فیلم راز; محتوا از مد افتاده است


فیلم راز; محتوا یک فیلم رایگان است

فیلم Hiding Place داستان یک باند کوچک و جنایتکار را روایت می کند که در آن تعدادی پارکور جوان از توانایی های خود برای ارتکاب جنایت استفاده می کنند. پارکور یعنی عبور سریع از موانع با استفاده از روش حرکتی ساده و آسان با کمترین تلاش بدن از مبدا تا مقصد.

گزارش کردن گلو فیلم Hideout به کارگردانی بنیامین نادالی در سال ۲۰۱۹ در ژانر درام و خانوادگی است.

در این فیلم نهال دشتی، میلاد معیری، شایان فصیح زاده، امیر رئیسیان، سام دادخواه، امیررضا رنجبران، روناک پوریادگر، علیرضا مهران، مهدی امینی و لیلا امره ایفای نقش کرده اند.

از نظر تولید و ساخت صحنه های اکشن، Hideout شباهت زیادی به فیلم های اکشن خارجی دارد، اما این تمرکز بر کارگردانی و سبک فیلم، داستان و فیلمنامه را ضعیف می کند.

در واقع این فیلم با منحصربفرد بودن ژانر و ریتم خود پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به اثری باکیفیت در بین سایر فیلم ها دارد، در صورتی که فیلمنامه اثر پس از شروع و معرفی شخصیت ها به خوبی پیش برود و محتوا عقب نیفتد. پشت فرم

داستان مکان مخفی از آنجا شروع می شود که پسر جوانی به دلیل سنگینی بدهی در زندگی با دوچرخه کار می کند که باعث می شود به دنبال علاقه اش به دوچرخه سواری برود و زندگی خود را به تنهایی مدیریت کند.

فیلم با ریتم درونی درست شروع می شود، کمی جلو می رود، اما از یک نقطه مشخص، یعنی درست بعد از ملاقات پسر با دختر پارکور و پیوستن به گروه، ناپدید می شود نقطه قوت اول مقاله، کارگروه تمرکز خواهد کرد. . اکشن ها و حرکات مهیج در این فیلم به دلیل همین عدم تعادل که مخاطب را خسته می کند و با تکرار خصوصیات پارکور اعضای این گروه باعث ایجاد یکنواختی می شود، گروهی می شود.

ضعف متن پنهان چون از اواسط فیلم شروع می‌شود و تا پایان داستان ادامه پیدا می‌کند، فیلم یک پیچش داستانی و تغییر شخصیت‌ها را تجربه می‌کند، مثل هر اثر دیگری بسیار کلیشه‌ای.

این فیلم را می توانید از اینجا تماشا کنید پیریمو مواظب باش.

سایر فیلم های داخلی و خارجی را در این مطلب مرور کنید متصل خواندن.

انتهای پیام

نویسنده: هانیه شریعتی

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین