرالیا بپرسید
لطفا این سوالات را از وکیل مهاجرت استرالیا بپرسید

۶- هزینه خدمات شما چقدر است؟

مهم است که بدانید از ابتدا چگونه هزینه خدمات وکیل خود را بپردازید. این به شما کمک می کند تصمیم بهتری بگیرید و انتخاب عاقلانه ای داشته باشید. از آنجایی که برنامه ریزی مالی در آینده بسیار مهم است، مهم است که بدانید هزینه یک وکیل مهاجرت استرالیا چقدر است.

۷. شرایط جدید مهاجرت به استرالیا را چگونه درک می کنید؟

یکی از مهمترین سوالاتی که باید از وکیل و وکیل خود بپرسید این است که دانش آنها را در مورد آخرین الزامات مهاجرت ارزیابی کنید. تایید درخواست پاسپورت شما تا حد زیادی به دانستن این قوانین و ویژگی های جدید بستگی دارد تا بتوانید پرونده خود را با مدارک مورد نیاز تکمیل کنید. اگر وکیل شما با قوانین جدید آشنا نباشد، ممکن است درخواست پاسپورت شما لغو شود.

۸. کدام برنامه مهاجرت برای من بهتر است؟

هنگامی که تجربه و دانش وکیل خود را در مورد سؤالات بالا تأیید کردید، وقت آن است که سؤالات مناسب را بپرسید. سوال اصلی که در اکانت مهاجرتی شما پیش می آید این است که مناسب ترین روش مهاجرت برای شما چیست.

یک وکیل مهاجرت استرالیا با بررسی شرایط شخصی شما و آخرین آداب و رسوم و سنت های استرالیا بهترین اقدام را برای شما تعیین می کند. هیچ وکیل مهاجرتی نمی تواند موفقیت پرونده شما را تضمین کند، اما با انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد. با مراجعه به وب سایت اداره مهاجرت کانادا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد انواع مختلف مسائل مهاجرت به دست آورید.

اخرین حرف

قوانین و مقررات پذیرش مهاجر از استرالیا خیلی ساده نیست و نیاز به دانش و درک دارد. به همین دلیل است که اکثر افراد ترجیح می دهند با استخدام وکیل مهاجرت استرالیا کار خود را آسان تر کنند. وکلای مهاجرت در صورتی که تجربه زیادی داشته باشند به راحتی می توانند روند بررسی پرونده شما را مدیریت و سرعت بخشند.

برای اینکه بتوانید بهترین وکیل را انتخاب کنید و شانس موفقیت خود را در اخذ پاسپورت افزایش دهید، باید چند سوال اساسی از وکیل خود بپرسید. در این مقاله به چند سوال اساسی می پردازیم که باید از وکیل مهاجرت استرالیا بپرسید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه پرشین کانادا تماس گرفته و وکیل مناسب خود را انتخاب کنید.

آگهی در گلونی