شهادت یک افسر نیروی انتظامی در زاهدان


یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ – ۲۲:۵۳

ناجا

تهران (پانا) – پلیس و نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت جان برکف یکی از ماموران تیم مراقبت دولتی بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده با سرعت زیاد و ضرب و شتم شدید به یکی از ورودی های شهر زاهدان خبر دادند.

به گزارش ایسنا، علی رحیمی گفت: برای تامین امنیت، کاهش جرایم، حفظ آرامش اجتماعات مذهبی پیش رو و جلوگیری از فعالیت گروه‌های شبه‌نظامی در مرکز حکومت، برنامه کنترل مبادی ورودی پایتخت است. زاهدان. در دستور کار پلیس ایالتی قرار گرفت.

وی گفت: بر اساس این اطلاعات ساعت ۲۳ شب گذشته جمعی از اعضای یگان تکاوری ۱۰۶ نیروی انتظامی استان جان برکیف با بازرسی از اقدامات ایمنی و ایمنی در پارکینگ خودروهای عبوری در ورودی اقدام می کنند. زاهدان. در مرکز شهر خاش پژو پارس بدون توجه به علائم هشدار پلیس توسط ماموران با سرعتی سرسام آور با یک ایست بازرسی تصادف کرد.

معاون اجتماعی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: خودروی ضارب پس از برخورد با موانع به یکی از ماموران حاضر در محل به نام استواریکم مهدی کامور استان برخورد کرد.

رحیمی با تشکر و قدردانی از جان باختن جان برکف این پلیس خاطرنشان کرد: با اقدامات شایسته سایر ماموران پلیس حاضر در صحنه، خودروی قاتل متوقف و راننده وی دستگیر شد. ۱۹ سال.