طراحی تورهای آموزشی دانش آموزی مدرسه حاج قاسم برای دانش آموزان


رئیس آموزش و پرورش استان کرمان گفت:

پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ – ۱۴:۵۶

کرمان

تهران (پانا) – شورای فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از طراحی ویژه برنامه ای تحت عنوان سفرهای آموزشی دانش آموزان مدرسه حاج قاسم خبر داد.

سید اصغر سادات حسینی درباره نشست دو روزه معاونان آموزشی و فرهنگی رئیس جمهور و روسای ادارات برنامه های آموزشی، مشاوره و حفاظت اجتماعی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور که اخیراً در پردیس شهید باهنر برگزار شد، گفت: تهران، وی گفت: یکی از مهم‌ترین نتایج نشست معاونان آموزشی دولت‌ها با تبادل تجربه و بحث و تبادل نظر، کاهش خطاها و در نتیجه پیشرفت سریع‌تر و بعضاً پروژه‌ها است. برگزاری جلسات با این رویدادها انگیزه بیشتری برای پیگیری مسائل در آنها ایجاد می کند.

وی با بیان راهکارهای بهتر اجرای روش ها در دولت کرمان، گفت: برای مدیریت بهتر فرآیند یادگیری، علاوه بر توانمندسازی معلمان و معاونان و تقویت انگیزه آنها، ارزیابی و نظارت موثر بر فعالیت های مدارس انجام می شود.

سادات حسینی درباره برنامه ویژه استان کرمان نیز گفت: آموزش احکام و پاسخگویی به شبهات دانش آموزان یکی از این برنامه هاست. از آنجایی که طلاب نیازمند درک فرامین الهی و سن و نیاز خود هستند، برنامه ریزی و کمک به طلاب کرمانی مقیم قم از برنامه های این دولت است.

رئیس آموزش و پرورش استان کرمان در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای آموزش تراز انقلاب اسلامی در مدارس به مردم دارید، گفت: در قالب برنامه هایی در قالب جذب نیرو باشد. با توجه به اینکه دانش آموزان باید بتوانند جنبه های علمی، فرهنگی، دینی و غیره کشور و کشور خود را درک و با آن آشنا شوند و نقش تأثیرات مشارکت دانش آموز را داشته باشند، برنامه ای را در نظر بگیرید. فراتر از متن کتاب ها در حوزه آموزشی دولت ها توسعه یافته و اجرا شده است.

وی با بیان ابتکار دولت کرمان برای تبیین وضعیت حاج قاسم سلیمانی و معرفی این نمونه به دانش آموزان گفت: به دلیل فرهنگ و روحیه قوی شهر کرمان از طریق مرقد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سپهبد سلیمانی نماد امید، شجاعت و شجاعت است. و راز استقامت و پیروزی، ویژه برنامه ای را تحت عنوان تورهای آموزشی دانش آموزان مدرسه حاج قاسم ایجاد کرده است، اینجا یکی از محل های اردوی دانش آموزی گلزار شهدای کرمان و بازدید از معبد سردار دهلی و استفاده از برنامه های فرهنگی است. از این مکان

سادات حسینی گفت: هدف اصلی این طرح الگوبرداری از سیمای شهید حاج قاسم سلیمانی برای نسل جوان است.