قاضی خواستار تحقیق از سجاد غریبی (هالک ایرانی) شد.


از پایین صفحه اصلی و در داخل خرید کنید

قاضی خواستار تحقیق از سجاد غریبی (هالک ایرانی) شد.

گزارش کردن گلو کمپینی با عنوان ” درخواست از قضات برای تحقیق از سجاد غریبی (هالک ایرانی)” در حال انجام است.

در محتوای این درخواست تقدیم به رئیس دادگاه آمده است:

بی مقدمه و بدون اضافه شروع می کنیم، اینجا ایران است، به دور از مشکلات اقتصادی و سیاسی امروز و بحث های مختلف درباره عملکرد دولت ها، باید بگوییم که خاک این منطقه سرزمین قهرمانان و قهرمانان است و همه ما این را احساس می کنیم و هر اتاقی که به آن افتخار می کنیم.

نیازی به ذکر نام های معروف و پرافتخار نیست چون زیاد است و اینجا در این اپلیکیشن نیازی به استفاده از نام این بزرگان در کنار نام سجاد غریبی (هالک ایرانی) نیست. خلاصه می دانیم که نام ایران ربطی به مرگ سجاد غریبی ندارد، اما گاهی اوقات متفاوت به نظر می رسد.

سجاد غریبی (هالک ایرانی) با استفاده از نام و آوازه ایران و سوء استفاده از حمایت این ملت، در نمایشی که در بیرون به نمایش گذاشته می شود به عنوان نماینده این ملت ها حضور پیدا می کند و با علم به اینکه هیچ بردی وجود ندارد، وارد میدان مسابقه می شود. ، رفت، غمگینیم، غمگینیم، حریف به پیروزی یک ایرانی خوشحال است، سجاد قریب به ضرری که به نام ایران و ایرانی در فضای مجازی می کند، مهم نیست، ما هنوز در شوک هستیم. و غمگین شد .

این کار هم مثل بقیه شاخ های به اصطلاح مجازی نیاز به انجام دارد و از شما می خواهیم که جلوی رقابت آنها را با نام ایران بگیرید.

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین

کد نظر: ۲۷۲۳۶۲ زمان نظر دادن: ۲۲:۳۰