سیب زمینی شیرین و سبزیجات سبز


این کاسه سیب زمینی و سبزیجات شیرین یک روش خوشمزه برای لذت بردن از ترکیب طعم ها و سبک پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین در بسیاری از خانواده ها برای انجام عملکرد ضروری هستند و به دلیل اینکه در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان موجود است.

این کیسه حاوی یک ماده شیرین پاییزی است که ممکن است به خرید آن فکر نکنید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین خوبی را برای متعادل کردن مواد شور و طعم بخش می کند ، بلکه بسیار غنی است ، هر دو دارای فیبر غیر محلول هستند که به ساختار کمک می کند. هضم غذا ثابت و قند خون ما ثابت است. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه آنها برای سلامت قلب ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد تشکیل دهنده در یک کاسه به همه جوانه های چشایی شما ضربه می زند!

استفاده از پنج اصل برای ایجاد سیب زمینی شیرین متعادل و کاسه سبز

اگر با انجمن NS و رویکرد ما در اینجا آشنا هستید ، سیستم پنج پایه ایجاد رژیم غذایی متعادل را برای شما آسان می کند که به بدن شما مواد مغذی مورد نیاز برای تمرکز ، هضم پایدار ، انرژی پایدار ، خواب خوب و طولانی را می دهد. سلامتی فعال مدت: با انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذاهای مورد علاقه خود.

پنج پایه شامل پنج ماده مغذی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و غذاهای طعم دار (در نتیجه انرژی ، شیرینی و لذت بردن از رژیم غذایی شما) است.

این دستور شامل هر پنج ماده است ، بنابراین می توانید از آن یک رژیم متعادل لذت ببرید!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که دستور العمل پنجم اولیه ما را برای ایجاد یک رژیم متعادل فراهم می کند که می توانید برای تهیه غذا یا پخت و پز با این نمک استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید