سوپ همبرگر کتو | شام سریع آخر هفته عالی!


این هست این سوپ همبرگر کتو را می توان به راحتی در دیگ فوری با هر گونه سبزیجاتی که در فریزر منجمد شده درست کرد. این یک دستور غذای ۳۰ دقیقه ای مناسب برای خانواده است که برای کمی تلاش به شما طعم زیادی می دهد!

خورش همبرگر

پرش به:

چه چیزی این آبگوشت همبرگر را اینقدر خوب می کند؟

روزهایی هست که غذای خوب درست می کنم، و روزهایی هم هست که فقط باید با کمترین سروصدا سر میز شام بخورم.

این فشار است خورش همبرگر او یکی از آنهاست دستور العمل های فوق العاده آسان گوشت چرخ کرده برای روزهایی که باید سریع آشپزی کنم – اما فراموش کردم برای هر چیزی خرید کنم. بنابراین کاری که من انجام می‌دهم این است که مقداری گوشت چرخ کرده را یخ‌زدایی کنم و در اطراف فریزر قدم بزنم تا ببینم کدام سبزیجات دارم.

این بار که این کتو را درست کردم سوپ همبرگرمن اتفاقی هویج، ذرت و بامیه دارم که در این سوپ با هم خوب کار می کنند. اما می توانید از یک بسته سبزیجات مخلوط منجمد نیز استفاده کنید و آن را یک روز بنامید.

من شانس زیادی برای درست کردن سوپ همبرگر با گل کلم که از بین می رود و کلم بروکلی که در آن بازه زمانی بیش از حد پخته می شود، نداشتم. اما به غیر از این، من هر چه هست و کار می کند، می ریزم.

آیا این واقعا خورش کتو گوشت گاو است؟

میدونی که من عاشق آشپزی هستم دستور العمل های کتو. اما، فقط به این دلیل که این دستور العمل می تواند کتو پسند باشد، به این معنی نیست که اگر از روش غذا خوردن کتو پیروی نمی کنید، باید از آن اجتناب کنید. این یکی از آن هاست دستور العمل های گوشت چرخ کرده وقتی به دنبال چیزهایی برای پختن هستید، می توانید آن را در زرادخانه خود نگه دارید.

تا این خالص شود دستور کتو:

  • ذرت. ذرت را دور بریزید یا مقدار آن را به ½ فنجان کاهش دهید و با سبزیجات دیگری مانند لوبیا سبز و غیره جایگزین کنید.
  • هویج. هویج را حذف کنید یا مقدار آن را به ½ فنجان کاهش دهید و آن را با سبزیجات کتو دوست جایگزین کنید.

طرز تهیه آبگوشت همبرگر در قابلمه فوری

  1. سرخ شده در روغن. قابلمه فوری را روشن کنید تا سرخ شود و وقتی داغ شد گوشت همبرگر را اضافه کنید. کلوخه ها را بشکنید و بگذارید ۲ تا ۳ دقیقه بپزد. لازم نیست غذا را قهوه ای کنید، زیرا واکنش میلارد در زودپز این کار را برای شما برطرف می کند.
  2. عناصر. تمام مواد باقیمانده به جز آب لیمو را اضافه کنید.
  3. آشپزی می کند. با فشار بالا به مدت ۵ دقیقه بپزید و اجازه دهید فشار به طور طبیعی به مدت ۱۰ دقیقه آزاد شود. تمام فشار باقیمانده را آزاد کنید.
  4. خدمت. آب لیموی تازه را اضافه کرده و سرو کنید.

چه چیزی می توانم جایگزین سیب زمینی در سوپ کنم؟

پاسخ ساده تر از چیزی است که فکر می کنید. به سادگی سیب زمینی ها را با مقداری سبزیجات کتو دوست جایگزین کنید! مقداری گل کلم، کلم بروکلی، لوبیا سبز یا مارچوبه را برای پر کردن کم کربوهیدرات بگیرید.

چرا آب لیمو در این دستور وجود دارد؟

ممکن است به کارت دستور غذا نگاه کرده باشید و فکر کرده باشید که چرا لیموناد اینجا در جهان است. تنها هدف آن بامیه است. این کار باعث کاهش لزج و چسبندگی پخت بامیه های خوشمزه می شود.

نکات و ترفندهایی برای تهیه خورش کتو گاو

  • سوپ مرغ. پایه آب مرغ برای عمق طعم.
  • جنگجوی صلیبی سعی کنید از سبزیجات چلیپایی مانند کلم بروکلی یا گل کلم که تا پوره پخته می شوند دوری کنید، اما ذرت، هویج، لوبیا سبز، بامیه، پیاز و غیره در این دستور غذا به خوبی عمل می کنند.
  • آب لیمو. در آخر از آب لیمو استفاده کنید. بامیه باید چسبندگی ناشی از پختن بامیه را کاهش دهد.
  • مایع اضافی مایعات به اندازه کافی در سبزیجات و گوشت وجود دارد، من از مایع اضافی استفاده نمی کنم. قرار دادن کمی آب یا آبگوشت در آن آسان تر از این است که منتظر بمانید تا زودپز فوری مانند سرخ کردن آن را کم کند.

نیاز به دستور پخت زودپز / قابلمه فوری بیشتری دارید؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/