سرمربی پرتغالی استقلال عاشق مهاجم لیست یحیی شد!


پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۸:۳۶

بابایی پیمان

تهران (پانا) – هوادار جدید استقلال به دلیل دو ویژگی خاصش مورد توجه ساپینتو قرار گرفت. یکی خنده دار است، دیگری پرش ارتفاع.

یکی از بازیکنان ورودی تابستانی استقلال، تبریزی ۲۷ ساله این تیم است که از تراکتورسازی به این تیم پیوست.

پیمان بابایی که گفته می شود در لیست یحیی گل محمدی قرار دارد با توجه به اتفاقات بازی نیمه نهایی تراکتورسازی و پرسپولیس مسیر خود را تغییر داد و به تیم آبی پوشان تهرانی پیوست.

او که فصل گذشته تنها ۵ گل در این تیم به ثمر رساند، یکی از ثابت ترین بازیکنان در بین بازیکنان استقلال در سه هفته اخیر بوده است. یکی از نکات جالب در مورد پیمان بابایی شباهت ذهنی او به سرمربی استقلال پرتغال است و به گفته اعضای ایرانی کادر فنی، سرمربی استقلال در حین تمرین با این بازیکن شوخی می کند.

یکی از ویژگی های پیمان بابایی در پست حمله پرش های اوست که مورد توجه سرمربی استقلال قرار گرفت. اگرچه اکثر هواداران استقلال قدشان بالای ۱۸۰ سانتی متر است اما این بازیکن می تواند بلند بپرد و در این زمینه ساپینتو که پاس دادن از کناره ها مهم است به بابایی گفت برای عناوین او حساب جداگانه ای باز کرده است.

از دیگر گلزنان استقلال می توان به آرمان رمضانی و سجاد شهبازادا اشاره کرد که هر دوی آنها قدرت ضربه ای زیادی نیز دارند، اما سبک پیمان بابایی و قدرت و ضربات چکش بیشتری را هر کدام روی پاس هایی که ساپینتو برای بازی های فصل روی آنها متمرکز کرده، نشان می دهد. طرح جدید و برنامه ویژه ای برای این رشته در نظر گرفته شده است.