فیلم منضبط; پیشنهاد دوستان


فیلم منضبط; پیشنهاد دوستان

بر اساس گزارش ها لونی بی شک در این نقطه، ریشه و علت بسیاری از فجایع اخلاقی از بدو تولد آغاز می شود و در نهایت با آخرین و بدترین آسیب هر فردی به این مقام ختم می شود.

فیلم قدغن به کارگردانی مجید مافی و تهیه کنندگی حسین فرحبخش محصول سال ۱۴۰۰ است.

سام درخشانی، ساناز سعیدی، افسانه چهره آزاد، علیرضا استادی، محمود جعفری و ۲ این فیلم را ساخته اند.

مجید مافی پیش از این اثر، فیلم تکخال را نوشت و به عنوان دستیار کارگردان برای فیلم شهرزاد و مجموعه سه جلدی کار کرد.

خبر بازگشت مرتضی به منطقه و گذشته او را سال ها مفقود کرد و با گذشت زمان همه چیز تغییر کرد، حتی دوستی.

این فیلم نیز مانند بسیاری از تولیدات ایرانی با بازگشتی آغاز می‌شود، بدون اینکه متوجه اولین حضور خود از زندان شود، به بادی که قرار است به خوبی از رویدادها و رویدادها مطلع باشد، جلوی آن جایی وجود ندارد.

اولین مشکل و مسئله‌ای که باعث می‌شود داستان و پیش‌روی کند، زمان کوتاه مرتضی برای پرداخت بدهی‌هایش و خروج از زندان است و به همین دلیل با ویژگی‌های متفاوتی مواجه می‌شود.

در واقع ضعف مفرط عدم ممانعت از ایجاد فضای لازم برای شروع هر داستان و ورود فرد به قسمت جدیدی از فیلم، آن را بدتر کرده است، صحت داستان از جمله اقدامات رسمی مرتضی. ازدواج با دختر همسرش جریان دائمی عشق بین آنها در گذر زمان و معرفت بیزاری بیننده را نشان می داد و بیش از هر چیز محتوای داستان مجبور به مستقیم و دور بودن است. از واقعیت

در میان اشتباهات روایت سند، شفافیت و صراحت پرداختن به موضوعاتی است که شاید در فیلم کنونی ایران به آن پرداخته نشده باشد، یکی از اصلی ترین عوامل جداکننده در کار است.

سخن گفتن و اظهارنظر با موضوع فریب و تهاجم روحی و جسمی یکی از اعمال اجتماعی و تابویی است که اگرچه نمونه های آن زیاد است اما ممکن است مورد قبول مخاطب ایرانی و فیلم نباشد. برخی از صحنه سلبریتی دوری می کنند.

در حالی که تلاش فیلمسازان برای افشای علل تقلب و نقض قوانین خانواده و متعاقب آن سوء استفاده در خانواده و جامعه قابل تقدیر است، اما می توان گفت که متن روایت در پایین ترین سطح خود و عاری از ساختار فکری و اجتماعی باقی مانده است. . او می تواند اثر را در سبک کار خود غنی کند.

می توانید این فیلم را از پیریمو یا چشم انداز تماشا کردن.

انتقاد به دیگر فیلم های داخلی و خارجی در این است ارتباط دادن پانوی.

انتهای پیام/

نویسنده: هانیه شریعتی

دغدغه های ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن