عادات خطرناک برای کبد


فرماندار ایمنی کبد را باشانسید

تهران (پانا) – کبد یکی اجتناب کرده اند بسیار قدرتمند اعضای هیکل است کدام ممکن است اگر مفید نباشد مشکلات زیادی برای هیکل تحمیل می تدریجی متعاقباً باید همراه خود توقف رفتار های خطرناک برای کبد به این عضو مهم ملاحظه کرد. .

همراه خود ملاحظه به تماس گرفتن شخصی، خواه یا نه می توانید ده کار را همزمان انجام دهید؟ در واقع نمی توانید، با این حال جلب توجه است بدانید کدام ممکن است کبد خواهید کرد، شاید حتی تعداد انگشت شماری کار، انجام می دهد. کبد یکی اجتناب کرده اند بسیار قدرتمند اعضای هیکل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت مهمی در فرآیندهای فیزیولوژیکی مشابه با هضم، متابولیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​پاکسازی خون دارد، با این حال خواه یا نه به خوبی اجتناب کرده اند کبد دفاع کردن می تدریجی؟

{همه ما} باید سعی کنیم همزمان همراه خود تحمیل تغییراتی در سبک مسکن، کبدی مفید داشته باشیم به همان اندازه در دراز مدت برای ما مفید باشد. آسیب های کبدی به صورت ناگهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرور زمان همراه خود اعمال خطا اتفاق نمی افتد، با این حال به تذکر خواهید کرد چه عاداتی برای کبد خطرناک است؟ برای بدست آمده پاسخ {در این} بخش اجتناب کرده اند سلامت مرطوب همراه خود ما در کنار باشید.

سیگار

چرخ دنده شیمیایی فعلی در سیگار به کبد می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث استرس اکسیداتیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت رمان های آزاد تبدیل می شود کدام ممکن است سلول های کبد را اجتناب کرده اند بین می برد. علاوه بر این بالقوه است باعث زخم کبد شود.

دارو بخور

خوردن الکل در مهارت کبد در خلاص شدن از شر سموم اجتناب کرده اند هیکل اختلال تحمیل می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه غلظت ناکافی آن تبدیل می شود، از تمام کانون اصلی آن بر جلوگیری اجتناب کرده اند تغییر الکل به ماده سمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری اجتناب کرده اند انجام کارهای مهم تولید دیگری است کدام ممکن است به نوبه شخصی باعث کبد چرب تبدیل می شود. بیماری را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتعال

خوردن بیش اجتناب کرده اند حد چرخ دنده مخدر

خوردن بخشها بیش از حد دارو به طور پیوسته به کبد آسیب می رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارسایی کبد را جدی تر می تدریجی. معمولاً خوردن بیش اجتناب کرده اند حد استامینوفن با بیرون مدل ممکن است باعث آسیب کبدی شود. ویژه به ویژه اگر تعدادی از روز متوالی خوردن شود.

رژیم غذایی ناسالم

پرهیز اجتناب کرده اند غذاهای چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات ممکن است کبد خواهید کرد را مفید نگه دارد. متعاقباً برای جلوگیری اجتناب کرده اند این امر، اجتناب کرده اند تأمین بتاکاروتن، ویتامین C، ویتامین E، روی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلنیوم بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است کبد خواهید کرد را مفید . غذاهای تجاری کدام ممکن است تشکیل چرخ دنده نگهدارنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرین کننده های مصنوعی هستند وضعیت را جدی تر می کنند.

مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوء خورده شدن

عادات غذایی به طور مستقیم بر سلامت کبد تأثیر می گذارد. خوردن بیش اجتناب کرده اند حد غذاهای خطا در نتیجه تجمع چربی در کبد تبدیل می شود. تجمع چربی باعث تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب کبدی تبدیل می شود.

خوردن بیش از حد تقویت می کند های غذایی

تقویت می کند های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی محصولات دارویی وجود دارند کدام ممکن است آسیب زیادی به کبد وارد می کنند. شناخته شده به عنوان مثال، منصفانه شخص بالقوه است در تأثیر خوردن بیش اجتناب کرده اند حد ویتامین A باعث آسیب کبدی شود.

بیخوابی

هیکل ما معمولاً در هنگام خواب پاکسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترمیم تبدیل می شود، به دلیل ضعیف خواب استرس اکسیداتیو بر کبد وارد می تدریجی، متعاقباً حداقل ۸ ساعت خواب همراه خود استاندارد در هر ساعت شب داشته باشید.

با بیرون واکسن

هپاتیت منصفانه بیماری کبدی است، اگر واکسن هپاتیت را تزریق نکنید، کشف نشده آسیب کبدی هستید. سلامت کبد برای کار کردن خالص هیکل فوق العاده حیاتی است، متعاقباً منصفانه سبک مسکن مفید باید میل خواهید کرد باشد.

مقدار به سختی آب خوردن کنید

آب به هیکل خواهید کرد {کمک می کند} به همان اندازه به ابعاد کافی اجتناب کرده اند شر سموم خلاص شود. کم آبی هیکل باعث تحمیل مشکلاتی در هیکل تبدیل می شود، از ۷۵ سهم آن اجتناب کرده اند آب {تشکیل شده است}. کبد برای کار کردن دقیق به مقدار معینی مایع خواستن دارد. ننوشیدن آب باعث مشکلات کبدی تبدیل می شود. بلعیدن آب به کبد {کمک می کند} به همان اندازه این کم آبی را جبران تدریجی. به دلیل خطر ابتلا به بیماری مقیاس را کاهش می دهد.

{اضافه وزن}

اگر وزن خواهید کرد با کیفیت حرفه ای تر اجتناب کرده اند حد خالص است، نشان می دهد که احساس سلول چربی خواهید کرد شکسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین های سمی در هیکل خواهید کرد آزاد تبدیل می شود کدام ممکن است به احساس کبد آسیب می رساند. مشکلات وزنی نیز {به دلیل} خوردن الکل رخ می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص را کشف نشده خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها کبد مکان ها.

خوردن بیش از حد شام

کبد مسئولیت بی نظیر شخصی را در ساعت شب انجام می دهد. مصرف کردن برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذای با کیفیت حرفه ای منصفانه دقیقه در گذشته اجتناب کرده اند خواب استرس شدیدی به کبد وارد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آن است آسیب می رساند، متعاقباً باید کنترل کنید کدام ممکن است شام ​​را بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش از حد نخورید. برای حفاظت اجتناب کرده اند کبد می توانید اجتناب کرده اند هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید چغندر در ساعت شب نیز بیشترین استفاده را ببرید، از در پاکسازی کبد تاثیر بسزایی دارد.

رژیم غذایی سرشار اجتناب کرده اند چربی های ترانس

غذاهای تجاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر از کدام ممکن است چربی ترانس بالایی دارند، درجه کلسترول خطرناک را در هیکل بالا می برند، باعث مشکلات قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش درجه کلسترول خوشایند می شوند. پس باید مراقب این وعده های غذایی باشید.

رژیم غذایی همراه خود قند بالا

مصرف کردن بخشها بیش از حد قند برای سیستم هیکل خطرناک است از این کبد است کدام ممکن است متابولیسم گلوکز را تصمیم گیری می تدریجی. مصرف کردن بخشها بیش از حد شکر باعث تجمع چربی در کبد تبدیل می شود کدام ممکن است ممکن است در نتیجه آسیب کبدی شود.

سبک مسکن پر استرس

تحقیقات آرم می دهد کدام ممکن است بافت غرق شدن در اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس ممکن است باعث آسیب های ایمن شود. تحقیق علاوه بر این ارتباط بین استرس فیزیولوژیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دست دادن زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر ناشی اجتناب کرده اند مشکلات کبدی را آرم داده اند.

روش مسکن کم تحرک

بازی باعث افزایش سلامت هیکل تبدیل می شود. علاوه بر این سلامت کبد را {تضمین می کند}. سوزاندن انرژی به هیکل اجازه می دهد به همان اندازه شخصی را پاکسازی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل به سلامت کبد {کمک می کند}. حداقل ۳ هر دو ۴ بار در هفته بازی کنید هر دو نیم ساعت پرسه زدن کنید به همان اندازه هیکل شخصی را مفید حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبد شخصی را مفید حفظ کنید.

عدم انجام معاینات مشترک پزشکی

اصولاً اشخاص حقیقی کلسترول، فشار خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید روده ها شخصی را بازرسی می کنند، با این حال به یاد دارند کدام ممکن است کار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت کبد شخصی را نیز بازرسی کنند. معاینات مشترک ارائه می دهیم {کمک می کند} اجتناب کرده اند آسیب از حداکثر کبدی جلوگیری کنید. پس {این مهم} را {فراموش نکنید}.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/