فیلمبرداری یه دریا نریم در کنسرت طلیسچی; حالا شما بخوانید


فیلمبرداری یه دریا نریم در کنسرت طلیسچی; حالا شما بخوانید

کنسرت علیرضا طلیسچی شامگاه جمعه ۱۹ تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

گزارش کردن گلو علیرضا طلیسچی که ۱۳ تیرماه امسال با هوادارانش در مرکز همایش های برج میلاد دیدار کرد. این در حالی است که این نمایشگاه در سالن میلاد برگزار شد.

در این کنسرت که دو جلسه به طول انجامید، علیرضا طلیسچی تعدادی از پرمخاطب ترین قطعات و نوآوری های خود را به مخاطبان ارائه کرد.

طلیسچی با رعایت قوانین کنسرت هایش با آهنگ زندگی جونم روی صحنه رفت و ضمن خوشامدگویی به حضار از علاقه اش به کار گفت. در ادامه اپیزودهای «تو عجب کی هستی»، «روح تو کیست»، «قلب من» و «مرد بار بابا» یکی پس از دیگری اجرا شد.

علیرضا طلیسچی در غیاب نوازنده و حضار تا نوبت به اجرای ترانه رسید، «دلم ریخت، ضعیفم، عشق شیرینی به خنده هایت دارم…». “جنون زیبا”.

طلیسچی در کمال تعجب از اجرای خود گفت: برای اولین بار در این خانه تمامی ملودی های آهنگ یه دریا نریم را خواهید دید و سپس آن را انجام می دهیم.

پخش کامل تریلر ویدیویی «یه دریا نریم» با استقبال مخاطبان کنسرت مواجه شد که توانستند او را به عنوان نفر اول ببینند.

فیلمبرداری توسط یه دریا نریم

قبل از اینکه طلیسچی برای ادامه کنسرت به روی صحنه بیاید، صحنه با تغییر دکوراسیون اجرای صحنه «یه دریا نریم» همراه بود تا ظاهر اجراهای او به قسمت های دیگر تغییر کند. این تغییرات اعمال شد. برای ضبط اجرای زنده این قطعه با مخاطبان بود.

طلیسچی برای اجرای این آهنگ به همراه خوانندگان دیگرش جلوی صحنه آمد و با نشستن روی صندلی نمایشی متفاوت را به نمایش گذاشت.

در این کنسرت تمرکز تیم مدیریت بر روی فیلم با اجرای قطعه «یه دریا نریم» به گفته علیرضا طلیسچی که قرار بود در این کنسرت فیلمبرداری شود، متفاوت بود. باید نوار ویدیویی جدیدی ساخته می‌شد، زیرا مخاطبان بیشتر می‌خواندند و درخواست می‌کردند که این آهنگ دوباره اجرا شود.

طلیسچی به درخواست همیشگی هواداران اجرای این قسمت را دوباره آغاز کرد و در نهایت از حاضران خواست این بار قسمت مقدماتی شعر را برای او بخوانند و حاضران در سالن با اشتیاق همخوانی کنند. .

در ادامه قسمت های «لیلا»، «دل به دل»، «قاف»، «سخت»، «پایان زیباست»، «نه نمی‌خواهم» و «ای احمق دل» اجرا شد و در پایان دو قسمت «قاف» و «دیوانه دوست داشتنی» دوباره شنیده شد.

یکی از بارزترین ویژگی های این اجرا تضاد نور خانه و صحنه بود که باعث شد جنبه های زیبای نمایش تا کنسرت به ویژه اجرای آهنگ قاف توجه مخاطبان را به خود جلب کند. .

محمد عارف (گیتار نایلون)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، فرید الهی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، کامیار عبدی (درامز)، مسیح منتظری (کیبورد) و سهند اسدی (ساکسیفون) به رهبری امیر بهادر دهقان، اعضای گروه کر علیرضا طلیسچی هستند.

کنسرت علیرضا طلیسچی در ۱۹ تیر ۱۴۰۱ در دو سانس به همت خانه فرهنگی هنری نوای سپند و به کارگردانی مهدی اسفندیار برگزار شد و بیش از نهم تیرماه در هتل اسپیناس پالاس به طول انجامید.

کارهای علیرضا طلیسچی را از این لینک ببینید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن