صنعت قهوه عاملی برای توسعه روابط اقتصادی ایران و ایتالیا است


آن را در پایین صفحه اصلی و داخل خرید کنید

اولین کنفرانس بین المللی رویکردهای آموزشی در صنعت قهوه ایران در تهران برگزار شد

صنعت قهوه عاملی برای توسعه روابط اقتصادی ایران و ایتالیا است

همکاری ایران و ایتالیا شامل مرحله جدیدی در تقویت دانش بنیان توسعه محصولات صنعت قهوه و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه بود.

گزارش کردن گلو محمد نظیفی فرد، دبیر علمی همایش و عضو هیئت مدیره شرکت پرگاس تیراژه در این همایش گفت: مشارکت ویژه ایران با هدف تقویت روابط اقتصادی دو کشور ایران و ایتالیا در فضای راهبردی است. صنایع غذایی با رویکردی آگاهانه و استفاده از توانمندی ها و منابع ملی.

وی برای میزبانی این نشست مشترک افزود: با مذاکره با برند Fratelli Milano Coffee، ایران در آینده به مرکز تولید و عرضه محصولات و ماشین آلات و امکانات ویژه آموزش قهوه در خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

بر این اساس، ایران پیشتاز این برند است، علاوه بر طراحی مدلی جدید و موثر بر اساس آخرین روندهای اقتصادی جهانی برای ارائه محصولات، تجهیزات و خدمات فنی به کشورهای داخلی، فرآیندی را انجام می دهد. بومی‌سازی، جذب و اجرای ساخت انواع تجهیزات و ماشین‌آلات در کشور به اصل ساخت و ساز ساختمان‌ها و استفاده از متخصصین جوان کاملاً پایبند است.

لازم به ذکر است که عضو ایرانی “Fratelli Milano Coffee” برای این پروژه که با انجام مشاوره های علمی و مستقل با سایر ذینفعان به طراحی مدل های مختلف تجاری از جمله توسعه برند از طریق فرنچایز، ارائه محصولات با کیفیت بالا برای پاسخگویی به همه طعم، ساخت. مائوری و با تشکر از فروش تجهیزات قهوه و کالاهای مصرفی در منزل، در مغازه ها و اندازه های اداری و لزوم ایجاد فعالیت های داخلی و جلوگیری از خروج هرگونه پول دیگر از کشور و حمل آن به کشورهای منطقه.

با میزبانی رویدادهایی مانند حضور برندهایی مانند “Milano Fratelli” در فضای برد-برد، این صنعت پویاتر و رقابتی تر خواهد شد و امید است که در سراسر کشور به پایان برسد. جامعه در سال های اخیر با سایر نوشیدنی هایی که برای بهره مندی از محصولی متعادل و با کیفیت به قهوه روی آورده اند متفاوت بوده است.

در این همایش که در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد، الکساندر و میلانو و فابیو کولاسانتی از ایتالیا به همراه عمران بائوج، شهرزاد اسفرجانی، رامین سمیع زاده، شاهرخ کشاورز و آرش آزمون از زوایای مختلف در خصوص مسائل فنی، توسعه بازار، توجه به مشتری صحبت کردند. ، گاز ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان.

خواص قهوه برای رفع خستگی برای پیشگیری از بیماری آلزایمر

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن

کد گفتگو: ۲۷۱۵۱۷ زمان مکالمه: ۱۹:۰۲