قزل آلای رنگین کمان سرخ شده – وبلاگ اصل العمل های مفید


اصل تهیه این ماهی قزل آلای رنگین کمان کدام ممکن است برای عجله در کره تفت داده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آب لیمو به نوک می رسد، به شبیه به سادگی خوش ذوق است.

این وعده های غذایی تنها در ۲۰ دقیقه کنار هم قرار دادن تبدیل می شود، روزی کدام ممکن است خواهید کرد حوصله خوب اصل پخت پیچیده را ندارید، غذای برتر است.

دو تکه فیله ماهی قزل آلای رنگین کمان در یک بشقاب سفید با یک تکه لیمو سرو می شود.

من می خواهم آرزو می کنم ۲-۳ بار در هفته ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای دریایی بپزم. من می خواهم در همه زمان ها اجتناب کرده اند نان ماهی قزل آلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید میگو صرف تذکر می کنم، چه سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه فوری.

با این حال پس اجتناب کرده اند اختراع ماهی قزل آلای رنگین کمان منجمد در Trader Joe، من می خواهم به طور مرتب این اصل وعده های غذایی را مناسب می کنم. آن یک است ماهی واقعا خوش ذوق است، به همان اندازه حدودی شبیه به ماهی آزاد کرکی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن سازی فوری آن نیز خوب امتیاز است.

گزاف گویی به:

قطعات

خواهید کرد ساده به یک زن و شوهر ماده آسان خواستن دارید به همان اندازه این اصل را واقعاً سرراست کنید. ابعاد گیری های از محسوس در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر اشاره کردن شده است. در همین جا خوب نمای عمومی اجتناب کرده اند آنچه خواهید کرد خواستن دارید معرفی شده است شده است:

قزل آلای رنگین کمان: چون آن است در بالا اشاره کردن شد، من می خواهم چیپس یخ زده را اجتناب کرده اند Trader Joe خریداری می کنم. خوب ساعت شب آن را در یخچال قرار دهید، سپس آبکشی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک کنید.

فصل کردننمک کوشر، فلفل سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرانول سیر.

چربی برای خرج کردن: من می خواهم اجتناب کرده اند ترکیب کردن کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمه استفاده می کنم. افزودن قیمه به جلوگیری اجتناب کرده اند سوختن کره {کمک می کند}.

آب لیمومن می خواهم از نزدیک پیشنهاد می کنم اجتناب کرده اند آب لیموی معاصر {در این} اصل تهیه کنید.

جعفری دانش شدهاصولاً برای تزیین استفاده تبدیل می شود، اگرچه لایه ای خوش سبک به ظرف فراهم می کند.

مواد لازم برای تهیه ماهی قزل آلای رنگین کمان سرخ شده.

جهت ها

اصل تهیه ماهی قزل آلای رنگین کمان سرراست شد! دستورالعمل های از محسوس در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر آمده است. در همین جا خوب مرور عمومی اجتناب کرده اند سطوح است:

ابتدا فیله‌های ماهی را همراه خود دستمال کاغذی خشک کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مزه دار کنید.

حالا روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره را در یک واحد تابه غول پیکر نچسب روی حرارت متداولگرم کنید. وقتی کره آغاز به کف کردن کرد، منافذ و پوست ماهی را {به سمت} زیرین اضافه کنید.

ماهی را بپزید به همان اندازه روزی کدام ممکن است منافذ و پوست آن اسپرسو ای شود، حدود ۳ دقیقه. {در این} مرحله، دانه های سیر را روی نیمه بالا بپاشید.

فیله ها را همراه خود هشدار برگردانید، حرارت را به همان اندازه حد متداولکم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است انصافاً پخته شوند، به پخت یکپارچه دهید. این می تواند ۲-۳ دقیقه تولید دیگری اندازه بکشد.

آب لیمو را به تابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را اجتناب کرده اند روی حرارت بردارید. ماهی را به بشقاب منتقل کنید، آب جعفری بپاشید، جعفری بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

کلاژی که مراحل پخت ماهی قزل آلای رنگین کمان را نشان می دهد.

ایده ها تخصصی

در همین جا تعدادی از نکته برای ممکن کردن این اصل پخت موجود است:

  • کمک خواهد کرد که شما اسپرسو ای شدن منافذ و پوست، من می خواهم آرزو می کنم فیله ها را {به آرامی} همراه خود کاردک فشار دهم به همان اندازه مثبت شوم کدام ممکن است منافذ و پوست انصافاًً همراه خود ماهیتابه اخیر تصمیم دارد.
  • افزودن قیمه به جلوگیری اجتناب کرده اند سوختن کره {کمک می کند}. ادامه دارد هم خوشایند اسپرسو ای تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره اسپرسو ای خوش ذوق ای اکتسابی خواهید کرد، با این حال به همان اندازه روزی کدام ممکن است تابه بیش اجتناب کرده اند حد خوب و دنج نشده باشد، نباید بسوزد.
  • انگیزه از جمله پودر سیر در حین پخت اینجا است کدام ممکن است نسوزد.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

قزل آلای رنگین کمان چیست؟

این ماهی آب خوب است کدام ممکن است اجتناب کرده اند خانوار ماهی آزاد اقیانوس آرام است. منافذ و پوست آن تیره، گوشت آن صورتی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای خوب جاده جانبی زرشکی خاص است (در همین جا در عکس آرم داده شده است) این دلیل است شناسایی .
سبک آن همراه خود ماهی سالمون فرقی نمی شود، با این حال کسل کننده تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف تر است.

ماهی قزل آلا دارای رگه قرمز است.

خواه یا نه باید ماهی را همراه خود منافذ و پوست بپزم؟

مطمئنا حتما. این ماهی معمولا همراه خود منافذ و پوست فروخته تبدیل می شود کدام ممکن است واقعا خوشایند است، چون منافذ و پوست آن چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است!

منافذ و پوست علاوه بر این خوب لایه محافظ بین ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهیتابه اخیر تحمیل می تنبل کدام ممکن است به جلوگیری اجتناب کرده اند خشک شدن گوشت {کمک می کند}.

چرا آغاز به پختن ماهی همراه خود منافذ و پوست ماهی رو باز کردن کنید؟

پختن آن همراه خود منافذ و پوست ۲ سود دارد. اول: به لایه برداری منافذ و پوست {کمک می کند}. معمولاً طرف اول آن را تمدید شده‌تر می‌پزید، به همین دلیل می‌خواهید آن طرف سمت منافذ و پوست باشد.

سود دوم اینجا است کدام ممکن است وقتی زمان برگرداندن ماهی فرا می رسد، گذاشتن قاشق زیر منافذ و پوست ماهی دستی تر اجتناب کرده اند زیر گوشت .

تمایز

آن یک است اصل العمل آسان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش بزرگی اجتناب کرده اند افسون . به همین دلیل من می خواهم معمولاً تنظیمات زیادی تحمیل {نمی کنم}. با این حال اگر نیاز دارید، یکی اجتناب کرده اند راه‌های تنظیم اوضاع از جمله ادویه اصولاً است. هنگام پاشیدن پودر سیر روی ماهی، می توانید پاپریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویشن خشک را نیز اضافه کنید.

فرآیند تولید دیگری اینجا است کدام ممکن است ماهی را در مقابل ترکیب کردن کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون در ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون بپزید. با این حال من می خواهم از نزدیک پیشنهاد می کنم اجتناب کرده اند کره بیشترین استفاده را ببرید. به کره اسپرسو ای تغییر تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط خوش ذوق است.

ارائه دهندگان پیشنهادی

هنگام پوشاندن ماهی، آرزو می کنم آن را روی بستر اسفناج سرخ شده قرار دهم. من می خواهم معمولا ابتدا اسفناج را می پزم، سپس آن را در فر خوب و دنج (۱۵۰ سطح فارنهایت) نگه می دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی را می پزم.

من می خواهم هم آرزو می کنم این وعده های غذایی را همراه خود کلم بروکلی بخارپز، نخود شکر سرخ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم بروکلی سرخ شده سرو کنم.

ذخیره سازی باقی مانده

می توانید باقی مانده وعده های غذایی را به مدت ۲ به همان اندازه ۳ روز در یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف در بسته نگهداری کنید. یک بار دیگر در مایکروویو، درپوش، همراه خود توانایی ۵۰% خوب و دنج کنید. علاوه بر این می توانید باقی مانده وعده های غذایی را به همان اندازه خوب ماه منجمد کنید.

فیله ماهی قزل آلای رنگین کمان در بشقاب سفید سرو می شود.

👩🏻‍🍳 من می خواهم معمولا خوب فایل جدید هر دو {به روز} شده کشتی می کنم اصل تهیه خوب بار در هفته. خواه یا نه این اصل العمل ها را در صندوق پستی شخصی می خواهید؟ اشتراک، ابونمان! در هر بار می توانید اشتراک شخصی را لغو کنید.

مقوا اصل وعده های غذایی

قزل آلای رنگین کمان

اصل پین پست در fb اصل چاپ از جمله به کنجکاوی مندی ها

اصل پخت ماهی قزل آلای رنگین کمان سرخ شده

اصل تهیه این ماهی قزل آلای رنگین کمان کدام ممکن است برای عجله در کره تفت داده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آب لیمو به نوک می رسد، به شبیه به سادگی خوش ذوق است.

زمان کنار هم قرار دادن سازی۱۰ از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۱۰ از محسوس

کل زمان۲۰ از محسوس

خوب مسیر: صفحه مین

ظرف ها: آمریکایی

سهام: ۲ سهمیه ها

انرژی: ۳۶۰انرژی

جهت ها

  • پایین تر های قزل آلا را همراه خود دستمال کاغذی خشک کنید. ۲ طرف نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بپاشید.

  • در یک واحد تابه نچسب غول پیکر ۱۲ اینچی، کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی را روی حرارت متداولرو به بالا خوب و دنج کنید. بچرخانید به همان اندازه آن را بپوشانید. وقتی کره آغاز به کف کردن کرد، فیله ها را {به سمت} زیرین به تابه اضافه کنید.

  • فیله ها را بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} همراه خود خوب کفگیر پهن فشار دهید به همان اندازه مثبت شوید کدام ممکن است منافذ و پوست همراه خود درجه ماهیتابه تصمیم دارد، به همان اندازه روزی کدام ممکن است منافذ و پوست آن اسپرسو ای شود، حدود ۳ دقیقه.

  • بالای فیله را همراه خود دانه های سیر بپاشید. آنها را همراه خود دقت برگردانید. شعله را کم کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی را به همان اندازه روزی کدام ممکن است انصافاًً بپزد، ۲ به همان اندازه ۳ دقیقه تولید دیگری یکپارچه دهید.

  • آب لیمو را به تابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را اجتناب کرده اند روی حرارت بردارید. ماهی را به بشقاب ها منتقل کنید. آب ماهیتابه را روی ماهی بپاشید. جعفری بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

نظر

کمک خواهد کرد که شما اسپرسو ای شدن منافذ و پوست، من می خواهم آرزو می کنم فیله ها را {به آرامی} همراه خود کاردک فشار دهم به همان اندازه مثبت شوم کدام ممکن است منافذ و پوست انصافاًً همراه خود ماهیتابه اخیر تصمیم دارد. افزودن قیمه به جلوگیری اجتناب کرده اند سوختن کره {کمک می کند}. ادامه دارد هم خوشایند اسپرسو ای تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره اسپرسو ای خوش ذوق ای اکتسابی خواهید کرد، با این حال به همان اندازه روزی کدام ممکن است تابه بیش اجتناب کرده اند حد خوب و دنج نشده باشد، نباید بسوزد. انگیزه از جمله پودر سیر در حین پخت اینجا است کدام ممکن است نسوزد.

نظر های شخصی را اضافه کنید

وظیفه تخلیهمتعدد اجتناب کرده اند اصل العمل های ما کم کربوهیدرات (هر دو کتو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن هستند، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اینطور نیستند. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده بازرسی کنید کدام ممکن است اصل وعده های غذایی همراه خود نیازهای خواهید کرد تکامل دارد. محصولات پیشنهاد شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتبط با بیرون گلوتن تضمین نمی شوند. داده ها مصرف شده تقریبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها برای ادغام کردن الکل قند نمی شود. داده ها مصرف شده قابل انجام است شامل خطا باشد، به همین دلیل لطفاً آنها را به طور بی طرفانه بازرسی کنید. اصل العمل ها قابل انجام است شامل خطا باشند، به همین دلیل لطفاً هنگام مطابقت با آنها اجتناب کرده اند ذهن سلیم بیشترین استفاده را ببرید. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند هر خوب اجتناب کرده اند اصل العمل های ما، شرایط استفاده ما را {به دقت} بیاموزید.

مصرف شده در هر وعده

سرویس: ۱پایین تر ها | انرژی: ۳۶۰انرژی | کربوهیدرات ها: ۱g | پروتئین: ۲۸g | چربی: ۲۸g | چربی های اشباع شده: ۱۰g | چربی اشباع نشده: ۱g | چربی های تک غیر اشباع: ۴g | چربی اشباع نشده: ۱g | کلسترول: ۳۴میلی خوب و دنج | سدیم: ۶۸۴میلی خوب و دنج | پتاسیم: ۳۶میلی خوب و دنج | اساسی: ۱g | قند: ۱g | ویتامین A: ۵۱۳IU | ویتامین سی: ۷میلی خوب و دنج | کلسیم: ۹میلی خوب و دنج | اهن: ۱میلی خوب و دنج

خوب اصل وعده های غذایی را اجتناب کرده اند انگشت ندهید! من می خواهم معمولا هفته ای یکبار اصل پخت جدید هر دو {به روز} شده را پست می کنم. آنها را در صندوق درگاه شخصی می خواهید؟ اشتراک، ابونمان!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ در موجود است یکپارچه بدهیم! من می خواهم را در پینترست، fb، یوتیوب، اینستاگرام هر دو توییتر.رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/