غذاهای بد که برای کاهش وزن مفید هستند


برنج
برنج

سیب زمینیها

سیب زمینیها
سیب زمینیها

نقاط سیب زمینی در بالای شاخص اشباع قرار می گیرند. اما نحوه پخت سیب زمینی نیز مهم است: نحوه پخت آن باعث احساس سیری می شود. اما پخته شده ، با یک غذای جانبی سالم مانند کلم بروکلی بو داده ، یکی دیگر از گزینه های خوشمزه است. سیب زمینی فاقد گلوتن است ، پتاسیم بیشتری نسبت به موز دارد و منابع خوبی از ویتامین B6 و ویتامین C است.

ماکارونی

ماکارونی
ماکارونی

مطالعات انجام شده بر روی افرادی که غذاهای کم قند خون می خورند (غذاهایی که قند خون شما را به مدت طولانی بالا می برد) نشان می دهد که مقادیر متوسط ​​پاستا بی ضرر است. در حقیقت ، شرکت کنندگان هنوز می توانند هنگام خوردن ماکارونی وزن خود را کاهش دهند. ماکارونی سبوس دار بخورید. هرچه بیشتر ماکارونی بخورید ، قند خون شما افزایش می یابد.

مغز

مغز
مغز

میوه ها ممکن است چربی و کالری بالایی داشته باشند ، اما برای کاهش وزن نباید از آنها دست بکشید. در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد زنانی که در هفته دو یا بیشتر آجیل می خورند ، 25 درصد کمتر چاق هستند و وزن کمتری نسبت به کسانی که از آجیل اجتناب می کنند ، دارند.

پنیر

پنیر
پنیر

یک مطالعه نشان می دهد که علاوه بر محصولات لبنی کم چرب و غنی از کلسیم در رژیم های کم چرب شما واقعاً می تواند به کاهش وزن و حفظ سلامت استخوان ها کمک کند.

بونکا

بونکا
بونکا

یک فنجان قهوه در روز شما را از کاهش وزن باز نمی دارد. در واقع ، محققان فکر می کنند که قهوه ممکن است گرسنگی شما را کاهش داده و کالری بیشتری بسوزاند. اما افزودن شکر و خامه قهوه می تواند فواید قهوه را کاهش دهد. حتی ممکن است با گذشت زمان وزن خود را افزایش دهید.

برنج

برنج
برنج

رژیم غذایی غنی از غلات کامل ، مانند برنج قهوه ای ، در واقع می تواند به شما در حفظ وزن سالم کمک کند. علاوه بر فیبر ، که به شما احساس سیری می دهد ، ویتامین B1 و B6 ، منیزیم ، سلنیوم ، فسفر و منگنز نیز دریافت خواهید کرد. اگرچه برنج سفید این فواید را ندارد ، اما با خوردن مقدار معقول ، همچنان می توانید بدون نگرانی در مورد افزایش وزن از آن لذت ببرید.

شکلات

شکلات
شکلات

نکته اصلی این است که شکلات تلخ و مقدار کمی بخورید. شکلات تلخ مملو از آنتی اکسیدان است و مطالعات نشان می دهد انسولین با کنترل احساس گرسنگی به بدن کمک می کند تا کار کند. این امر شیرینی ها را به بهترین انتخاب برای کنار گذاشتن رژیم غذایی سالم تبدیل می کند.

سالول

سالول
سالول

پاپ کورن منبع خوبی از فیبر است و به سرعت گرسنگی شما را برطرف می کند ، بنابراین اگر با کمی روغن و نمک تهیه شود ، احتمالاً زیاد غذا نخورید.

شیر کامل

شیر کامل
شیر کامل

آیا برای کاهش وزن شیر کامل می نوشید؟ ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما کارشناسان فکر می کنند ممکن است چنین باشد. مطالعات نشان می دهد که نوشیدن شیر کامل اغلب منجر به افزایش وزن نمی شود و حتی ممکن است به شما در کاهش وزن کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید