فرنی سالم الهام گرفته از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور تهیه بلغور جو دوسر بو داده بدون گلوتن ، وگان ، که سرشار از پروتئین است را به اشتراک بگذارید. این را برای هفته های شلوغ علامت گذاری کنید!

وقتی هوا سرد است ، ممکن است یک اسموتی را روی ماست هوشیار یا پارافیت خود احساس کنید. اما خوشبختانه گزینه های صبحانه سالم دیگری برای روشن شدن صبح ها وجود دارد. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر سرخ شده است ، اگرچه غذاهای سرخ شده چرب پروتئین کمی دارند ، من این ظرف را با پودر پروتئین وانیل HUM’s Core Strength پر کردم. طعم آن شبیه یک بیسکویت داغ snickerdoodle است.

این گیاه بلغور جو دوسر از روغن دانه کتان ، سس سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش سنتز پروتئین و سنتز بلغور جو دوسر استفاده می کند. این یک صبحانه کامل است که از پروتئین کامل تشکیل شده است – گرم یا سرد بخورید ، شیر اضافه کنید یا کره بادام بپاشید.

شکر دارچین روی دارچین تفت داده شده وانیلی که در فر پخته شده و به ساکشن بیسکویت snickerdoodle اضافه می شود ، می پاشند. اگر به قند کمتری نیاز دارید ، می توانید دانه های میمون را نیز جایگزین کنید.

جو دوسر پخته شده با پروتئین Snickerdoodle

مشکلات واقعی

جو دو سر پیچیده

فرنی پخته شده اساس فرنی پخته شده شماست. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر براق هستند. من اتوکشی سریع یا خشک شدن سریع این غذا را توصیه نمی کنم.

پودر پروتئینی HUM Nutrition’s Core Strong Strength

من پودر پروتئین وانیل HUM Nutrition’s Core Strength را براساس بهترین نتایج توصیه می کنم. از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین لوبیا در 20 گرم پروتئین در هر وعده تهیه می شود.

علاوه بر ترکیب قابل هضم پروتئین های گیاهی ، با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم نیز پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد L. acidophilus پروبیوتیک ترین تحقیق درباره کاهش وزن در سلامت روده است.

دانه های کتان

گیاه زیرزمینی به عنوان یک چسبنده عمل می کند و تخم مرغ ها را در این فرنی بو داده جایگزین می کند. قبل از افزودن تخم مرغ کتان به مخلوط لازم نیست. همراه با میوه ، گیاه آنقدر مایعات را جذب می کند که بلغور جو دوسر را جذب می کند. دانه های کتان فیبر محلول و غیر محلول را تأمین می کنند.

کره بادام

من کره بادام طبیعی تهیه شده از بادام را توصیه می کنم. تریدر جو و غذاهای کامل مورد علاقه من برای استفاده از غذا است. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است اما اگر کمی به آن مهره یا گردو بزنید ، در اینجا کار می کند.

سیب

سیب های شیرین نشده به شیرینی افزوده و به ترکیب میوه کمک می کنند. همچنین می توانید کره موز را با نان موز بلغور جو دوسر بیشتر تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید