سم زدایی مواد مخدر در رابطه با نوشیدنی های الکلی و وابستگی به مواد مخدر


اغلب اوقات، در طول مدت سم زدایی دارو باید از کمک پزشکی استفاده کنید. علائم و نشانه های واقعی لک از طریق انواع داروها و همچنین نوشیدنی های الکلی می تواند بسیار شدید باشد، به خصوص برای کسانی که قبلاً برای مدت طولانی با وابستگی دست و پنجه نرم کرده اند.

اگر قصد دارید برای درمان وابستگی به مواد مخدر به ارائه دهندگان سرپایی مراجعه کنید، ممکن است بخواهید هنگام استفاده از ارائه دهندگان سم زدایی بستری که ممکن است به دلیل توانبخشی به مواد مخدر شما پیدا شوند، در نظر بگیرید. اگر نمی‌توانید از داروهای سم‌زدایی در بستری استفاده کنید، قطعاً ممکن است در طول مدت سم‌زدایی خود هر روز به حداقل گزارش با کارکنان مراقبت‌های بهداشتی نیاز داشته باشید.

آنچه در طول دوره سم زدایی اتفاق می افتد

سم زدایی از مواد مخدر ممکن است دوره زمانی باشد که شما واقعاً در حال تطبیق با تغییر حضور رایگان دارو هستید. هنگامی که از داروها و همچنین نوشیدنی های الکلی استفاده می کردید، بدن از نظر شیمیایی توسط داروها و همچنین نوشیدنی های الکلی مشخص می شد. سم‌زدایی دوره‌ای بدن را قادر می‌سازد تا بدون هیچ گونه خطری که عموماً با نقص ذهنی مرتبط است، در تنظیمات واقعی بنشیند.

سم زدایی می تواند یک دوره واقعاً دشوار برای کل بدن باشد، بنابراین ضروری است که فقط طبق دستورالعمل های مرتبط با پرسنل مراقبت های بهداشتی خود سم زدایی کنید. ممکن است در این مدت دچار لرز، حالت تهوع یا استفراغ و همچنین گرفتگی عضلات شوید. داروهای سم زدایی می تواند برای بسیاری از معتادان ترسناک باشد، در حالی که همه ممکن است این نوع علائم و نشانه ها را تجربه نکنند.

درمان سم زدایی

در طول فرآیند سم‌زدایی، ممکن است داروهایی به شما ارائه شود که علائم و نشانه‌های واقعی مرتبط با لک‌ها را از بین ببرد و همچنین به تقویت بدن کمک کند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که از انواع خاصی از داروها استفاده می کنند، ممکن است فشار خون خوب غیرقابل پیش بینی را در طول فرآیند سم زدایی تجربه کنند. پرسنل واقعی مراقبت های بهداشتی می توانند با اطمینان از اینکه بدن توانایی مقابله با این نوع تغییرات را دارد به بدن در آن زمان ها کمک کنند.

نوع درمانی که شما دریافت می کنید با چند چیز تعیین می شود و می تواند بر اساس رسانه توانبخشی دارویی که به سادگی انتخاب می کنید متفاوت باشد. بهترین کار این است که یک سایت توانبخشی مواد مخدر را پیدا کنید که یک برنامه سم زدایی با نظارت دقیق توسط پزشکان مجاز ارائه می دهد.

بعد از سم زدایی

هنگامی که سم زدایی داروهای خود را کامل کردید، باید وارد فاز دوم مرتبط با درمان شوید. در حالی که سم زدایی از مواد مخدر برای کاهش وابستگی فیزیکی شما به مواد واقعی انجام می شود، درمان در بازتوانی سنتی مواد مخدر انجام می شود تا به شما کمک کند وابستگی روانی و همچنین روانی خود را به داروها و همچنین نوشیدنی های الکلی کاهش دهید.

اگر در نظر دارید از سم زدایی به تنهایی استفاده کنید، حداقل به فضای خانه دلگرم کننده و همچنین ثبت نام سرپایی در یک دوره توانبخشی مواد مخدر در آن نزدیکی نیاز دارید. اگر در رابطه با دوستان و روابط خود کمکی ندارید، خودداری از داروها و نوشیدنی‌های الکلی بعد از سم‌زدایی، در صورتی که کلید درمان خانگی نباشند، می‌تواند به‌ویژه دشوار باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/