عقاب مارخور در لانه ای در استان لرستان گریه می کند


خرید از پایین صفحه اصلی و در

عقاب مارخور در لانه ای در استان لرستان گریه می کند

رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان از صدای عقاب در لانه برای اولین بار در استان خبر داد که فعالان و حامیان محیط زیست در شهرستان رومشکان.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان، محسن امیری گفت: پس از دریافت گزارشات و بررسی های انجام شده توسط فعالان محیط زیست و حامیان شهرستان رومشکان مبنی بر کشف یک عقاب کچل در منازل. شهرستان رومشکان.محیط ایالتی برای گریه گونه های موجود در منطقه ایزوله پس از صعود به ارتفاعات منطقه گریه می کنند در صورت عدم بلوغ عقاب مار خوار انجام می شود.

امیری همچنین گفت: صدای این نوع عقاب مار خوار در زیستگاه طبیعی و لانه سازی پرندگان برای اولین بار در استان توسط معاونت حفاظت و مدیریت حیات وحش و همکاری با همکاران و فعالان محیط زیست وحید امرایی. ، علی کرم نژاد و رئیس اداره جناب آقای محمد احمدی “حفاظت محیط زیست شهرستان رومشکان احمدی به پایان رسید.”

وی گفت: این دایره برای درک شرایط و کسب اطلاعات در مورد مسیر مهاجرت پرندگان، تحقیق و مطالعه در مورد رفتار، طول عمر، تغذیه و مهاجرت پرندگان انجام می شود.

به گفته امیری: عقاب مار خوار یکی از قوی ترین گونه های شکاری عقاب شوکلان و خانواده گوش است که این گونه که از دیرباز مورد توجه شکارچیان طبیعت بوده یکی از گونه های رشد دهنده به شمار می رود. دولت است و در فهرست پرندگان حمایت شده ایران قرار دارد و دارای ثواب است.

رئیس اداره مدیریت حیات وحش لرستان با اشاره به لزوم حفاظت از این گونه ها و زیستگاه های آنها به ویژه مناطق جوجه ریزی و پایش سالیانه جمعیت و تنوع گونه ها گفت: در استان لرستان ۳۰ گونه پرنده شکاری دارای تاکنون شناسایی شده است که حدود ۸.۶۳ درصد از پرندگان شکاری ایران را تشکیل می دهد.

عقاب مار خوار پرواز می کند

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین

کد پستی: ۲۷۲۲۹۸ ساعت ارسال: ۱۰:۴۵ صبح