فلس های کوچک میوه و سبزیجات را در خانه تهیه کنید


دیوان عدالت

تهران (پانا) – سخنگوی شورا درباره ۱۰۰ گروه کوچک باغات میوه و تره بار در منطقه گفت: آیا از تولید تا برداشت توانسته اید از این طرح استفاده کنید؟ تفاوت های محلی را در سیاست های خود در نظر بگیرید.

علیرضا نادعلی، سخنگوی شورا در هفتاد و چهارمین جلسه شورا، در پاسخ به گزارش ایوب فصاحت، مدیر میدان تره بار و تره بار تهران از ۱۰۰ متراژ کوچک: موفق به استفاده از این طرح از تولید تا جمع آوری شده اید؟ تفاوت های محلی را در سیاست های خود در نظر بگیرید.

وی همچنین گفت: سازمان تولیدات توری با مردم ارتباط مستقیم دارد تا با آنها همکاری کند. بنابراین، با شرایط اقتصادی دوره گذار، رفاه انسان مهم است. اگر قرار است وعده های ما به طور کامل محقق شود، قطعا برای مردم مهم است، اما باید از راه های درست برای مردم توضیح داده شود. چون هنوز مردم زیر صدا و سیما نشسته اند و با رسانه ملی در ارتباط هستند.

پرویز سروری نیز در سئوالی درباره این سخنرانی گفت: کشاورزان یک کشور نگران فروش محصول خود هستند و محصولشان به فروش نمی رسد و کاملا ورشکسته هستند. زمانی که با رئیس سازمان میادین تره بار ملاقات کردم و در مورد مشکلات این کشاورزان صحبت کردم، آنها نیز محصول کشاورزان را در کمترین زمان ممکن فروختند و به همین مناسبت شاهد تجمع خوب و شاد کشاورزان بودیم. . آنها محصولات خود را برای یک محصول خوب فروختند. زمانی که خریدار با مبلغ مناسب فروخت نتیجه خوبی داشتند، بنابراین با حذف فروشنده، خریدار و فروشنده از خرید و فروش خود راضی بودند و این تجربه بسیار موفقی بود، بنابراین می توان این مدل را خرید و فروش کرد. .

وی افزود: در شورای عالی استان ها سعی و تلاش ما بر این است که با همه میادین کشور جلساتی را برگزار کنیم تا راه حل مثبتی که به نفع کشاورز و مصرف کننده سفید باشد، عزل میانجی باشد.

حبیب کاشانی، خزانه‌دار شورا در پاسخ به این گزارش افزود: در زمان شکایت مردم از جمله برخی میادین و میادین میوه و تره بار، خریداران قوی زیادی وجود داشتند که اجناس خود را می‌فروشند و از آن حمایت می‌کنند. برای مکان آن مهم است.

وی افزود: اما فرض اینکه شاهدان نرخ و مالیات می پردازند و مصرف کنندگان و وسایل نقلیه این مالیات و عوارض را پرداخت نمی کنند، حقوق شاهد را زیر پا گذاشته و رویه های اخلاقی را اجرا می کنند. این مسائل را حل کنید. مهدی اغراریان در پاسخ به اظهارات خود ضمن صحبت از هماهنگی نقاط مختلف شهر گفت: خریداران تئاتر شهر حق مردم را زیر پا می گذارند. اگر شورا به این مشکل پایان ندهد، قدرت عمل از بین می رود.

وی ادامه داد: خوب گاهی اوقات مربع ها از فورسایت ها کمتر قیمت دارند اما از ماشین هایی که بالا می روند بالاتر هستند. دقت آن منطقی و واضح است. اما بهتر است بتوانیم بازارهای میوه و تره بار کوتاه مدت ایجاد کنیم تا حمل و نقل را تضمین کنیم.

آقاریان با بیان اینکه ارتباط بین مدیر میدان و چادرها به دقت کاهش می یابد، افزود: در حال حاضر مسئولان شهری نمی توانند آن را به درستی مدیریت کنند.

وی گفت: برای مدیریت میدان و پارک نیازمند سردخانه هستیم. اگر در تهران سردخانه نباشد شورا باید وارد عمل شود. پس گزارشی از وضعیت سردخانه ها برای ما ارسال کنید.

رئیس کمیته نظارت و قانونگذاری شورا گفت: نکته بعدی این است که سالمندان، مستضعفان و بازنشستگان جامعه دسترسی مناسبی برای سالمندان و معلولان در چادر ندارند. باز شاهد قبل از میزان درخواست آنها مانند نیم کیلو، ظاهری کم رنگ نشان می دهد. بنابراین نظر من برای معلولان و سالمندان این است که محصول درب منزل تحویل داده شود.

وی افزود: احساس مردم نسبت به کار شهری و ایده کار بدون محدودیت بر اساس دغدغه ها و اولویت های خود به ویژه در فضای زندگی خانگی، باعث شد که مدیریت سبزی و تره بار یکی از بنگاه های پیشرو در این زمینه باشد.

مهدی اغراریان در ادامه گفت: نیروها باید در پایتخت مستقر شوند. وقتی یک هنرمند داخلی را می بینیم، میزبانی را از بیرون مجموعه وارد نمی کنیم.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران که می گوید این موضوع برای ما خط قرمز است، توضیح داد: وقتی در شهر بزرگ کارگران سالم و مولد هستند چرا از بیرون نیرو وارد می کنیم؟

وی با بیان اینکه در جلسه قبلی شورا صحبت کردم و نسبت به این پروژه ابراز نگرانی کردم، گفت: این پروژه قرار است جایگاه خوبی در مدیریت فرهنگی و هنری باشد. اکنون از درون بدنه شهر لشکری ​​از دانش و تخصص به یکی از ارکان این سازمان مستقر شده است. اگر به آن اشاره کنیم، باز هم از شما برای آن اقدامات تشکر می کنیم.

نرجس سلیمانی، عضو کمیسیون بازرسی و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران پس از استماع گزارش اداره میادین میوه و تره بار با بیان اینکه ضوابط انتقال فروشگاه ها از بازار نیاز به به روز رسانی و برندسازی دارد، گفت: تعداد کل چادرهای دائمی و فضاهای موقت باید خوانده شود.

نرجس سلیمانی گفت: تامین زیرساخت های اقتصادی که مستلزم سطوح بالای مدیریتی و مدیریت شهری است، باید مورد توجه قرار گیرد.

او همچنین خواستار همکاری با فروشگاه‌های محصولات موبایل و افراد خوداشتغال شد: در رویدادها عصبانی نشوید.

ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران پس از استماع گزارش رئیس میادین میوه و تره بار گفت: هدف از مدیریت میادین میوه و تره بار در دستور کار ۲ اساسنامه قرار گرفته است. ارائه تسهیلات مناسب برای تهیه و توزیع محصولات، سبزیجات و محصولات کشاورزی. همچنین با حذف واسطه ها این محصولات از تولید مستقیم به دست مصرف کننده می رسد. این دو هدف اصلی آماده سازی مزارع میوه و تره بار است. امیدوار بودیم که آقای فصاحت به ما می گوید که سازمان در یک دهه گذشته چه اقداماتی را انجام داده و چه برنامه ای برای ایجاد تغییرات و دستیابی به این دو هدف کلیدی سازمان دارد.

وی ادامه داد: گام بعدی دریافت سهم سازمان برای تولید و عرضه میوه و تره بار و کالاهای بومی خواهد بود که بر اساس چه آماری می گویید ۳۰ درصد کل بازار تهران را در این زمینه در اختیار دارید؟ اگر چنین است، خوب است، اما رویدادهای شمارش امسال چیست؟ حذف واسطه ها و رهاسازی محصولات کشاورزی و لبنیات از تولید به مصرف چقدر است؟ چه میزان سود و درآمد تحت تأثیر هدف اصلی ایجاد سازمان قرار گرفته است؟

امانی همچنین گفت: مدیریت میادین میوه و تره بار به یک سازمان درآمدزا تبدیل شده است و حتی شورا در درآمد و درآمد سالانه خود بخشی از مدیریت میادین میوه و تره بار را تعیین می کند. قاعده توزیع سرپناه های مربعی، به ویژه آنهایی که به تازگی در ایستگاه های مترو ساخته شده اند، به این معناست که این اشتباه است که در آگهی ها بگوییم که اول مربع هستند، سپس آماده به پازار هستند، در نهایت این یک کشش است که غرفه درست است “روشن نیست، باید توضیح داده شود. ارسال این چادرها به ایستگاه های مترو به چه معناست؟

رئیس کمیته مردمی شورای شهر تهران گفت: امیدوار بودیم گزارشی از وضعیت جدید ساختار اداره کل کشاورزی و تره بار، ماهیت مردم و نحوه تخصیص ارائه دهید. توضیح دهید که به تازگی چه تعداد نیروی انسانی به سازمان به خصوص برای مدیران اضافه شده است که برای این منظور مفید هستند.

اظهارات امانی: بلوک مربع میانی آماده بهره برداری طولانی مدت است و در صورت انجام، بسیاری از مشکلات این میدان برطرف خواهد شد. یکی از اعتراضات تماشاگران و تماشاگران در میادین مرکزی، موضوع فلج بود. سوال اینجاست که چه زمانی برگزار می شود؟ از سال ۱۹۷۹ تا ۲۰۱۷، تنها ۲۲ میدان در تهران ساخته شده است. در برنامه های خود می گویید که می خواهید ۱۰۰ مربع در یک سال بسازید! ظاهراً بین چادر و بازار و میدان اشتباه شده است. در سال ۱۰۰ میدان استاندارد می شود، آیا زمین، منابع مالی و فضا می تواند؟ اگر این به معنای بازار چادر است; اما اگر بازار را به معنای استاندارد در نظر بگیرید، به جرات می توانم بگویم که اگر ۱۰ مربع بسازید، انگیزه بالایی خواهید داشت. باید به مردم قول بدهیم که تا پایان سال این کار قابل انجام است.

جعفر تشکری هاشمی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نیز در این نشست، میادین میوه و تره بار را مناطقی دانست که مردم به دلیل هزینه های سنگین حمل و نقل در آن پناه گرفتند. هزینه زیادی دارد و من از رئیس می خواهم توضیح دهد که برای مدیریت این چه کاری باید انجام دهد.

تشکری هاشمی با اشاره به اینکه شاید ایستگاه های مترو بهترین مکان برای تحویل محصولات نباشند، گفت: با این حال تحویل محصولات در این ایستگاه ها برنامه ریزی شده است اما جواب نمی دهد و در ادامه خواستار توضیح در این زمینه هستیم.

به گفته رئیس معاونت منابع انسانی و حمل‌ونقل شورا، اگر بتوانیم فروشگاه‌های اینترنتی راه‌اندازی کنیم، خدمات بهتر شده و شغل‌های جدیدی ایجاد می‌شود. در عین حال می توانیم سرمایه شهری را به سمت بهره وری بیشتر سوق دهیم.

مهدی عباسی طی سوالی خواستار سخنرانی با در نظر گرفتن طبقه بندی فعالیت میادین، بازارها و خیابان ها شد که بگوید در این مدت چند بازار و ریزش اتفاق افتاده و کدام بخش، الان چطور است؟

وی ادامه داد: مثلاً در منطقه نفرآباد یا در برخی ایستگاه های مترو چادر برپا شده بود … شبیه چادر میدان بازار بود.

عباسی خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که باید به آن بپردازیم بحث قیمت در بازارهای زیر نظر شورا است، زیرا در آن منطقه از شهر نفرآباد قیمت چادرها بالاست و ۲۰ تا ۳۰ درصد بالاتر از محصول است. فروشگاه. و کیفیت آن پایین تر است.”

او خواستار اطلاعات بیشتر در این زمینه شد.

مهدی چمران با توجه به اهمیت این بازارها در پایتخت تهران که مربوط به کل کشور است، گفت: زمانی که بازار دستخوش تغییرات و بحران می شود، بازارها بازدهی بیشتری دارند، میوه و تره بار و انسان انبار و مدیریت کنند. نقاط ضعف و ضعف

وی گفت: علاوه بر خدمات میادین میوه و تره بار، بهتر است سیاستی در زمانی اعمال شود که بازارها بتوانند به عنوان یک بازار داخلی میوه در نقاط مختلف عمل کرده و میوه و تره بار را در اختیار مردم قرار دهند. مردم.