علی منتظری با خنده روی صحنه رفت


علی منتظری با خنده روی صحنه رفت

علی منتظری خواننده گروه پرطرفدار «جانان» شامگاه شنبه ۲۰ تیرماه امسال برای دومین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

گزارش کردن گلو به گفته مشاور رسانه ای پروژه، علی منتظری، او پس از اولین اجرایش در دهه ۱۴۰۰ در برج میلاد، چند سالی است که با چند آهنگ محبوبیت زیادی در بین اهالی موسیقی داشته است. در همین حال او در سالن میلاد طرفداران خود را پذیرفت و در هر دو فصل به اجرای برنامه پرداخت و تعدادی از معروف ترین قطعات و آثار جدید خود را به نام خنده در معرض دید مخاطبان قرار داد.

منتظری کار خود را با ترانه زیبای ناز آغاز کرد و با آهنگ های ماهی، ماه تابانم و دریا که تا آهنگ معروف این خواننده نواخته شد، به پایان رسید.

«امشب به سرم زد/ دلت را بگیرم/ تغییرت دهم» خوانده شد و حاضران با هم این آهنگ محبوب را خواندند.

ترانه ای است که در سال های اخیر به موسیقی پاپ معروف شده است و از ابتدای پروژه تقاضا برای کارهای او شنیده می شود.

«حق میدم» و «مهربانم» از دیگر قسمت های منتخب این کنسرت بودند، سپس آهنگ «قایق» با دل و جان و همراهی پیانو و ویولن پخش شد، خانه فرق کرد اما در نهایت. ، همه اعضای گروه کر به منتظری پیوستند و حاضران با شور و شوق شروع به خواندن کردند.

از جمله آهنگ های «دلبر»، «بیتابی»، «بی سارو سامان» و «جان دلم» یکی پس از دیگری پخش شد که او را به یکی از پرطرفدارترین آهنگ ها تبدیل کرد و محبوبیت منتظری اما اجرای آهنگ بی سارو سامان خیلی دلنشین تره.

علی منتظری در پایان ست لیست کنسرت خود به اجرای آلبوم تازه منتشر شده خود پرداخت و برای اولین بار قطعه قدرتمند و مفرح خنده را اجرا کرد.

به درخواست مخاطبان برای تکرار قسمت های زیبای ناز و جانان؛ منتظری این دو قسمت را فینال دومین کنسرت رسمی خود خواند.

اعضای ارکستر علی منتظری به رهبری فتاح فتحی، کیبورد مهدی نیکرو (درامز)، معین قمری (گیتار بیس)، فرید سناور (گیتار نایلون)، مسعود عابدینی (گیتار الکتریک)، علی شاهقلی (پرکاشن)، آرش کو روشن (آرش کو روشن) ویولن)، مهدی اقبالی (کیبورد ۲) با آهنگسازی سجاد مهدی پور.

کنسرت علی منتظری در ۲۰ تیر ۱۴۰۱ در دو قسمت به تهیه کنندگی علی مهرآور و کارگردانی میشم خلفی برگزار شد.

توضیحات نظر: غزل باقری

آهنگ های علی منتظری را دریافت کنید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن