شماره بیست و دوم مجله وازن دنیا به صورت جداگانه منتشر شد


خیر ۲۲ سنگینی دنیای مجله آمد و رفت

گزارش کردن گلو به گزارش اطلاعات کانال باشگاه خبرنگاران ایران، بیست و دومین شماره مجله وزن جهان منتشر شد و به بررسی اثر حسین منزوی هنرمند و پرونده ای از پیوند زبان و شعر پرداخت.

در این نسخه اشعاری از خوانندگان تهران، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، یزد و خوانندگان سراسر مناطق را می‌خوانیم.

سرمقاله این نسخه به قلم پوریا سوری، شرحی از وضعیت شعر کلاسیک فارسی در آغاز قرن جدید و گزارشی از روند انتشار وزن جهان ارائه می کند.

چاپ بیست و دوم «وزن جهان» در ۲۰۴ صفحه و بهای ۸۰ هزار تومان از امروز در کتابفروشی ها و کیوسک های مطبوعاتی عمومی در دسترس خوانندگان شعر است و علاقه مندان می توانند با اینستاگرام و تلگرام مجله تماس بگیرند. آدرس با عنوان @vaznedonya برای اطلاع از مراکز فروش مجله مراجعه کنید یا از سایت مجله www.vaznedonya.ir اطلاعات کسب کنید.

لینک فروش مستقیم شماره ۲۲ مجله وازن دنیا از سایت وازن دنیا: اینجا کلیک کنید.

پوریا سوری مالک و مدیر مسئول و علی مسعودی نیا سردبیر وزدنیا هستند.

در بخشی از این روزنامه به قلم پوریا سوری آمده است: «به شماره حسین منزوی رسیدیم. یکی از شاعران رمانتیک قرن چهاردهم، شاعری بود که در طول عمر کوتاه خود به عشق و شعر پرداخت و در نتیجه شعرش بهترین بود! او را یکی از مشهورترین خوانندگان قرن می نامند.

انزوا با فراز و نشیب هایش مشخصه زندگی هنرمند قرن چهاردهم است. پرشور، مبتکر، شجاع، خط شکن و خودکشی کامل، یک روز در اوج شهرت و روز دیگر در تریاک و تاریکی. تغییر به نام نیک و شعر و تغییر به آیین و شعر…

در گلونی بیشتر بخوانید:

شماره ۱۰ مجله تجربه با عکس روی جلد مصطفی ملکیان منتشر شد

شماره ۱۳۳ مجله نگاه نو به لرستان اختصاص دارد

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن