قبل از سرمایه گذاری در مکمل ها، در مورد اطلاعات تحقیق کنید!


این می تواند پویایی افراد باشد که آیتم ها را تا زمانی که اصلاً خاتمه ای وجود نداشته باشد تجزیه و تحلیل کنند. به عنوان مثال، از نظر انتخاب یک شرکت معتبر وام دهنده برای بررسی وضعیت مالی شما، دقیقاً به دنبال چه چیزی است؟ شاید لازم باشد اطمینان حاصل کنید که کار این بانک برای مدت طولانی با تمام ترتیبات شما مطابقت دارد، با افراد مشورت کنید تا بفهمید چه زمانی چنین حساب جاری بانکی وجود دارد و مردم شگفت زده می شوند که موثرترین کیفیت روی پس انداز مالی است. و شما در دسترس خواهید بود تا ماشین خود را داشته باشید، کسی دقیقاً به دنبال چه چیزی است؟ چیزی که معمولاً ارزان است، که با اسراف همراه است در حالی که این کار باید مقرون به صرفه باشد؟ و از قسمت میانی در تعطیلات استفاده کنید؟ مردم به مکان‌های خاصی اشاره می‌کنند که شما در آن اقامت دارید… آیا آن را جذاب و فراگیر می‌دانید؟ افراد مدیریت شده، سواری شما را خیلی خوب می دانند؟ قصد دارید کجا ببرید؟ کاوش، کاوش، کاوش!

همچنین متوجه می شوم که طعنه آمیز است که من و او برخی از نیازهای خود را برای تجزیه و تحلیل موارد نیمه مهم ارسال می کنیم، اما از نظر انتخاب مکمل هایی که برای سلامتی و تندرستی ما مفید هستند، در بسیاری از موارد مردم تمایلی به کشف جواهرات دست ساز شما ندارند. . گهگاهی، مردم با استفاده از چند بازیگر یا بازیگر جذاب و هر از چند گاهی، یک آگهی تجاری عالی را کشف می‌کنند، و مردم در جایی که یک پزشک ناشناس به آنها می‌گوید محصول یا خدماتی را پیشنهاد کنند، پول را تماشا می‌کنند، اما شما فاقد روسری برای شکل دادن به محصول خود هستید. به هر حال، اگرچه مردم فکر می کنند که جواهرات دست ساز معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. فقط برای واضح بودن، من همچنین چند روز پیش یک تبلیغ محبوب برای کاهش چربی با تلویزیون دیدم که به طور فزاینده ای توسط GP ارائه می شود. من این کار را با کمی کاوش انجام دادم زیرا دیدم که مردم در واقع پزشکان عمومی واقعی هستند، اما سگ شما به هیچ وجه محصول یا خدماتی نبود، اما، به طرز شگفت انگیزی، جواهرات دست ساز شما معمولا سرعت آسانی را در داخل یک فروشگاه پرفروش محصول خرده فروشی شناخته شده ارائه می دهد.

مؤسسه من هرگز به دنبال کم اهمیت جلوه دادن کالا نیست، ممکن است متوجه شوید که با تعداد زیادی از این فروشگاه ها و با تلویزیون خود، هر چند زمانی که به دنبال نوعی مکمل غذایی هستید، آیا جواهرات دست ساز شما، شرکت یا به سادگی آن را بررسی می کند. توسعه دهنده در محصول یا خدمات؟ آیا جواهرات دست ساز شما در یک بازه زمانی جامع برای کمک به تایید مزایای آن تحقیق شده است؟ آیا جواهرات دست ساز شما فقط ویتامین ها و مواد معدنی را تامین می کند و آیا هر کدام از آنها فواید ارگانیک (فیزیولوژیکی) دارند؟ نرخ‌های بیش از حدی که این راه‌حل‌ها تمایل دارند به هر جنبه‌ای از این جنبه‌های مثبت اساسی به شما نزدیک نمی‌شوند. اکثریت قریب به اتفاق مکمل های موجود در فروشگاه های ویتامین فقط ویتامین ها و مواد معدنی را تامین می کنند. معمولا این فقیر اراده؟ جای تعجب نیست نه لزوما! شما قطعاً از نظر اجرای تمرینات به همراه زنده در زمان واقعی نیاز به برق دارید. با این حال، چرا به ادامه جلسه آموزشی خود فکر نکنید، مثلاً یک محصول ترجیحی، هر نوع تعمیر و نگهداری تلفن همراه یا قابل حمل را ارائه می دهد؟ فقط شما می توانید آن را بردارید، اما قطعا قبل از اینکه تصمیم بگیرید یکی را تهیه کنید، تمایل به کاوش دارد.

این پارادوکس با توجه به اینکه برخی از راه‌حل‌ها تنها برای مدت دو ماه آزمایش می‌شوند تا به‌طور فزاینده‌ای در کنار فروشگاه‌های داخلی موجود و وضعیتی که «پشتیبان‌های علمی» نیز دارد، آزمایش شوند. اطمینان داشته باشید که هر نوع محصول یا خدماتی فقط به مدت ۲ ماه جستجو و آزمایش می شود و از راه دور موثر و ساختگی می شود. به نظر من زمانی که یک محصول یا خدمات بیش از ۸ هفته با انواع دیگر با راه حل هایی در مورد تحقیق یا آزمایش قرار نگرفته باشد. کلاس و انتخاب مربوطه، لزوماً مستحق جوایز ارائه شده نیست. چگونه می توانید موارد زیر را امتحان کنید؟

هنگامی که مردم مدتی را صرف تحقیق در مورد برخی از شرکت‌های وام، برخی از اتومبیل‌های ما و برخی از تعطیلات تابستانی می‌کنند، باید در حین بررسی مؤثرترین مکمل‌ها برای بیمه سلامت و علت بدن، کمی بیشتر تلاش کنیم.

جواهرات دست ساز شما برای حداکثر بهره به صورت روزانه فقط در این وب سایت بررسی شده است:

http://www. ncbi. nlm. قصد gov/pubmed/10517767

مکمل های سلامت چگونه می توانند شارژ شوند؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/